PGE Ekstraliga 2021

PGE Ekstraliga 2021

Półfinały za nami, finały przed nami. PGE Ekstraliga już za kilka dni wybierze mistrza. W grze zostały cztery drużyny, które powalczą o miejsca na podium. Motor Lublin, Betard Sparta Wrocław, Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów – te zespoły zostały jeszcze w grze. Jakie są najlepsze typy na żużel?  Oto najważniejsze informacje o zbliżającym się finale PGE Ekstraliga. Żużel zakłady czekają właśnie na Ciebie!

Klasyfikacja żużel wyłoniła najlepszych uczestników tegorocznych zmagań w ramach PGE Ekstraliga. 19 września 2021 r. o złoto powalczą Motor Lublin z Betard Spartą Wrocław, a o brązowy – Fogo Unia Leszno z Moje Bertrudy Stalą Gorzów. Rewanżowe spotkania zaś odbędą się 26 września.

PGE Ekstraliga 2021

Żużlowa liga wystartowała 4 kwietnia 2021 r. a mistrza poznamy w finale 26 września 2021 r. Tytułu bronić będzie Fogo Unia Leszno. W tym czasie odbyło się 14 kolejek, w których wyłoniono cztery najlepsze drużyny. Ostatnia drużyna w tabeli została zdegradowana do I ligi; spadek zaliczyła Falubaz Zielona Góra.

Unia Leszno cztery razy z rzędu stawała na najwyższym miejscu podium. Czy w sezonie 2021 przerwie się ich dobra passa? Na złoto szans już nie mają, a przegrana ze Stalą Gorzów sprawi, że zakończą rywalizację na 4. miejscu.

Terminarz spotkań finałowych PGE Ekstraliga:

Mecze o 1. miejsce:

  • 19 września: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
  • 26 września: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

Mecze o 3. miejsce w PGE Ekstralidze:

  • 19 września: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów
  • 26 września: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Zawodnicy podczas meczy finałowych

Największą niewiadomą podczas finałowych meczów będzie obecność Grigorija Łaguty. Rosjanin podczas 11 okrążenia w czasie półfinałów PGE Ekstraligi zaliczył upadek po zahaczeniu o tylne koło Szymona Woźniaka. Najpierw mocno uderzył głową o tor, a później w dmuchaną bandę. Wyglądało to groźnie, ale po wstępnych badaniach wiadomo było, że skutki upadku nie są bardzo poważne. Wciąż nie wiadomo jednak, czy Rosjanin będzie gotowy do występu w najważniejszym meczu sezonu.

W Betard Sparta Wrocław zaś największe triumfy święci obecnie Brytyjczyk Tai Woffinden. Nie tylko zdobywa punkty na torze, ale też pomaga innym zawodnikom z zespołu. Triumf Wrocławian podczas finału PGE Ekstraligi byłby nie tylko wygraną, ale też sukcesem wieńczącym jubileusz 10-lecia zawodnika w barwach Sparty. To właśnie Wiffinden najczęściej wskazywany jest jako potencjalna gwiazda najbliższych meczów.

Analizy i typy bukmacherskie na finał oraz mecz o 3. miejsce PGE Ekstraliga

Przed rozpoczęciem finałowych starć warto przeanalizować możliwości wszystkich uczestników i tematów. W grze zostały już tylko cztery zespoły, więc nie żaden typer nie powinien mieć z tym problemu. Dzięki dokładnemu porównaniu szans na wygraną bez problemu postawisz swoje typy bukmacherskie na to wydarzenie. Dokładne możliwości obstawiania i typy analityków bukmachera możesz sprawdzić w serwisie internetowym www.lvbet.pl. W roli faworytów ekspertów stawiani są zawodnicy startujący w barwach Betard Sparty Wrocław. Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.

Zakłady bukmacherskie na finał oraz mecz o 3. miejsce PGE Ekstraliga w LV BET

Zakłady żużel możesz postawić już dziś! Legalny bukmacher umożliwia typowanie najważniejszego wydarzenia w Polsce w żużlowym świecie. W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej możesz też obstawiać inne mecze, w tym Speedway of Nations. Postaw swój kupon na finał i mecz o 3. miejsce PGE Ekstraliga w LV BET! Możesz także sprawdzić jaką ofertę gier ma dla Ciebie legalny bukmacher. Obstawiaj poker i blackjack jeszcze dzisiaj!