Knockout Boxing Night w Kaliszu

Knockout Boxing Night w Kaliszu

Pierwsze w Polsce wydarzenie bokserskie w nowym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco! Nie zabraknie najlepszych pięściarzy z naszego kraju, który powalczą o awans do mistrzowskich pojedynków. Co wiadomo o gali Knockout Boxing Night w Kaliszu? Poznaj najważniejsze informacje i obstawiaj boks w zakładach bukmacherskich LV BET!

Najważniejsze informacje o gali Knockout Boxing Night w Kaliszu

27 stycznia 2024 r. w Kalisz Arena – to właśnie tak odbędzie się pierwsza, noworoczna gala największej grupy promotorskiej Knockout Promotions. W walce wieczoru wystąpi pochodzący z tego miasta Adam Balski (18-2, 10KO). Zawodnik zajmuje 2. miejsce w rankingu WBC Bridger. Pięściarz ma na koncie starcia m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem. Zwycięstwo w styczniowej walce będzie dla Balskiego przepustką do rywalizacji o wymarzony tytuł Mistrza Świata.

Knockout Promotions od wielu lat jest największą w Polsce grupą promotorską boksu zawodowego. W ciągu 19 lat istnienia zorganizowała ponad 700 walk bokserskich, w tym wiele o pasy mistrzowskie największych organizacji – WBO, WBC i IBF. Ponad 160 gal boksu było transmitowanych w telewizji.  W jej szeregach walczy wielu mistrzów Polski, Europy i Świata, m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka czy Kamil Szeremeta.

W 2017 r. organizacja stworzyła wyjątkowy projekt gal – Knockout Boxing Night. Zapewniają one emocjonujące widowiska na najwyższym, sportowym poziomie. Mają przyczynić się też do rozwoju boksu w Polsce. Podczas wydarzeń można oglądać walki najwybitniejszych polskich bokserów, ale również młode pokolenie. Imprezy są transmitowane na kanałach Telewizji Polskiej. Chcemy odbudować złote lata polskiego boksu – informują organizatorzy gal Knockout Boxing Night na swojej stronie internetowej.

Uczestnicy gali Knockout Boxing Night w Kaliszu

Styczniowa gala Knocout Boxing Night jest oznaczona numerem 32. To właśnie na niej powróci do ringu Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO). Zawodnik po raz ostatni wystąpił na gali Usyk vs Dubois. Polsko-ukraiński talent przegrał walkę z Anauelem Ngamissengue (13-0, 8 KO). Pięściarz nie ukrywa, że chce odbudować swoją pozycję w światowym rankingu i pokazać, że ostatnia walka była tylko pechowym potknięciem.

Do rywalizacji podejdzie również pochodzący z Kalisza Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO). To nowy zawodnik grupy Knockout Promotions, który chce udowodnić swoją wartość.

Wychowanek Prosny Kalisz z powodzeniem rozpoczął swoją karierę w wadze superśredniej. Ma na koncie sześć wygranych walk, trzy z nich skończył przed czasem. Kontrakt z Knockout Promotions podpisał w sierpniu 2023 r. – po tym, jak jego kariera nieco przygasła. Wcześniejsza grupa promotorska pięściarza nie wywiązywała się bowiem ze swoich zobowiązań.

Do ringu powróci jeszcze jeden topowy polski pięściarz. Paweł Stępień (18-1-1, 12KO), bo o nim mowa, pojawi się po raz pierwszy po walce na gali w Wielkiej Brytanii z reprezentantem gospodarzy – Joshuą Buatsim. To właśnie w niej odniósł pierwszą porażkę w swojej karierze. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowi przyznali zwycięstwo Buatsiemu w stosunku 98-92, 97-94 i 100-90. Przed tą walką Szczecinianin walczył wyłącznie na galach w Polsce, gdzie zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski.

Eksperci podkreślają, że gala w Kalisz Arena zapowiada się jako znakomite rozpoczęcie roku w polskim boskie zawodowym.

Karta walk gali Knockout Boxing Night w Kaliszu

Chociaż do wydarzenia pozostało już niewiele czasu organizatorzy wciąż nie odkryli wielu kart i pełna karta walk Knockout Boxing Night 32 pozostaje tajemnicą. Obecnie znajdują się w niej tylko cztery nazwiska.

Walka wieczoru:

Adam Balski (18-2, 10KO) vs TBA

Pozostałe walki:

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO) vs TBA

Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO) vs Paweł Stępień (18-1-1, 12KO)

Faworyci gali Knockout Boxing Night

Obstawianie faworytów walk, które odbędą się na fali w Kaliszu, będzie możliwe po poznaniu karty walk. Do tej pory poznaliśmy tylko jedno zestawienie zawodników. Można mieć pewność, że organizatorzy wydarzenia zadbają o najwyższy sportowy poziom, a każdy pojedynek zakończy się po zaciętym boju!

Gala Knockout Boxing Night- gdzie oglądać transmisję?

Podobnie jak wcześniejsze wydarzenia bokserskie organizowane przez grupę Knockout Boxing Night, najbliższą gale będzie można oglądać na kanale TVP Sport oraz w serwisie internetowym www.tvp.sport.pl. Początek transmisji o godz. 20.00.

Obstawianie boksu w LV BET

Jak obstawiać boks? – to pytanie nurtuje początkujących typerów w zakładach bukmacherskich. Skorzystaj z naszego poradnika, a dowiesz się, jak przeprowadzić analizę bukmacherską. Podstawą jest poznanie zawodników – ich wcześniejszych występów i osiągów, ale też obecnej formy i możliwości. Sprawdzaj informacje o przygotowaniach i treningach. Ważnym źródłem informacji są też opinie ekspertów i ich wskazania faworytów. Dzięki takiemu przygotowaniu na pewno postawisz pewne kupony na boks w LV BET.

Typy i zakłady na Knockout Boxing Night i boks w LV BET

Każda gala największej grupy promotorskiej w Polsce to wielkie wydarzenie dla fanów pięściarstwa. Teraz możesz przyłączyć się do rywalizacji! Wystarczy, że skorzystasz z zakładów bukmacherskich LV BET. Legalny bukmacher umożliwia obstawianie wyników najważniejszych pojedynków. Wskażesz zwycięzcę czy sposób zakończenia walk.  Poznaj dostępne możliwości obstawiania w serwisie interenetowym lub skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET i przyłącz się do rywalizacji!