Welsh Open – turniej snookerowy

Welsh Open – turniej snookerowy

Zakłady bukmacherskie snooker czekają na Ciebie w LV BET! Bukmacher udostępnia w swojej ofercie możliwość obstawiania wszystkich najważniejszych wydarzeń w tej dyscyplinie sportu. Teraz czas na Welsh Open 2022! Przygotuj się do tego wydarzenia – sprawdź najważniejsze informacje, a dzięki nim postawisz swoje pewne kupony na ten turniej! Zapowiadają się emocje na najwyższym poziomie! Sprawdzaj snooker wyniki i rozpocznij swoją grę wraz z najlepszymi snookerzystami świata.

Welsh Open to – obok Mistrzostw Świata i Mistrzostw Wielkiej Brytanii – najstarszy turniej snookera na świecie. Co roku do rywalizacji przystępują najlepsi zawodnicy, a wygrana w niej to wielki prestiż. Kto w tym roku ma szansę dołączyć do grona najlepszych? Postaw swoje snooker zakłady bukmacherskie!

Welsh Open 2021

W ubiegłym roku dziesiąty rankingowy turniej rozegrany był w dniach 15-21 lutego 2021 r. Snookerzyści wystąpili w Celtic Manor Resort w Newport w Walii. Mistrzowskiego tytułu bronił Anglik Shaoun Murphy. Odpadł już w ćwierćfinale, w starciu z Stephenem Maguire’m (4-5). Jego rozniósł Jordan Brown 6:1. Była to sensacja nie tylko półfinałów, ale i całego turnieju.

W finale Jordan Brown z Irlandii Północnej spotkał się z Ronnie’m O’Suillivanem, który reprezentował Anglię (9-8). Szans już nie miał, bo Anglik podchodził do turnieju w rewelacyjnej formie. Eksperci określali jego formę jako doskonałą, co potwierdził w najważniejszym starciu. Czy w tym roku można typować go jako faworyta? W grudniu 2021 r. stracił szansę na zdobycie ósmego tytułu UK Championship, przerywając w półfinale z Kyrenem Wilsonem. Ale nie tylko temu zawodnikowi nie poszedł występ – do rozgrywek nie dostało się większość graczy z czołówki rankingu.  Swoje możliwości potwierdził już w World Grand Prix, gdy zwyciężył z Robertsonem. Warto pamiętać też, że O’Suillivan mówi o… emeryturze. Jako nową gwiazdę snookera eksperci wskazują Zhao Xintonga, mistrza UK Championship. Czy będzie on faworytem zakładów bukmacherskich snooker w LV BET?

Podczas Welsh Open zawodnicy walczyli o 405 tys. funtów, z czego 70 tys. funtów przypadło zwycięzcy. Najlepszy zawodnik zdobył też trofeum Ray’a Reardon’a. kto w tym roku po nie sięgnie i dołączy do mistrzowskiej ekipy? Ronnie O’Sullivan, John Higgins, Neil Robertson i Shaun Murphy – to dotychczasowi zwycięzcy Welsh Open.

Ostatnią z czterech imprez serii Home Nations 2021/2022 będzie można oglądać na żywo w telewizji Eurosport. Podczas trwania meczów skorzystaj z zakładów live. Emocje sięgną zenitu!

Snooker: zakłady bukmacherskie na Welsh Open 2022

Najlepsze możliwości obstawiania snookera znajdziesz w LV BET! W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej bukmachera możesz obstawiać wszystkie najważniejsze imprezy w tej dyscyplinie, w tym walijskiej rywalizacji. Do wyboru masz szeroki wybór rynków – od wytypowania zwycięzcy całego turnieju, przez wskazanie faworyta meczu po zakłady na wybranych zawodników.

Aby postawić pewne typy bukmacherskie na snooker warto przeprowadzić dokładną analizę bukmacherską. Przyda się sprawdzenie formy i ostatnich występów zawodników. Ważne są też cele, które snookerzyści sobie obierają. Dużo informacji dostarcza też ranking. Obecnie wśród najlepszych są reprezentanci Anglii – Mark Selby, Judd Trump i Ronnie O’Sullivan. Kto w tym roku się zakwalifikuje do rywalizacji? Na tę informację trzeba jeszcze poczekać. Do kwalifikacji co roku podchodzi około 100 zawodników, z czego 32 przechodzi do turniejowych zmagań. Postaw swoje zakłady bukmacherskie snooker i przyłącz się do rywalizacji!