Hiszpania – Polska | faza grupowa Euro 2020

Hiszpania – Polska | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Takie spotkanie nie zdarza się często! Kibice już zacierają ręce i czekają na starcie naszej reprezentacji z Hiszpanami. Południowcy są typowani nie tylko na zwycięzcę tego meczu, ale też całych rozgrywek. Nie można zapominać jednak, że to w Polskiej reprezentacji zagra najlepszy piłkarz świata – Robert Lewandowski. Hiszpańska piłka nożna przez ostatni rok została doświadczona jak chyba żadna inna liga na świecie. Obstawiaj zwycięzcę tego spotkania w LV BET i skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Drugi mecz w ramach Euro 2020 / Euro 2021 Polacy zagrają w Rosji, a dokładniej na stadionie w Sankt Petersburgu. To właśnie tam 19 czerwca 2021 r. o godzinie 21.00 rozpocznie się spotkanie, które niezależnie od przebiegu, zapisze się w historii polskiej piłki nożnej.

Historia meczowa Polska – Hiszpania

W czerwcu 2021 r. Polska reprezentacja rozegra 11 mecz z Hiszpanią w swojej historii. Łatwo nie będzie, bo La Roja od początku rozgrywek typowana jest na zwycięzcę Mistrzostw Europy. Dotychczasowy bilans spotkań jest bardzo niekorzystny dla naszej drużyny – jedno zwycięstwo, jeden remis, osiem porażek i bilans goli 8-27 na niekorzyść Polaków. Polacy zwyciężyli z Hiszpanami tylko raz, aż w 1980 r. Wydaje się, że nawet bez tych informacji typerzy nie będą mieli problemu z postawieniem swoich kuponów w zakładach bukmacherskich LV BET.

Szanse na wygraną

Rok temu reprezentacja Hiszpanii była świetnym zespołem, najczęściej typowanym na faworyta Mistrzostw Europy 2020 / Euro 2021. Przez ten rok wiele zadziało się w hiszpańskiej piłce nożnej jednak nie ma co się łudzić, że poziom gry będzie niski. Biało-czerwoni będą musieli stoczyć prawdziwą batalię. Mimo to mało prawdopodobne jest, że powtórzą swój sukces sprzed 30 lat.  Trzeba jednak pamiętać nie tylko o niezadowoleniu graczy, ale też (znów) Robercie Lewandowskim. Potęga hiszpańska nie ma bowiem obecnie w swoim składzie napastnika takiej rangi jak my. Luis Enrique może tylko o tym pomarzyć, a ostatnie mecze pokazują, że wciąż szuka najlepszego rozwiązania na boisku.

Zakłady bukmacherskie na mecz Hiszpania – Polska

Wszystkie mecze rozgrywane w czerwcu podczas fazy grupowej Euro 2020 / Euro 2021 na pewno będziesz mógł obstawiać w LV BET. Spotkanie Polaków i Hiszpanów również się tam znajdzie! Atrakcyjne kursy, szeroki wybór rynków i promocje na kupony – to wszystko zaoferuje Ci legalny bukmacher online. Bez wychodzenia z domu, na wyciągnięcie ręki będziesz miał nie tylko możliwość typowania zwycięzcy meczu, ale też tak szczegółowe wydarzenia jak np. strzelec gola, dokładny wynik czy kto dostanie żółtą kartkę. Gotowy na największe emocje?