Jak stawiać zakłady na Mistrzostwa Europy w siatkówce?

Jak stawiać zakłady na Mistrzostwa Europy w siatkówce?

Już we wrześniu rozpoczyna się 32. edycja Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. 24 drużyny ze Starego Kontynentu przez 9 dni będzie rywalizowało ze sobą o mistrzowski tytuł. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek kibice mogą obstawiać wynik turnieju. W serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET znajdziesz zakłady długoterminowe, a podczas rozgrywek również live. Jakie są typy bukmacherów na to wydarzenie? Co pokazują analizy ekspertów? Oto najważniejsze informacje o ME w siatkówce 2021.

Do tej pory złoty medal Mistrzostw Europy w siatkówce wędrował najczęściej do zawodników Związku Radzieckiego. Wygrali 12 z 31 finałów czempionatu. Połowę zwycięstw mniej mają na swoim koncie Włosi. W ostatnich edycjach turnieju jednak zmieniły się siły. W 2019 r. i 2011 r. triumfowali Serbowie, w 2017 r. i 2013 r. Rosjanie. Po jednym zwycięstwie na koncie mają Francuzi (2015 r.) i Polacy (2009 r.).

W ostatniej edycji turnieju na podium oprócz Serbów i Polaków znaleźli się również Słoweńcy. To pokazuje, że w czołówce europejskiej siatkówki występuje spora rotacja. Mecze są bardzo dynamiczne i nawet mała, z pozoru nie znacząca pomyłka może zaważyć na ostatecznym wyniku spotkania.

Siatkówka – zasady typowania

Obstawianie siatkówki nie jest proste. Skuteczni typerzy wiedzą, że na wynik meczu składa się wiele czynników. Nawet najlepszy skład nie zawsze musi wygrywać. Najlepszym przykładem był ostatni występ reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Biało-czerwonych z turnieju wyeliminowali Francuzi. Ich trener przed meczem mówił, że są w bardzo trudnej sytuacji, bo trafili na zdecydowanie najlepszą drużynę siatkarską na świecie. Wyszło inaczej niż spodziewali się eksperci i typerzy, nawet sami zawodnicy.

Regułą jest, że im wyższa ranga wydarzenia tym determinacja jest większa. To może jednak również sprawić, że zawodnicy nie poradzą sobie z presją.

Niewątpliwym atutem jest też własne boisko. Siatkarze zdecydowanie lepiej grają na własnym parkiecie, przy własnej publiczności.

Analizując możliwości drużyny pod uwagę trzeba wziąć zarówno całe reprezentacje, jak i ich poszczególnych zawodników. Szanse na trafne typy zwiększają się wraz ze zbliżającym się czasem meczu. W ostatnim momencie wiadomym będzie ostateczny skład – typer będzie mógł wykluczyć ewentualne kontuzje. Poza tym analiza ostatnich spotkań pokaże, czy zawodnicy są zmęczeni, wyeksploatowani. To nie wróży powodzenia i wygranej.

Analizy i typy bukmacherskie na Mistrzostwa Europy w siatkówce

EuroVolley 2021 to impreza, na którą czekają fani siatkówki. Szczególnie Polacy, którzy liczą na rehabilitację narodowej drużyny po nieudanym występie podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Zawodowi typerzy wiedzą, że odpowiednia analiza własnych przewidywań i sprawdzenie typów ekspertów znacznie zwiększają szanse na wygraną. W sieci można też znaleźć sporo stron z podpowiedziami innych typerów. Dzięki nim szybko uzupełnisz wiedzę i przeanalizujesz wszystkie możliwości zakończenia meczu czy turnieju.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w siatkówce w LV BET

Siatkówka pozwala bukmacherom na zaoferowanie szerokiego wyboru zakładów. Wiele z nich jest podobnych do tych, które oferuje większość sportów, w tym piłka nożna. W LV BET masz szansę na skorzystanie z każdego z nich! Poznanie oferowanych rynków pozwoli na postawienie kuponów na wydarzenia, których typer jest pewny.

A jakie zakłady bukmacherskie można postawić na EuroVolley 2021? To przede wszystkim typy na zwycięzcę. I tu do wyboru jest wiele możliwości – od wskazania zwycięzcy całego turnieju, przez ograniczenie się wyłącznie do meczu czy nawet seta. Bardziej doświadczeni typerzy mogą też pokusić się o wskazanie liczby punktów w meczu lub secie.

Znacznie bezpieczniejszym i łatwiejszym typem jest handicap. Przyjmuje on dwie formy: setową i punktową. W przypadku tak ważnego wydarzenia jak Mistrzostwa Europy w LV BET możesz również obstawiać grę wybranych zawodników.

Wszystkie oferowane rynki sprawdź w serwisie www.lvbet.pl. Możesz liczyć zarówno na zakłady długoterminowe, jak i na żywo, podczas trwania meczów. W zbliżającym się turnieju zdecydowanym faworytem do złota są Polacy, co dodatkowo zachęca do obstawiania ME 2021, jednak należy pamiętać, że o zwycięstwo walczą wszyscy uczestnicy. Zbytnia pewność siebie i lekceważenie przeciwnika jest najprostszą drogą do porażki. Warto więc przed typowaniem sięgnąć do analiz ekspertów i wziąć je pod uwagę przy stawianiu swojego kuponu bukmacherskiego na Mistrzostwa Europy w siatkówce EuroVolley 2021.