Champions League 1/8 finału

Champions League 1/8 finału

Ajaks Amsterdam, Bayern Monachium i Liverpool – to trzy zespoły, które wywalczyły komplet punktów w fazie grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej i pewnie przeszły do 1/8 finału. Największym zaskoczeniem jest jednak nieobecność w tej fazie FC Barcelony, która pierwszy raz od 21 lat odpadła w początkowej fazie. Kiedy odbędą się mecze 1/8 finału Champion League? Jak obstawiać mecze? Właśnie tu znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania. Typowanie meczów to świetna zabawa, której nie możesz pominąć!

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów odbyło się 13 grudnia w Nyonie. Pierwsze mecze rozegrane będą 15 i 16 lutego oraz 22 i 23 lutego. Rewanże zaś przewidziane są na 8 i 9 marca oraz 15 i 16 marca.

Piłka nożna: zakłady bukmacherskie na Champion League

Przed rozpoczęciem typowania warto poznać najbardziej aktualne informacje o uczestnikach rozgrywek. Wśród drużyn rozstawionych znalazły się: Manchester City, Liverpool, Ajax, Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United, Lille, Juventus. Wśród drużyn nie rozstawionych zobaczymy: PSG, Atletico Madryt, Sporting, Inter Mediolan, Benfica Lizbona, FC Salzburg, Chelsea, Villarreal, Atalanta.

Podczas losowań 1/8 finału w użyciu jest kilka ważnych zasad, m.in. dotyczących zakazu gry ze sobą klubów z jednego kraju oraz par meczowych z fazy grupowej. Po raz pierwszy nie obowiązuje też reguła wagi goli strzelonych na wyjeździe i u siebie. To informacje, dzięki którym typowanie meczów będzie znacznie łatwiejsze.

Terminarz 1/8 finału Ligi Mistrzów 2022

Losowanie par meczowych rozpoczęło się od… wpadki. Zabrakło bowiem jednej kuli w koszyku, z napisem Manchester United i to trzeba było powtórzyć. Zdecydowanie nie na rękę wyszło to zawodnikom Realu Madryt. W pierwszym losowaniu szczęśliwie ich rywalem miała być Benfika, ale w drugim i ostatecznym nieszczęśliwie trafili na Paris Saint-Germain. To właśnie ten mecz rozpocznie zmagania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spotkanie odbędzie się 15 lutego 2022 r. na Parc des Princes. W tym samym czasie zagra Sporting z Manchesterem City. Podczas rozrywek Champion League będzie można śledzić występy Polaków. Przede wszystkim – Roberta Lewandowskiego z Bayernem czy Wojciecha Szczęsnego z Juventusem.

Terminarz 1/8 finału Mistrzostw Świata:

Mecze pierwsze:

wtorek, 15 lutego 2022 r.

 • Sporting – Manchester City (21:00)
 • Paris Saint-Germain – Real Madryt (21:00)

środa, 16 lutego 2022 r.

 • RB Salzburg – Bayern Monachium (21:00)
 • Inter – Liverpool (21:00)

wtorek, 22 lutego 2022 r.

 • Chelsea – Lille (21:00)
 • Villarreal – Juventus (21:00)

środa, 23 lutego 2022 r.

 • Benfica – Ajax (21:00)
 • Atletico – Manchester United (21:00)

Mecze rewanżowe:

wtorek, 8 marca 2022 r.

 • Bayern – RB Salzburg (21:00)
 • Liverpool – Inter (21:00)

środa, 9 marca 2022 r.

 • Manchester City – Sporting (21:00)
 • Real Madryt – PSG (21:00)

wtorek, 15 marca 2022 r.

 • Ajax – Benfica (21:00)
 • Manchester United – Atletico (21:00)

środa, 16 marca 2022 r.

 • Lille – Chelsea (21:00)
 • Juventus – Villarreal (21:00)

Eksperci wskazują, że do dalszych rozgrywek na pewno dostaną się takie zespoły jak Manchester City czy Real Madryt. Tym bardziej, że na pewno nie trafią oni na siebie w zbliżającej się fazie. Hitowym spotkaniem na pewno będzie wspominany już mecz Real – PSG.

Piłka nożna: zakłady bukmacherskie na LM

Znane są już pary meczowe 1/8 finału Ligi Mistrzów, więc czas na pierwsze typy piłka nożna! Jak obstawiać mecze? Niezbędna jest dokładna analiza bukmacherska, tym bardziej że w zbliżających się spotkaniach wystąpią jedynie drużyny na najwyższym poziomie. Kluczowa może być informacja o zawodnikach i ich dyspozycji. Warto też sprawdzić typy ekspertów oraz przeanalizować kursy oferowane przez bukmacherów. W serwisie internetowym LV BET już dziś możesz rozpocząć typowanie meczów. Według analityków bukmachera z dalszej gry wyeliminowani zostaną Hiszpanie z Realu Madryt (kurs 3.60) przez piłkarzy z Paris Saint-Germain (1.95). Manchester City (kurs 1.40) nie powinno mieć problemu ze Sportingiem (kurs 7.10), a Chelsea (kurs 1.35) z Lille (kurs 8.70). Najbardziej wyrównane szanse mają uczestnicy meczów Villarreal – Juventus (kursy 2.85 – 2.50) oraz Atletico Madryt – Manchester United (kursy (2.40 – 2.95). W serwisie internetowym oraz aplikacji mobilnej LV BET znajdziesz szeroki wybór rynków na każdy mecz w ramach Ligi Mistrzów – na każde spotkanie bukmacher oferuje prawie 300 możliwości obstawiania!

Jeśli nadal masz wątpliwości, jak obstawiać mecze piłki nożnej, sprawdź też typy innych graczy. Wyciągnięcie wniosków i wskazanie zwycięzcy to już wyłącznie Twoje zadanie. Typowanie i Liga Mistrzów – to najlepsze połączenie, które gwarantuje świetną zabawę. Oczywiście – w LV BET!