Zakłady na Fortnite

Zakłady na Fortnite

Fortnite online jako popularna dyscyplina esportowa

Produkcja Epic Games błyskawicznie zdobyła popularność wśród graczy. Z raportów opublikowanych pod koniec roku 2019 wynika, że na ten moment gra Fortnite posiada 250 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata. Jest to ogólnodostępna dyscyplina esport, w której każdy z nas ma szansę zakwalifikować się do najważniejszych turniejów i budować statut gwiazdy. Fortnite Cup to regularnie odbywające się rozgrywki zrzeszające najlepszych zawodników. Otwarte turnieje kwalifikacyjne sprawiają jednak, że każdy gracz może spróbować swoich szans w profesjonalnej rozgrywce.

Gdzie obstawiać Fortnite zakłady bukmacherskie?

Rywalizację najlepszych graczy możemy obstawiać w legalnych serwisach bukmacherskich. Aktualnie, obstawianie Fortnite jest niezwykle popularne. To trudna sztuka, która wymaga dobrej znajomości gry oraz zawodników i najlepszych drużyn. Gdzie obstawiać Fortnite? Doskonałą propozycją jest serwis LV BET, który słynie z bardzo wszechstronnej oferty na esport. Znajdziemy tu również liczne promocje oraz bonusy, w tym bonus bez depozytu, który sprawi, że Fortnite zakłady esportowe będą dla nas bardziej satysfakcjonujące.

Fortnite – co powinniśmy wiedzieć o popularnej strzelance Battle Royale?

Gra Fortnite zadebiutowała w roku 2017 i błyskawicznie zyskała uznanie ze strony graczy. To klasyczny przedstawiciel gatunku Battle Royale, w którym pojedynczy gracze lub drużyny rywalizują pomiędzy sobą na wielkiej arenie. Jest to strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Mamy tu liczne elementy survivalu oraz wznoszenia konstrukcji obronnych. Fortnite online w ekspresowym tempie stała się niezwykle popularną dyscypliną esportową na całym świecie.

Fortnite gra – podstawowe zasady i przebieg rozgrywki

Ponad setka graczy zostaje zrzucona na ogromny obszar kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych. Celem nadrzędnym jest przeżycie do samego końca. Wyróżniamy tryb solo oraz tryb kooperacji w zespołach do 4 osób. Fortnite gra oddaje do naszej dyspozycji szereg możliwości: Możemy niszczyć obiekty znajdujące się na mapie, znajdując w ten sposób broń i elementy ekwipunku, a także zbierając budulec. Gracze mogą tworzyć imponujące konstrukcje obronne lub ułatwiające dojście do danego obszaru mapy. Musimy dbać o poziom zdrowia zbierając mikstury oraz pożywienie.

Podczas rozgrywki szukamy lepszego arsenału oraz rozwijamy doświadczenie postaci. Kluczowa jest pierwsza faza rozgrywki, aby przeżyć i przygotować się do stopniowego zawężania terenu gry. Gracze nie mogą się ukrywać w jednym miejscu, ponieważ obszar walki stale zmniejsza swoją średnicę. Jeśli znajdziemy się poza strefą, nasze życie zacznie spadać, aż postać zginie. Fortnite pomimo bardzo dużej mapy jest zatem dynamiczny i nastawiony na ciągły ruch. W ostatniej fazie, gracze często tworzą fortyfikacje i starają się prowadzić ostrzał z umocnionych pozycji. Gra toczy się do momentu, aż na mapie pozostanie jeden żywy gracz lub drużyna.

Jakie cechy łączy w sobie Fortnite?

W tym momencie niemal każdy gracz jest w stanie odpowiedzieć na pytanie o Fortnite co to za gra. Nawet, jeżeli nie jesteśmy fanami tego gatunku, wiemy, na czym mniej więcej polega rozgrywka. Produkcja łączy w sobie cechy strzelanki, kooperacji, rozwijania postaci, budowania umocnień, a także survivalu. Każdy gracz może zatem samodzielnie opracować najlepszą technikę przetrwania, jednak przy każdej rundzie trzeba dostosować się do obowiązujących warunków. Fortnite live umożliwia nam oglądanie najlepszych graczy w akcji. Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z tą grą, zawsze możesz uczyć się od bardziej doświadczonych zawodników i przenieść ich wiedzę do swojej gry.

Fortnite czy Pubg?

Często pojawia się również pytanie o inną grę: Fortnite czy Pubg? Playerunk nown’s Battlegrounds zadebiutowała na rynku rok wcześniej, ale nie zdołała zbudować tak dużej popularności. Fortnite mocno bazował na tym tytule, tworząc znacznie lepszą i bardziej rozbudowaną grę.

Czy Fortnite to gra darmowa?

Tak, każdy gracz może bezpłatnie pobrać i zainstalować Fortnite online na swoim komputerze. Skoro gra jest całkowicie darmowa, rodzi się pytanie o Fortnite o co chodzi i jak zarabia na siebie ta produkcja? Odpowiedzią są oczywiście mikropłatności. Gracze mogą kupować nowe cieszynki, elementy ubioru, a także dodatki wpływające na kosmetykę gry. Mamy również wyzwania oferujące szereg nagród do zdobycia. Warto jednak nadmienić, że Fortnite nie wpisuje się w trend gier pay to win, a zatem liczba pieniędzy wydawanych na grę nie ułatwia wygrywania z innymi.

Fortnite World Cup

Każdego roku organizowane są mistrzostwa świata, które wyłaniają najlepszego gracza Fortnite. Pula nagród jest imponująca i bije na głowę nawet największe dyscypliny, takie jak Counter Strike: GO. W puli nagród Fortnite World Cup 2019 znalazło się aż 100 milionów dolarów! W otwartym turnieju kwalifikacyjnym mogą wziąć udział osobowy powyżej 13. roku życia. Ponadto, osoby niepełnoletnie muszą dysponować zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Otwarte turnieje wyłaniają graczy, którzy zakwalifikują się do finałów i będą rywalizować z najlepszymi o naprawdę duże pieniądze.