Jak korzystać z bonusów bukmacherskich? Praktyczne wskazówki

Jak korzystać z bonusów bukmacherskich? Praktyczne wskazówki

Bonus bez depozytu, bonus do depozytu, freebety, cashback, kody bonusowe – to najpopularniejsze możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych, które będziesz mógł przeznaczyć na kupony bukmacherskie. Obstawisz wydarzenia sportowe, ale też zakłady specjalne, e-sporty czy wirtualną rywalizację. Jak je zgarnąć i co zrobić, aby wygrać? Dowiedz się z LV BET!

Czym jest bonus bukmacherski?

Każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. W dzisiejszych czasach szeroki wybór wydarzeń, rynków i atrakcyjne kursy bukmacherskie to za mało. Operatorzy prześcigają się w coraz to nowych promocjach. Bonusy bukmacherskie, bo o nich mowa, to dodatkowe środki finansowe, które otrzymasz na postawienie kuponów bukmacherskich. Najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich oferowane na stronie bukmachera LV BET to:

– bonusy bez depozytu

– bonusy do depozytu

– cashback

– freebet.

Każdy typer musi jednak pamiętać, że wypłacenie wygranej uzyskanej dzięki bonusom, będzie wymagał spełnienia określonych warunków, m.in. obrócić bonus, użyć kodu bonusowego czy założyć konto depozytowe. W LV BET możesz liczyć na podniesienie kursów, potrójny zysk czy dodatkowe środki na gry i sporty wirtualne. Fani piłki nożnej otrzymają też dodatkowe środki na koncie za posiadanie karnetu na mecze drużyny Piast Gliwice czy Śląsk Wrocław. Zagorzali gracze wybierający punkty stacjonarne również mogą skorzystać z dedykowanego bonusu – w ramach programu lojalnościowego otrzymają dodatkową gotówkę na swoją kartę!

Bonus od depozytu

Jak nazwa wskazuje dodatkowe środki do gry otrzymasz dopiero wtedy, gdy wpłacisz własne. Najczęściej zależny jest od wielkości depozytu. Wpłacona kwota jest ustalona z góry, a Ty musisz jeszcze spełnić inne ewentualne wymogi. Jakie? Mogą one dotyczyć: liczby obrotów bonusem czy depozytem, kursu całego kuponu, liczby zdarzeń na kuponie czy kursu pojedynczego zdarzenia. Wielu bukmacherów oferuje obecnie nie tylko bonus od pierwszego depozytu, ale też od kolejnych – drugi, a często nawet trzeci depozyt. Brzmi świetnie? Pamiętaj tylko, że otrzymane środki to nie jest gotówka, którą możesz wypłacić na swoje konto bankowe, a jedynie wirtualne pieniądze na dalszą grę. Każdy bonus ma określony czas na obrót i w jego przypadku przekroczenia – znika bezpowrotnie.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka

Obstawiając zakłady z tym bonusem nie ponosisz żadnego ryzyka. Polega na zwrocie stawki w razie przegranego kuponu. Bonusy tego typu posiadają górny limit kwoty, która zostanie zwrócona w przypadku nietrafionego typu. W niektórych przypadkach zwrot stawki bywa pomniejszony o podatek 12%, ale to zależy od zapisu w regulaminie bonusu ustalonego przez organizatora promocji. A co, jeśli wygrasz? To również zależy od bukmachera – niektórzy pozwalają na natychmiastową wypłatę środków, inni wymagają obrotu. Na cashback możesz liczyć przy pierwszym depozycie, ale czasami też przy kolejnych.

Bonusy za aplikację u bukmacherów online

To specjalna oferta skierowana do użytkowników aplikacji mobilnych. Mają najczęściej postać freebetów lub bonusu. Z oferty tej możesz skorzystać po pobraniu i zainstalowaniu na swoim smartfonie aplikację oraz postawieniu kupon w apce. Co. Ważne, wygrana z takiego freebetu, czyli darmowego kuponu, zazwyczaj nie wymaga obrotu przed wypłatą środków.

Freebet bez depozytu

Jest to innymi słowy darmowe zakłady kupon. Typer dostaje możliwość zawarcia jednego zakładu bez konieczności wpłaty wkładu własnego. Ma on z góry określony obrót, a czasem też maksymalną wygraną, jaką można osiągnąć przy pomocy tego kuponu. Wygrana z freebetu zazwyczaj nie wymaga dalszego obrotu, a więc masz od razu wygraną w kieszeni!

