Winter X Games

Winter X Games

Na tą imprezę czekają wszyscy miłośnicy sportów ekstremalnych na świecie. Winter X Games to zimowe igrzyska w Kolorado, podczas których najlepsi zawodnicy na świecie przeciwstawiają się prawom grawitacji. W sumie ponad 100 sportowców będzie rywalizować nie tylko o medale i pieniądze, ale przede wszystkim o bicie kolejnych rekordów w narciarstwie ekstremalnym, snowboardzie i innych wyczynach na śniegu. Zachwycą nie tylko fanów w Aspen, ale też na całym świecie. W zakładach bukmacherskich LV BET możesz poczuć te emocje. Postaw swoje typy na sporty ekstremalne i narciarstwo!

Najlepszych ekstremalnych sportowców świata gościć będzie tradycyjnie ośrodek narciarski Buttermilk w Aspen w Kolorado. Impreza odbędzie się tam już po raz 21. rywalizacja zaplanowana jest od 21 do 23 stycznia 2022 r.

Winter X Games 2021

W dniach 29-31 stycznia 2021 r. odbyła się 25. edycja zimowych zmagań w Kolorado. Pierwszy raz w historii zabrakło tam kibiców i koncertów. Było to spowodowane epidemia koronawirusa. Ponad 80 zawodników z 16 krajów świata zmierzyło się w narciarstwie i snowboardzie. Big Air, Slopestyle, SuperPipe, Knuckle Huck – w tych konkurencjach trwała rywalizacja. W sumie rozegrano 14 konkursów medalowych. Najwięcej zwycięstw zgarnęli zawodnicy ze Stanów Zjednoczonych – 6 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Na drugim miejscu klasyfikacji drużynowej uplasowali się Chińczycy (3 medale: 2 złote i 1 brązowy), a na trzecim Szwajcarzy (2 złote medale). W rywalizacji drużynowej bezdyskusyjnie wygrali zawodnicy teamu Monster.  W ciągu 3 dni zdobyli łącznie 14 medali, w tym siedem złotych, cztery srebrne i trzy brązowe.

Terminarz Winter X Game 2022

21 stycznia 2022 r. (piątek)

 • Snowboard Slopestyle damski
 • Narty Bi Air damski
 • Snowboard Knuckle Huck
 • Narty SuperPipe damski
 • Snowboard SuperPipe męski

22 stycznia 2022 r. (sobota)

 • Narciarstwo slopstype damski
 • Snowboard slopstype męski
 • Snowboard Big Air damskie
 • Narciarskie Big Air męskie
 • Snowboardowe Big Air męskie
 • Snowboardowe SuperPipe damskie

23 stycznia 2022 r. (niedziela)

 • Ski Slopestyle męski
 • Ski Golonka Huck męski
 • Ski SuperPipe męski

Gdzie oglądać Aspen Winter X Games?

Szczęściarze będą mogli udać się do Aspen i na żywo przyglądać się zmaganiom najlepszych sportowców ekstremalnych. Organizatorzy wprowadzili ograniczenia związane z epidemią koronawirusa a osoby, które je spełnią będą mogli wejść na trybuny za darmo. Kibice będą musieli okazać dowód szczepień oraz nosić maseczki.

Większość kibiców jednak obejrzy występy online. Transmisję na żywo zapewni telewizja ESPN i ABC. Zmagania będzie można też śledzić na platformach cyfrowych i społecznościowych. Organizatorzy zapewniają też zakulisowe rozmowy ze sportowcami i ekspertami, które na pewno przydadzą się każdemu typerowi i ułatwią obstawianie narciarstwa podczas Winter X Games Aspen.

Analizy i typy bukmacherskie na Winter X Games

Jak postawić swoje typy na sporty ekstremalne? To nic trudnego! Wystarczy, że wejdziesz do serwisu bukmacherskiego LV BET lub skorzystasz z aplikacji mobilnej bukmachera. Znajdziesz tam ciekawe rynki bukmacherskie, a z którego skorzystasz zależy tylko od Ciebie. Przed ich postawieniem warto przeanalizować możliwości zawodników, ich wcześniejsze osiągnięcia, ale też aktualną formę i nastawienie. To dzięki tym informacjom będziesz w stanie postawić swoje pewne typy bukmacherskie na Winter X Games i wygrać!

Zakłady bukmacherskie na Winter X Games w LV BET

Winter X Games to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dla każdego zawodnika sportów ekstremalnych. Podczas rywalizacji w Aspen emocje sięgają zenitu! Poczuć je możesz we własnym domu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty LV BET. To zarówno zakłady długoterminowe, jak i na żywo. Na każdy z nich dostaniesz atrakcyjne kursy oraz promocje i bonusy, dzięki którym Twój kupon będzie jeszcze bardziej opłacalny!