Czym są wirtualne sporty i dlaczego warto je obstawiać?

Czym są wirtualne sporty i dlaczego warto je obstawiać?

Sporty wirtualne na dobre zadomowiły się w serwisie bukmachera LV BET i są jedną z najpopularniejszych ofert. U żadnego innego operatora nie znajdziesz tak szerokiego wyboru dyscyplin! Dużą ich zaletą jest dostępność – możesz je typować zawsze, niezależnie od sytuacji na świecie. Dla niedoświadczonych typerów wyjaśniamy, czym są sporty wirtualne, jak wygrywać i przygotować się do ich typowania! Oto najważniejsze informacje o wirtualnych sportach w LV BET.  

Wirtualne sporty, czyli virtuale to symulacje wydarzeń sportowych, za których przebieg i losowość odpowiada program komputerowy. Są to skróty rozgrywek sportowych. To animacje, w których występują nierealni zawodnicy, a wydarzenia na boisku są wynikiem obliczeń systemu komputerowego.

Wirtualne sporty – dyscypliny

Najpopularniejszych sportem w virtualach, podobnie jak w rzeczywistych rozgrywkach, jest piłka nożna. Ile trwa mecz piłki nożnej? W odróżnieniu od realnych wydarzeń mecz taki trwa 2-4 minuty i wygląda jak skrót najważniejszych akcji z meczu. Nawet same drużyny i zawodnicy często są wzorowani na te istniejące w rzeczywistości. Ich wyniki jednak są zupełnie niezależne i nie odzwierciedlają sytuacji z prawdziwych rozgrywek.

W LV BET znajdziesz szeroki wybór wirtualnych sportów. Obok piłki możesz też typować tenis, żużel oraz wyścigi: konne, psów, motocyklowe, rydwanów oraz kolarstwo. Wszystkie te wydarzenia będziesz mógł na żywo oglądać w serwisie LV BET. To świetna przygoda! Przekonaj się sam i rozpocznij obstawianie sportów wirtualnych!

Jak grać w sporty wirtualne?

Na pierwszy rzut oka wirtualne sporty przypominają gry komputerowe. Główna różnica polega jednak na tym, że zawodnikami steruje wyłącznie komputer, a gracz obserwuje tę rozgrywkę i typuje jej przebieg. Typer nie ma więc wpływu na to, czy w grze padnie gol czy faul.

Niektórzy typerzy uważają, że wirtualne sporty są więc całkowicie nieprzewidywalnymi wydarzeniami, a typowanie ich wyników jest loteria. Nic bardziej mylnego – przed każdym wydarzeniem są udostępniane statystyki zawodników i drużyn. Ich analiza pozwoli na podjęcie decyzji i wskazanie zwycięzcy meczu. Aby zostać skutecznym typerem trzeba umieć przeprowadzasz szybką analizę. Wirtualne sporty bowiem rozgrywane są non stop, a dane udostępniane kilka minut przed rozgrywką. Zakłady na wirtualne sporty są świetną opcją dla niecierpliwych, bo wyniku kuponu znane są dosłownie chwilę po jego postawieniu.

Typy bukmacherskie na wirtualne sporty

Dlaczego trafna analiza jest tak ważna? Obstawiając wirtualne sporty typer nie może podeprzeć się wiedzą ekspertów czy swoim doświadczeniem, czy wiedzą. Wszystkie informacje są nowe i niezwiązane z wcześniejszymi. Po analizie typer musi wybrać rynek bukmacherski z kursem i postawić kupon. Najbardziej popularny typ to na zwycięzcę. Wirtualne sporty jednak pozwalają na szeroki wybór rynków, m.in. na dokładny wynik, wynik bez remisu, zwycięzcę meczu, seta, gema, handicapy, mniej/więcej. Wyścigi (koni, psów i motocykli) pozwalają też na wskazanie miejsca zawodników na mecie, ich kolejność czy Top 3, TOP 5 itp.

Możliwość postawienia zakładów zawieszana jest na chwilę przed rozpoczęciem rozgrywki. Kilka minut później znany jest jej wynik i typer może postawić kolejne kupony bukmacherskie na kolejne wydarzenia. Niewątpliwą zaletą wirtualnych sportów jest możliwość typowania ich o każdej porze dnia, a do tego codziennie.

Czy opłaca się poznać przed typowaniem sporty wirtualne systemy gry? Nie ma to żadnego sensu – skoro zdarzenia nie są ze sobą powiązane wynik jednego z nich nie ma przełożenia na kolejne.  Wielu graczy myśli, że każda wygrana danej wirtualnej drużyny obniża jej szansę na wygranie kolejnego meczu. Taka zależność jednak nie istnieje. W tych sportach wystarczająca jest dokładna analiza bukmacherska.

Zakłady bukmacherskie na wirtualne sporty w LV BET

Legalny bukmacher LV BET ma najszerszą ofertę virtuali dostępną na polskim rynku bukmacherskim online. Szeroki wybór dyscyplin i świetna jakość dostępnych skrótów to tylko niektóre z zalet. To idealny wybór dla niecierpliwych graczy, którzy dosłownie kilka minut po postawieniu kuponu poznają wyniki i odbiorą wygraną. Przekonaj się o tym sam – wejdź do. serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Obstawiaj wirtualne sporty w LV BET!