Jak dostać bonus u legalnego bukmachera internetowego?

Dopiero rozpoczynasz przygodę z bukmacherką i nie wiesz, jak otrzymać bonus u bukmachera online? To bardzo proste! Po pierwsze: zajrzyj do zakładki z bonusami i promocjami. Tam otrzymasz informacje o obowiązujących ofertach i warunki, które musisz wypełnić. Jeśli nie posiadasz konta – otwórz je. Będziesz musiał wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny pod przyciskiem „Rejestracja”. Później zaś będziesz korzystał z opcji „Zaloguj się”. Dzięki tzw. szybkiej rejestracji utworzenie konta zajmie Ci tylko chwilę! Musisz jednak pamiętać, że będzie to konto tymczasowe, które nie wystarczy do otrzymania bonusu powitalnego. W tym celu niezbędna jest pełna rejestracja, która wymaga m.in. przesłania skanu dowodu tożsamości i podania numeru konta bankowego. Możesz też skorzystać z opcji rejestracji przy pomocy konta bankowego. Po zakończeniu tego procesu będziesz mógł rozpocząć swoją zabawę i korzystanie z bonusów!

Po dokonaniu pierwszej wpłaty w Twoim zasięgu będą pierwsze bonusy. Kluczowe jest, abyś dokładnie poznał regulaminy promocji i je wypełnił – w innym przypadku bonus może przejść Ci koło nosa!

Jak wybrać najlepsze bonusy?

Nie ma jednego, najlepszego bonusu bukmacherskiego. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji gracza. Zastanów się, na czym Ci zależy. Czy potrzebujesz dodatkowych środków na powitanie? A może chcesz skorzystać z oferty, na którą otrzymasz freebet? Ważny jest też budżet, którym dysponujesz oraz strategia gry. Poznaj najważniejsze czynniki, które wpływają na atrakcyjność bonusów bukmacherskich:

– posiadany budżet. Jeśli możesz obracać dużą gotówką patrz na rekordowe wysokości bonusów. Te zazwyczaj przyznawane są na start, ale mogą dotyczyć wpłaty nie tylko pierwszego depozytu, ale też kolejnych. Mały budżet zaś również. Sprawi Ci wiele frajdy. Skup się jednak na promocjach, które oferują dobre warunki obrotu, możliwość postawienia ubezpieczonych zakładów albo inne dodatki do głównego bonusu. W zależności od bukmachera możesz liczyć np. na bonus 100% i dodatkowy freebet czy punkty lojalnościowe, które wymienisz później na bonusy lojalnościowe

– warunki obrotu – na papierze nie wygląda to tak drastycznie, ale w praktyce jest duża różnica między trzykrotnym obrotem bonusem a pięciokrotnym. Szukaj ofert, które mają jak najmniejsze obwarowania. Sprawdź też, jakie możesz stawiać kupony. Najlepszym rozwiązaniem jest możliwość stawiania zakładów pojedynczych, które są dużo mniej ryzykowne.

– kursy obrotu – mogą być podane albo łączne, czyli dla całego kuponu, albo dla pojedynczych zdarzeń, które na ten kupon się składają. Spotkasz się z wymogami typu „kurs minimalny kuponu 1.91” albo „kurs minimalny łączny 2.50, kurs minimalny wydarzenia na kuponie 1.3”. Zasada w tym temacie jest prosta – im mniejszy wymagany kurs, tym łatwiej wypełnić warunki promocji i wygrać!

– czas na obrót – ważny szczególnie dla typerów, którzy nie obstawiają zbyt często. Najlepiej, jeśli nie ma ograniczeń, ale możesz też spotkać się z 30 czy 60 dniami. Jeśli tego nie wykonasz dodatkowe pieniądze przepadną i nie wypłacisz ich na swój rachunek bankowy.

Bonusy bukmacherskie w zakładach LV BET

Jeszcze niedawno bardzo popularne były kody promocyjne. Teraz masz o wiele łatwiejsze zadanie, bo wystarczy kliknąć odpowiednie opcje w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej. Dostaniesz ciekawe możliwości skorzystania z bonusów powitalnych dla nowych klientów, które powiązane są z rejestracją konta, ale też wielu innych, dedykowanych dla stałych graczy. Poznaj najlepsze bonusy bukmacherskie oferowane przez LV BET i wykorzystaj swoją szansę!