Turniej: DPC 2022: Major 1

Turniej DPC 2022: Major 1

Rozpoczęcie sezonu Dota Pro Circut 2022 już za nami. Na razie zawodnicy udali się na przerwę świąteczno-sylwestrową, ale na pewno przygotowują się też do kolejnych wyzwań. Odpoczywać będą do 23 stycznia 2022. A co czeka nas w przyszłym roku? Już w lutym pierwsze zmagania Major 1! LV BET jak zwykle przygotowuje wyjątkową ofertę na to i inne wydarzenia e-sportowe. Zakłady bukmacherskie Dota 2 będziesz mógł obstawiać w serwisie bukmachera jeszcze przed rozpoczęciem turnieju.

Nowy sezon Dota Pro Circut będzie obejmował nie dwa, a trzy główne majory. Jesienią zaś zaplanowany jest The International 2022. Na razie e-sportowy świat żyje jednak zbliżającą. Się rozgrywką i chociaż do pierwszego Majora zostało już niewiele czasu nadal nie wiadomo, gdzie dokładnie odbędzie się główny turniej. W kuluarach mówiło się, że po raz pierwszy w historii zawodnicy zagrają w Europie Wschodniej, a za organizację będą odpowiedzialne kijowskie firmy. Tak się nie stanie, bo Valve ujawniło, że wydarzenia dla Europy Zachodniej zorganizuje moskiewski Epic Esports Events. Europejskimi imprezami zajmie się DreamHack, a turniejami NA i UE DPC 2021/2022 w Ameryce Północnej – ESL. Jednego można być pewnym – będą to wydarzenia na najwyższym poziomie!

Major 1 sezon 2022

Pierwszy w nowym roku Major odbędzie się w dniach 17-27 lutego 2022 r. Podczas turnieju będą obowiązywały podobne zasady, jak w ubiegłym roku. To na pewno ułatwi typowanie Dota 2 w zakładach bukmacherskich.

Do lutowej rywalizacji zakwalifikują się cztery drużyny z Europy Zachodniej i Chin, trzy z Europy Wschodniej i Azji Południowo-Wschodniej oraz dwie z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Na otrzymanie dzikiej karty może liczyć kolejnych 6 drużyn. Walka o awans będzie zacięta, bo do fazy grupowej awansują tylko dwie najlepsze.

W sumie więc w grupowej rywalizacji powalczy osiem drużyn. Do play offów o najwyższe miejsca awansują dwie najlepsze drużyny, zaś cztery kolejne powalczą o miejsca 3-6. Na tym etapie z zawodami pożegnają się dwa kolejne teamy, a do rywalizacji dołączy sześć kolejnych zespołów.

Jak poinformowało Valve podczas turnieju Dota 2 drużyny powalczą o wysokie nagrody. W puli znajdzie się 500 tys. dol., z czego 200 tys. dol. trafi do zwycięzców. Najlepsze drużyny otrzymają też dodatkowe punkty DPC. Na chwilę obecną nie są udostępnione żadne szczegółowe informacje na temat pierwszego majora. Warto więc trzymać rękę na pulsie, a bez problemu postawisz swoje Dota 2 typy bukmacherskie w LV BET!

Zakłady bukmacherskie Dota 2

Dota 2 to od lat jedna z najpopularniejszych gier esportowych. Pięcioosobowe drużyny, wsparte przez istoty sterowane przez sztuczną inteligencję, mają za zadanie zniszczenie ufortyfikowanych twierdz przeciwników. Każdy gracz wybiera postać o specjalnych umiejętnościach i prowadzi drużynę do wygranej. To niezwykle emocjonujące rozgrywki, które śledzi wielu fanów na całym świecie.

Aby być nie tylko widzem, ale też przyłączyć się do rozgrywki, skorzystaj z serwisu LV BET. Bukmacher udostępnia najlepsze zakłady bukmacherskie Dota 2 na wszystkie wydarzenia DPC 2021/2022, w tym na Major 1. Pewne obstawianie wymaga dokładnej analizy możliwości uczestników. Kto znalazł się wśród najlepszych w ubiegłym sezonie? To m.in.  Team Spirit, PSG.LGD, Team Secret, Invictus Gaming, Virtus.pro czy Vivi Gaming. Można spodziewać się, że te drużyny znów powalczą o najważniejsze miejsca w turnieju. Sprawdź ich możliwości i postaw swoje Dota 2 typy bukmacherskie w LV BET!