Hiszpania – Polska | faza grupowa Euro 2020

Hiszpania – Polska | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Takie spotkanie nie zdarza się często! Kibice już zacierają ręce i czekają na starcie naszej reprezentacji z Hiszpanami. Południowcy są typowani nie tylko na zwycięzcę tego meczu, ale też całych rozgrywek. Nie można zapominać jednak, że to w Polskiej reprezentacji zagra najlepszy piłkarz świata – Robert Lewandowski. Hiszpańska piłka nożna przez ostatni rok została doświadczona jak chyba żadna inna liga na świecie. Obstawiaj zwycięzcę tego spotkania w LV BET i skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Drugi mecz w ramach Euro 2020 / Euro 2021 Polacy zagrają w Rosji, a dokładniej na stadionie w Sankt Petersburgu. To właśnie tam 19 czerwca 2021 r. o godzinie 21.00 rozpocznie się spotkanie, które niezależnie od przebiegu, zapisze się w historii polskiej piłki nożnej.

Historia meczowa Polska – Hiszpania

W czerwcu 2021 r. Polska reprezentacja rozegra 11 mecz z Hiszpanią w swojej historii. Łatwo nie będzie, bo La Roja od początku rozgrywek typowana jest na zwycięzcę Mistrzostw Europy. Dotychczasowy bilans spotkań jest bardzo niekorzystny dla naszej drużyny – jedno zwycięstwo, jeden remis, osiem porażek i bilans goli 8-27 na niekorzyść Polaków. Polacy zwyciężyli z Hiszpanami tylko raz, aż w 1980 r. Wydaje się, że nawet bez tych informacji typerzy nie będą mieli problemu z postawieniem swoich kuponów w zakładach bukmacherskich LV BET.

Szanse na wygraną

Rok temu reprezentacja Hiszpanii była świetnym zespołem, najczęściej typowanym na faworyta Mistrzostw Europy 2020 / Euro 2021. Przez ten rok wiele zadziało się w hiszpańskiej piłce nożnej jednak nie ma co się łudzić, że poziom gry będzie niski. Biało-czerwoni będą musieli stoczyć prawdziwą batalię. Mimo to mało prawdopodobne jest, że powtórzą swój sukces sprzed 30 lat.  Trzeba jednak pamiętać nie tylko o niezadowoleniu graczy, ale też (znów) Robercie Lewandowskim. Potęga hiszpańska nie ma bowiem obecnie w swoim składzie napastnika takiej rangi jak my. Luis Enrique może tylko o tym pomarzyć, a ostatnie mecze pokazują, że wciąż szuka najlepszego rozwiązania na boisku.

Zakłady bukmacherskie na mecz Hiszpania – Polska

Wszystkie mecze rozgrywane w czerwcu podczas fazy grupowej Euro 2020 / Euro 2021 na pewno będziesz mógł obstawiać w LV BET. Spotkanie Polaków i Hiszpanów również się tam znajdzie! Atrakcyjne kursy, szeroki wybór rynków i promocje na kupony – to wszystko zaoferuje Ci legalny bukmacher online. Bez wychodzenia z domu, na wyciągnięcie ręki będziesz miał nie tylko możliwość typowania zwycięzcy meczu, ale też tak szczegółowe wydarzenia jak np. strzelec gola, dokładny wynik czy kto dostanie żółtą kartkę. Gotowy na największe emocje?

Leave a Comment