Rozpoczęcie sezonu NHL

Czy 105. sezon rozgrywek NHL wystartuje w tym roku?

Koniec grudnia 2021 r. lub początek stycznia 2022 r. – to właśnie wtedy ma rozpocząć się nowy sezon NHL. Jeszcze niedawno mówiono o 1 grudnia 2021 r., ale już wiadomo, że pierwsze spotkania odbędą się później. Władze ligi chcą przeprowadzić pełne rozgrywki, a więc przed każdym zespołem byłyby 82 mecze do rozegrania w sezonie zasadniczym. Czy to się uda? Gdy tylko ruszy sezon bukmacher LV BET umożliwi obstawianie NHL.

Wokół NHL wciąż krąży wiele niepewności. Rozgrywki 2019/2020 przerwano 12 marca i wznowiono dopiero 1 sierpnia. Drużyny rozegrały tylko 56 spotkań z zaplanowanych 71. Pozostałe mecze zostały odwołane. Do play offów przeszły 24 zespoły, a nie tradycyjnie 16. Ostatnie mecze rozgrywano w Kanadzie: w Toronto i Edmonton. O Puchar Stanleya walczyli zawodnicy Tampa Bay Lightning i Montreal Canadiens. Po pięciu spotkaniach wygrali ci pierwsi, broniąc tytułu z wynikiem 4:1. Epidemia koronawirusa uniemożliwiła przeprowadzenie rozgrywek na wiele tygodni i obecnie nikt nie chce ryzykować powtórki, a tym bardziej konieczności przeprowadzania meczów latem. Ze wstępnych informacji wynika, że w pierwszych meczach może zabraknąć na trybunach fanów.

NHL sezon 2021/2022

Zbliżające się rozgrywki będą 105. Sezonem ligi hokejowej NHL. Do walki o Puchar Stanleya przystąpią 32 drużyny. W lidze zadebiutuje Seatlle Kraken. 25 lipca 2021 r. zakończył się draft NHL, podczas którego wybrano 223 zawodników ligi. Zmiany nastąpią też na stanowiskach trenerskich. Po czterech sezonach zawodnicy Arizona Coyotes pożegnają Ticka Toccheta. Jego miejsce zajmie Andre Tourigny. Zmiany dotyczą też zespołów Buffalo Sabres, Columbus Blue Jacket, Montreal Canadiens oraz New Your Rangers. Niektóre drużyny zmienią też obiekty, na których będą rozgrywały mecze.

Wciąż niepewna jest nie tylko data rozpoczęcia rozgrywek NHL w sezonie 2021/2022, ale też zimowej przerwy. Ta będzie dostosowana do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 r. Eksperci wskazują, że najpewniej nastąpi ona od 7 do 22 lutego. Władze ligi jednak oficjalnie tego nie potwierdzają.

NHL: drużyny

Do rozgrywek przystąpią 32 drużyny – 25 ze Stanów Zjednoczonych i 7 z Kanady. Oprócz wspomnianego debiutanta, czyli Seatlle Kraken, w lidze NHL wystąpią również: Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Carolina Hurricanes, Chicago Blackhawks, Colorado Avalanche, Calumbs Blue Jackets, Dallas Stars, Detroit Red Wings, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Los Angeles Kings, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Nashville Predators, New Jersey Devils, New York Islanders, Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, San Jose Sharks, St. Louis Blues, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights, Washington Capitals, Winnipeg Jets.

Analizy i typy bukmacherskie na rozpoczęcie sezonu NHL

Wnikliwa analiza możliwości zawodników i drużyn znacznie ułatwi Ci postawienie swoich typów bukmacherskich na NHL. Możesz to zrobić nawet dziś, jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Na kogo stawiają obecnie eksperci? W roli faworytów sezonu 2021/2022 NHL najczęściej wymieniane są trzy drużyny: obecni mistrzowie z Tampa Bay Lightning, Colorado Avalanche oraz Las Vegas Golden Knights. A jakie są Twoje typy na NHL?

Zakłady bukmacherskie na rozpoczęcie sezonu NHL w LV BET

W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET bez problemu postawisz swoje zakłady bukmacherskie na najlepszą na świecie ligę hokeja na lodzie. NHL zakłady bukmacherskie to oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Przyłącz się do gry i obstawiaj hokej! Sprawdź też swoje możliwości w typowaniu gier karcianych takich jak blackjack i poker już dziś!