Problemy Australian Football League. Czy dojdzie do finału?

Problemy Australian Football League. Czy dojdzie do finału?

AFL chyba jeszcze nigdy nie borykało się z takim problemem, jak teraz. Do finału został miesiąc, a wciąż nie jest znane miejsce jego rozgrywania. Powód? Koronawirus. Wydaje się, że to zamieszanie przyćmiło nawet drużyny, które będą walczyły o najwyższe miejsce na podium. Jedno jest pewne – przebieg finału oraz jego wynik będziesz mógł typować w zakładach bukmacherskich LV BET.

Tegoroczny sezon AFL to 32. edycja rozgrywek Australian Football League. Zasadniczy rozpoczął się 18 marca i potrwa do 22 sierpnia. Do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn. Zwycięzcę ligowych zmagań poznamy natomiast 25 września 2021 r. Początek wielkiego finału o godz. 14.30.

Zamieszanie z finałem AFL

Tradycyjnie rozgrywki kończące sezon australian football rozgrywane były w Victorii. Teraz jest to raczej niemożliwe, bo w Melbourne po raz szósty w tym miesiącu wprowadzone zostały obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Władze AFL zaś jasno mówią, że Wielki Finał odbędzie się wyłącznie z udziałem widzów i szuka nowych miejsc. Z doniesień wynika, że pod uwagę brane są m.in. takie lokalizacje jak m.in. Adelaide, Gabba. Mówiło się, że finał może odbyć się w Australii Zachodniej, jednak tam władze wymagają przestrzegania surowych zasad bezpieczeństwa. Wciąż więc nie wiadomo, gdzie odbędzie się AFL finał. Ba, mówi się nawet, że ogłoszone terminy rozgrywek nie są pewne i mogą ulec zmianie.

POTENCJALNE TERMINY FINAŁÓW AFL 2021:

  • 20-22 sierpnia: Runda 23
  • 27-29 sierpnia: Finały, tydzień 1 (finały kwalifikacji i eliminacji)
  • 3-4 września: Finały, tydzień 2 (półfinały)
  • 10-11 września: Do widzenia
  • 17-18 września: 3 tydzień finałów (finały wstępne)
  • 25 września: Wielki Finał

Futbol australijski: drużyny

W obecnym sezonie zmagało się 18 drużyn, z czego osiem awansowało do play offów. Do rywalizacji przystąpiły składy: Melbourne Demons, Geelong Cats, Port Adelaide Power, Western Bulldogs, Brisbane Lions, Sydney Swans, Great Western Sydney, Essendon Bombers, West Coast Eagles, Fremantle Dockers, Richmond Tigers, St Kilda Saints, Carlton Blues, Hawthorn Hawks, Gold Coast Suns, Collingwood Magpies, Adelaide Crows, North Melbourne Kangaroos.

AFL sezon 2020

W ubiegłym roku AFL rozpoczęło rozgrywki, ale już po zakończeniu 1. rundy zostały one zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. 11 czerwca 2020 r. rozpoczęto kolejne rundy, które zakończyły się finałem 24 października. W finale udział wzięli Richmond i Geelong. Lepsi okazali się zawodnicy Richmond. Wygrali AFL Football 2020 z wynikiem 31 pkt. Podczas najważniejszego meczu sezonu na trybunach zasiadła ograniczona liczba widzów.

Analizy i typy bukmacherskie na finał AFL 2021

Przed postawieniem zakładów bukmacherskich na australijski futbol warto dokładnie przeanalizować sytuację w lidze. Dyscyplina ta jest mało popularna w Polsce, ale ma wielu fanów, którzy typują ją u bukmacherów. Wśród drużyn panują nieciekawe nastroje z uwagi na problemy z organizacją rozgrywek z udziałem kibiców i to właśnie na tej sytuacji skupiają się wszyscy, również eksperci. AFL typy możesz więc postawić sam, ale też wyszukać podpowiedzi, dzięki którym postawisz swój kupon bukmacherski na to wydarzenie. W serwisie legalnego bukmachera LV BET możesz to zrobić już dziś. Bukmacher umożliwia obstawienie najlepszego klubu ze stanu Wiktoria: Geelong z kursem 1.95 oraz Melbourne z kursem 1.85.

Zakłady bukmacherskie na finał AFL 2021 w LV BET

Australijski football jest jedną z dyscyplin, które możesz typować w zakładach bukmacherskich LV BET. Znajdziesz tutaj również możliwość obstawiania interesujących Cię wydarzeń footballu amerykańskiego. Na stronie internetowej www.lvbet.pl znajdziesz zawsze aktualną ofertę, na którą postawisz swoje kupony bukmacherskie.