Grand Prix Polski – Toruń 2020

Grand Prix Polski – Toruń 2020

Grand Prix Toruń 2020! Czy Bartosz Zmarzlik obroni tytuł Mistrza Świata?

Przed nami ostatnie dwie rundy żużlowego Grand Prix, podczas których poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Polscy kibice mocno ściskają kciuki za Bartosza Zmarzlika, który ma ogromne szanse obronić tytuł mistrza świata i zdobyć czwarty złoty medal dla naszego kraju w historii dyscypliny. Ostatnie dwa turnieje zostaną rozegrane na Motoarenie w Toruniu. Zawodnik Stali Gorzów doskonale zna ten tor. To właśnie tu przypieczętował swój pierwszy tytuł mistrzowski w ubiegłym roku.

Siódma runda Grand Prix 2020 w Toruniu

Decydujące zmagania zostały zaplanowane na piątek (2 października) oraz sobotę (3 października). Niezwykle istotne będą piątkowe zmagania, która zadecydują o tym, jaką pozycję do ataku na medale zapewnią sobie poszczególni zawodnicy. Tegoroczny terminarz wyjątkowo sprzyja polskim zawodnikom. Z powodu pandemii, tegoroczne Mistrzostwa Świata składają się z ośmiu rund, z czego aż sześć odbywa się w Polsce. Trzy turnieje padły łupem Bartosza Zmarzlika (III runda w Gorzowie Wielkopolskim oraz obie rundy w Pradze). W drugiej rundzie we Wrocławiu triumfował Maciej Janowski.

W siódmej rundzie weźmie udział szesnastu najlepszych żużlowców. Może się okazać, że już pierwszy dzień zmagań w Toruniu wyłoni nam mistrza świata. Wiele wskazuje na to, że znamy także trzech zawodników, którzy w tym roku staną na podium klasyfikacji generalnej. Motoarena w Toruniu to miejsce wyjątkowo szczęśliwe dla Biało-Czerwonych. Mamy nadzieję, że tak będzie także tym razem.

Zakłady bukmacherskie na Grand Prix Toruń 2020 dostępne w LV BET.

Gracze mają już możliwość obstawiania wyników siódmej oraz ósmej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Wydaje się, że w walce o złoto pozostało już tylko trzech zawodników: lider klasyfikacji, Bartosz Zmarzlik, ma na swoim koncie 99 punktów. Za jego plecami znajdują się: Frederik Lindgren z dorobkiem 92 punktów oraz Tai Woffinden (89 punktów). Czwarty w klasyfikacji Maciej Janowski ma do czołówki dużą stratę z dorobkiem 71 oczek.

Podczas dwóch ostatnich rund Grand Prix można zdobyć w sumie 42 punkty. O tym, że dwie rundy mogą zmienić bardzo dużo, świadczy rewelacyjny wynik Bartosza Zmarzlika w Pradze. Polak wywalczył w dwóch turniejach 40 punktów. Zakłady na Grand Prix Toruń 2020 są już dostępne w LV BET Zakłady bukmacherskie. Na klientów czekają wysokie kursy oraz atrakcyjne promocje. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że Bartosz Zmarzlik powtórzy sukces sprzed roku i ponownie sięgnie po tytuł indywidualnego Mistrza świata.