Polska – Słowacja | faza grupowa Euro 2020

Polska – Słowacja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Będzie to pierwszy mecz biało-czerwonych podczas Euro 2020 / Euro 2021. Zawodnicy zagrają 14 czerwca 2020 r. o godzinie 18.00 w Sankt Petersburgu. Wydaje się, że z punktu widzenia Polaków jest to mecz najłatwiejszy do wygrania. Obie drużyny prezentują podobny poziom gry. Wynik tego spotkania będziesz mógł obstawiać w LV BET.

Polak Słowak – dwa bratanki – tym razem się nie sprawdzi.  W grupie wylosowanej na Euro 2020 / Euro 2021 każda wygrana jest na wagę złota. Takiego meczu, jak ten, Polacy nie mogą sobie odpuścić. Niezależnie od tego, czy na stadion w Sankt Petersburgu wejdą kibice czy nie, spotkanie to przyciągnie wielu widzów. Doping jednak potrafi czynić cuda, a w Sankt Petersburgu na pewno nie zabrakłoby naszych rodaków.

Droga do fazy grupowej i szanse na wygraną

Reprezentacja Słowacji dość dobrze radziła sobie podczas kwalifikacji, co skutkowało awansem (trzecim w historii). Nie można jednak pominąć faktu, że do rozgrywek awansowali dopiero po listopadowych barażach. Polacy również nie odpuścili i szli pewnie do celu. Czym się różnią nasze reprezentacje? A chociażby zawodnikami. U Słowaków znajdziemy gwiazdy, ale ich rodzime, jak np. Marek Hamsik, Milan Skriniar czy Ondrej Duda. W naszej gwiazdy są jednak „bardziej europejskie” i prezentują najwyższy poziom. Mamy przede wszystkim Roberta Lewandowskiego, który podczas turnieju europejskiego może nie tylko zdobywać gole, ale też na sobie skupić uwagę przeciwników. Dodatkową motywacją do wygranej polskiej reprezentacji mogą być dotychczasowe statystyki meczowe: na osiem dotychczas rozegranych meczy obu reprezentacji trzy wygrali Polacy, a cztery Słowacy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Wydaje się, że mecz ten jest najłatwiejszy do wygrania w grupie Polaków i takiej szansy nasza drużyna zmarnować nie może. Tym bardziej, że jeśli nie zajmą drugiego miejsca w grupie to raczej mogą zapomnieć o awansie do 1/8 finału (awansują do niego również cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc, jednak przy Szwecji i Hiszpanii może być to bardzo trudne).

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Słowacja

Zarówno mecz Polska – Słowacja, jak i inne spotkania rozgrywane w ramach fazy grupowej Euro 2020 / Euro 2021 będziesz mógł obstawiać w zakładach bukmacherskich LV BET. Przynajmniej na to nie ma wpływu koronawirus – swój szczęśliwy kupon możesz postawić w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy tylko komputer czy telefon i bez wychodzenia z domu wytypujesz swojego zwycięzcę spotkania. W serwisie LV BET znajdziesz ponad 200 rynków na jedno spotkanie, również na mecz Polska – Słowacja. Przygotuj się na europejskie emocje i daj się im ponieść!