Czy warto obstawiać mecze na niższych ligach piłkarskich?

Czy warto obstawiać mecze na niższych ligach piłkarskich?

Zakłady na żywo i najczęściej tylko jeden rynek 1X2 – to oferta legalnego bukmachera LV BET. W porównaniu do możliwości, które oferuje Ekstraklasa, to niewiele, jednak i tak wystarczy, aby świetnie się bawić i dużo wygrać. Jakie ligi najlepiej obstawiać, aby wygrywać? Dowiedz się z legalnym bukmacherem LV BET!

Polscy typerzy najchętniej obstawiają piłkę nożną na najwyższym poziomie. Mowa o Ekstraklasie, ale też europejskich rozgrywkach pucharowych czy najlepszych ligach na naszym kontynencie. Angielska Premier League, hiszpańska La Liga, francuska Ligue 1, włoska Serie A czy niemiecka Bundesliga mają stałych wielbicieli i typerów, którzy chętnie stawiają kupony na wszystkie spotkania.  Dla wielu to nie wystarcza i szukają alternatywy. Świetną opcją są niższe ligi piłki nożnej.

Jak wygląda oferta na niższe ligi piłki nożnej?

Oferowane możliwości typowania polskich rozgrywek piłki nożnej poznasz zazwyczaj dopiero w dniu meczu. Najniższym poziomem jest 4. liga. W niektórych przypadkach skorzystasz co najmniej z kilku rynków, a wśród nich znajdziesz handicapy, wynik 1. połowy, liczbę goli w 1. połowie czy połowę z większą liczbą goli. Zazwyczaj jednak jest to rynek na zwycięzcę. Niewątpliwą zaletą obstawiania niskich lig jest fakt, że każdy typer w Polsce może znaleźć ligę w swoim regionie i skupić się na meczach lokalnych drużyn. Grają w nich przede wszystkim młodzi zawodnicy albo… starsi piłkarze. Eksperci polecają więc granie na undery lub overy. Dlaczego? Niedoświadczeni zawodnicy popełniają dużo błędów, co przekłada się na tracenie wielu goli przez drużyny. Doświadczeni zaś, często lata świetności mający za sobą, zajmują pozycje niewymagające dużego wysiłku. Szybki snajper jest im prawdziwym utrapieniem. To wszystko sprawia, że w niższych ligach mecze często kończą się dużą liczbą goli, o wiele większą niż w profesjonalnych rozgrywkach.

Jak przygotować się do typowania niższych lig?

Wskazanie wyników meczów w niższych ligach rozgrywek polskiej piłki nożnej na pewno jest łatwiejsze dla fanów lokalnego futbolu. Często bardzo dobrze znają możliwości drużyn, ale też rywali. Jedyną pułapką mogą być emocje, a to zły doradca. Kierowanie się nimi to porażka, niezależnie od tego czy będziesz obstawiał Ekstraklasę czy niższe ligi. Warto pamiętać, że w wielu niższych ligach grają rezerwy klubów z Ekstraklasy. W takich zespołach można zobaczyć zawodników z pierwszej drużyny, którzy nie zagrali w podstawowym składzie, a są w trybie meczowym. Informacje o takich piłkarzach są dla Ciebie szansą – analitycy nie wiedzą wszystkiego, przez co mogą zaoferować zawyżone kursy bukmacherskie, dzięki którym sięgniesz po wysoką wygraną! Znacznie trudniej jest też pozyskać informacje o zawodnikach, poziomie ich przygotowania, aktualnej formie czy nabytych kontuzjach. Co prawda musisz wziąć pod uwagę, że niższe ligi piłkarskie są nieco mniej przewidywalne od rozgrywek na najwyższym poziomie. Pada w nich też znacznie więcej bramek.

Gdy zdecydujesz się na typowanie niższych lig przygotuj się na długofalowe działanie, a nie jednorazowe kupony. Warto więc poszukać źródła informacji i statystyk. Co prawda nie powinno to sprawić problemu do III ligi włącznie, bo takie dane udostępniane są nawet przez bukmacherów. Problemem mogą być informacje o IV lidze. Analiza statystyk jest przecież podstawą pewnego i trafnego obstawiania piłki nożnej w LV BET!

Ostatnim ważnym aspektem przygotowań, który musisz wziąć pod uwagę podczas typowania, jest oglądanie rozgrywek na żywo. I tu znów czekają Cię trudności – znalezienie transmisji meczów to dość wymagające zadanie, szczególnie w przypadku najniższych lig. Jeśli będziesz miał szczęście sream online znajdziesz u niektórych bukmacherów w Polsce. Najczęściej trzeba jednak posiadać aktywne konto w serwisie bukmachera i dopiero wtedy można korzystać ze streamingu.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną w LV BET

W ofercie LV BET, ale też innych polskich bukmacherów, nie znajdziesz możliwości typowania wyników meczów rozgrywanych w ramach najniższych lig rozgrywek piłkarzy z naszego kraju. Nie jest to związane z ich popularnością, a ograniczeniami wprowadzonymi przez Polski Związek Piłki Nożnej. Uregulował on tę kwestię w taki sposób, że umożliwił zawieranie zakładów tylko na rozgrywki do IV ligi włącznie, a na najniższe ligi niestety nie. Nie szukaj więc innych zmagań ligowych ani w LV BET, ani u innych bukmacherów. Czy można liczyć na rozszerzenie oferty na III i VI lig w formie przedmeczowej oraz na żywo? LV BET systematycznie poszerza oferowane możliwości, a do tego oferuje też statystyki i niekiedy transmisje meczów live.

Wszystkie dostępne możliwości możesz poznać w dwóch miejscach – w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, a przefiltrujesz dostępną ofertę do interesujących Cię wydarzeń, poznasz oferowane rynki i kursy bukmacherskie. Wyłapuj okazje, a na pewno Ci się to opłaci! Oglądaj poszczególne mecze, sprawdzaj statystyki, szukaj aktualnych informacji o piłkarzach. Analiza ich pozwoli Ci na postawienie pewnych typów bukmacherskich na mecze w niższych klasach rozgrywkowych w LV BET. Nie zapomnij też o promocjach i bonusach, dzięki którym masz szansę na jeszcze bardziej emocjonującą zabawę i wyższe wygrane. Podejmij wyzwanie i rywalizuj z lokalnymi piłkarzami.