Faworyci bukmacherów na olimpiadzie w Tokio – na kogo warto postawić w LV BET?

Faworyci bukmacherów na olimpiadzie w Tokio – na kogo warto postawić w LV BET?

Od 23 lipca 2021 r. oczy wszystkich kibiców świata skierowane będą na Japonię. To właśnie wtedy w Tokio rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. Pewnym jest, że po wielu perypetiach związanych z epidemią koronawirusa najlepsi sportowcy rozpoczną zmagania i powalczą o najważniejsze trofea. Kim są faworyci bukmacherów? Jakie typy na olimpiadę oferuje legalny bukmacher LV BET?

Stawianie zakładów na olimpiadę jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Wystarczy kilka kliknięć, aby postawić swój kupon bukmacherski w serwisie internetowym LV BET. Możesz typować zgodnie z własnymi analizami lub skorzystać z podpowiedzi ekspertów. Sprawdziliśmy, jacy są faworyci Igrzysk Olimpijskich w LV BET.

Dyscypliny sportowe na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2021

W Japonii zawodnicy będą walczyli o medale w 37 dyscyplinach. Miały wypaść zapasy, ale pozostały. Wróciły rozgrywki baseballu i softballu. Dodano też cztery nowe dyscypliny: karate, skateboarding surfing i wspinaczkę sportową.

Można się spodziewać, że wśród typerów jedną z najpopularniejszych dyscyplin będzie piłka nożna. Wśród faworytów wymieniane są reprezentacje takich państw, jak Brazylia, Francja, Hiszpania, Argentyna i Niemcy.

Polscy faworyci podczas Igrzysk Olimpijskich 2021

Wydaje się, że w Japonii polska reprezentacja ma szansę na przełamanie się i pokonanie magicznej bariery 11 medali. Dokładnie tyle krążków Polacy przywieźli z Pekinu, Londynu i Rio de Janeiro. Rekordową liczbę medali Biało-czerwoni uzyskali w 1980 r. w Moskwie – aż 32. Szans na pobicie tego rekordu Polacy raczej nie mają, ale kilkanaście osób na podium nie powinno być zaskoczeniem.

Faworytami bukmacherów na pewno są polscy siatkarze. Zawodnicy pod wodzą Vitala Heynena mają szansę na najwyższe miejsce na podium. Już teraz wiadomo, że w fazie grupowej zagrają z Japonią, Włochami, Kanadą, Iranem i Wenezuelą. O krążki powalczą również Brazylia i Rosja. Te trzy państwa są wymieniane wśród faworytów rozgrywek.

Duże szanse na medal ma w tym roku młoda zawodniczka rzucająca oszczepem. Maria Andrejczuk, bo o niej mowa, w tym roku ma bardzo dobrą formę i wielu ekspertów pokłada w niej nadzieję.

Jako medalistki często wskazywane są zawodniczki w sztafecie 4 x 400 m kobiet: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik oraz Anna Kiełbasińska. Szansę ma też Piotr Lisek, mistrz świata i Europy w skoku o tyczce oraz Marcin Lewandowski, który nie ukrywa, że chce spełnić swoje marzenie o olimpijskim krążku na dystansie 1500 m. Nie można zapomnieć też o polskich tenisistach – Idze Świątek, która w mikście wystąpi z Łukaszem Kubotem i Hubercie Hurkaczu.

Klasyfikacja medalowa podczas IO Tokio 2021

USA – to ten kraj zapewne znów uzyska najwięcej medali w Tokio. Do reprezentantów Stanów Zjednoczonych należy najwięcej medali zdobytych w historii, ale też są niepokonani od 1996 r. Tylko w 2008 r.  przegrali rywalizację z ówczesnym gospodarzem, czyli Chinami. Teraz znów są faworytami bukmacherów i typerów do zdobycia największej liczby medali w Japonii. Kto jeszcze ma szansę na to wyjątkowe dokonanie? Największe Chiny, Japonia, Rosja i Wielka Brytania.

Faworyci IO w Tokio 2021

Oczywiście typowanie poczynań Polaków podczas igrzysk olimpijskich w Japonii to tylko jedna z możliwości. Legalny bukmacher LV BET umożliwi również obstawianie dyscyplin, w których Biało-czerwoni nie startują oraz zawodników, którzy mają największe szanse na wygraną. Sprawdź możliwości i skorzystaj z ofert legalnego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Olimpijskie w LV BET

Stawianie zakładów bukmacherskich na olimpiadę jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Wystarczy znaleźć interesujące Cię rynki i postawić swój kupon bukmacherski na faworytów Igrzysk Olimpijskich Tokio 2021.