2021 The International 10 – Mistrzostwa Świata w Dota 2

2021 The International 10 – Mistrzostwa Świata w Dota 2

Jubileuszowa edycja The International od początku mierzy się z wieloma problemami. Nie tylko zmieniono datę rozgrywek, ale też całkowicie ją przeniesiono. Wygląda jednak na to, że w końcu uda się zorganizować rozgrywki, a nawet ogłoszono już sprzedaż biletów. A to oznacza, że rywalizacji będą przyglądali się również widzowie. Jak będzie wyglądał turniej The International 10? Postaw zakłady Dota 2 w serwisie bukmachera LV BET już dziś!

The International 10 rozegrane będzie między 7 a 17 października w Bukareszcie. Łączna pula nagród w turnieju wyniesie 40 018 195 dolarów. Jest to najwyższy wynik w całej historii imprez organizowanych przez Valve. Przygotuj się na wielkie emocje esport Dota 2.

The International 10: organizacja turnieju

Tegoroczny turniej, na którym rywalizować będą najlepsi esportowcy świata miał odbyć się jeszcze na wakacjach w Sztokholmie. Z uwagi na pandemię koronawirusa jednak okazało się to niemożliwe. Szwecja nie przyznała turniejowi rangi sportowej, a to oznaczało, że zawodnicy mieliby problemy z uzyskaniem wiz i wyeliminowałoby wielu z nich z rywalizacji. Valve przełożyło się termin i znalazło nowe miejsce.

Pomimo dalszej niepewnej sytuacji organizatorzy robią wszystko, aby na Arena Nationala w Bukareszcie zasiedli fani Dota 2. Ci zainteresowali muszą okazać certyfikat poświadczający dwukrotne szczepienie oraz posiadać maseczki. Widzowie ze wskazanych krajów będą musieli też sprostać dodatkowym wymogom.

The International 2021: uczestnicy

Podczas tegorocznego The International 10. Mistrzowskiego tytułu będzie bronił team OG. To jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Dota 2 i jedyna, która wygrała The International dwa razy z rzędu. Zmiany w składzie nie wyszły jej na dobre, w wyniku czego musieli przejść przez kwalifikacje do turnieju. A te poszły zawodnikom znakomicie. Efekt? Eksperci wskazują, że OG nie tylko wystąpi w Bukareszcie, ale też ma szansę na walkę o zwycięstwo.

Walczyć o to będą też m.in. zawodnicy z Fnatic, które okazało się najlepsze w Azji Południowo-Wschodniej. Po raz pierwszy w historii na turnieju Dota 2 wystąpią Undying z Ameryki Północnej, SG e-sports z Ameryki Południowej, Elephant z Chin oraz Team Spirit z Europy Wschodniej (który wyeliminował wcześniejszych uczestników, czyli Winstrik Team i Team Empire).

Pełna lista uczestników The International 10: Alliance, Teal Aster, beastcoast, Elephant, Evil Geniuses, Fnatic, Invictus Gaming, OG, PSG.LGD, Quincy Crew, Team Secret, SG e-sports, Team Spirit, T1, Thunder Predator, Undting, ViCi Gaming, Virtus.pro.

Analizy i typy bukmacherskie na 2021 The International 10

Jak wyglądają Dota 2 typy bukmacherskie na ten turniej? Sprawdziliśmy przewidywania ekspertów bukmachera LV BET. Największe szanse na wygraną mają zawodnicy PSG.LGD, na których postawisz kupon z kursem 2.6. Są oni zdecydowanymi faworytami rozgrywek. Zgodnie z analizą typów bukmacherskich walka będzie przebiegała o kolejne miejsca. Kupon na Evil Geniuses lub Team Secret postawisz z kursem 7.5, zaś na broniących tytułu zawodników OG – 9. Szansę na walkę o miejsce na podium mają też Virtus Pro (kurs 10), Elephant (kurs 11), Vici Gaming (kurs 13), Team Aster i Invictus Gaming (kurs 15).

Aby postawić pewne typy bukmacherskie warto jednak nie tylko przeanalizować oferowane kursy, ale też przeprowadzić własną analizę i sprawdzić przewidywania ekspertów.

Zakłady bukmacherskie na 2021 The International 10

W serwisie bukmacherskim i aplikacji mobilnej LV BET już dziś możesz postawić swoje Dota 2 typy bukmacherskie! Legalny bukmacher pozwala na wskazanie zwycięzcy turnieju oraz na jego pochodzenie. A Ty kogo wytypujesz na swoim kuponie na 2021 The International 10? LV BET to nie tylko esport, sprawdź ofertę kursów i zakładów na poker i blackjack i obstawiaj już dziś!