Grand Prix Toruń 2020 (VIII runda)

Grand Prix Toruń 2020 (VIII runda)

Grand Prix Toruń 2020 (VIII runda) – czas na ostatnie rozstrzygnięcia!

Toruńska Motoarena po raz kolejny będzie gościć najlepszych żużlowców świata podczas ostatniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. To właśnie w tym miejscu, Bartosz Zmarzlik został trzecim mistrzem świata z Polski w historii. Teraz stanie przed szansą, aby jako pierwszy Polak zdobyć drugie złoto w karierze. Przed nami niezwykle emocjonująca rywalizacja, która zdecyduje o ostatecznym kształcie klasyfikacji generalnej. Czas na VIII rundę Grand Prix Toruń 2020!

Siódma i ósma runda żużlowego Grand Prix w Toruniu

Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu składają się z ośmiu rund, z czego aż sześć odbędzie się na polskich torach. Za nami zmagania we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim oraz Pradze. Do końca zostały już tylko dwie rundy, które odbędą się w Toruniu. Runda VII 2 października oraz decydująca runda VIII 3 października. Polscy kibice trzymają kciuki za Bartosza Zmarzlika, który lideruje w cyklu i ma ogromne szanse obronić tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Polak znajduje się w kosmicznej formie, co udowodnił w Pradze, zdobywając w dwóch turniejach aż 40 punktów!

Rok temu, Bartosz Zmarzlik również był liderem cyklu przed ostatnią rundą, która odbyła się właśnie na Motoarenie w Toruniu. Polak wytrzymał wojnę nerwów, wszedł do półfinału i zapewnił sobie bezpieczną przewagę nad resztą stawki. W finale zajął ostatnie, czwarte miejsce, ale nikt nie zwracał na to najmniejszej uwagi, Zmarzlik w tym biegu był już myślami na najwyższym stopniu podium, jako trzeci w historii Polak w tej dyscyplinie. Teraz, Zmarzlik powalczy o to, aby stać się pierwszym Polakiem, któremu uda się wywalczyć drugie złoto.

Zakłady bukmacherskie na Grand Prix Toruń 2020 dostępne w LV BET

W serwisie LV BET Zakłady Bukmacherskie dostępne są zakłady na ostatnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Zdecydowanym faworytem do złota jest lider cyklu oraz aktualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik. Pokrzyżować mu plany mogą w zasadzie tylko dwaj zawodnicy: Frederik Lindgren ze Szwecji oraz Tai Woffinden z Wielkiej Brytanii. W klasyfikacji generalnej wysoko plasuje się również Maciej Janowski.

Klienci serwisu LV BET mogą liczyć na wysokie kursy oraz atrakcyjne promocje. Dostępne będą także zakłady na żywo, które pozwolą typować klasyfikacje kolejnych biegów. Czy Motoarena w Toruniu po raz kolejny okaże się szczęśliwa dla Polaków i pozwoli Bartkowi Zmarzlikowi powalczyć o czwarty złoty medal na Polski w historii dyscypliny?