BetVictor Northern Ireland Open 2021

BetVictor Northern Ireland Open 2021

Od 9 do 17 października w Waterfront Hall w Belfaście odbędzie się BetVictor Northern Ireland Open 2021. W trzecim rankingowym turnieju snookera w sezonie 2021/2022 tytułu bronić będzie Judd Trump. O zwycięstwo powalczy w sumie 128 zawodników. Kto okaże się najlepszy? Typuj zwycięzcę rozgrywek w serwisie bukmacherskim LV BET.  Zakłady snooker na ten i inne turnieje to jedna z pozycji w ofercie tego legalnego operatora, z której musisz skorzystać!

Kwalifikacyjne mecze do BetVictor Northern Ireland Open 2021 odbyły się w dn. 23-27 sierpnia 2021 r. w Morningside Arena w Leicester. Udział w nich wzięły 64 pary meczowe. Do turniejowych zmagań przeszła połowa. W sumie w Belfaście wystąpi 128 zawodników. Wśród nich nie zabrakło mistrzów z poprzednich lat.

Northern Ireland Open 2020

Ubiegłoroczny turniej rozegrany został w dniach 16-22 listopada. Zmagania w Marshall Arena w Milton Keynes w Anglii były czwartym rankingowym turniejem w sezonie 2020/2021 i pierwszym rozgrywanym w tym miejscu. Wcześniejsze rozgrywki odbywały się przez trzy lata z rzędu w Belfaście. W rozgrywkach triumfowało dwóch Anglików – Judd Trump, który też uzyskał najwyższy break, i Ronnie O’Sullivan. Rozgrywki te przeszły do historii. Po pierwsze: było to trzecie starcie mistrza świata z 2019 r. z mistrzem świata z 2020 r. w historii tego turnieju.  Po drugie: po raz trzeci wygrał Judd Trump, dorównując tym samym rekordowi Stephana Hendry’ego z 1996 r. Po trzecie: było to widowisko, które… zawiodło fanów tego sportu. Nudne i z nieciekawymi zagraniami. Eksperci wskazywali, że około 80 procent meczu nie zasługiwało na miano starcia mistrzów.

Northern Ireland Open 2021

Już wkrótce zawodnicy irlandzkiego turnieju znów powalczą o wielkie pieniądze. Na zwycięzcę czeka 70 tys. funtów, a zawodnik, który zajmie II miejsce otrzyma 30 tys. funtów. Łączna pula nagród wyniesie aż 405 tys. funtów. Ty również możesz wygrać podczas tej imprezy. Wystarczy, że postawisz snooker typy bukmacherskie w LV BET.  Początek spotkań 9 października, a zwycięzcę poznamy już 17 października. Rozgrywki Betvictor Northern Ireland Open 2021 będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie. Na kanale tym również będzie można zobaczyć kolejne turnieje BetVictor Home Nations, które rozegrane będą w Anglii, Szkocji i Walii.

Analizy i typy bukmacherskie na BetVictor Northern Ireland Open 2021

Eksperci wskazują, że w tym roku w finale znów wystąpią dwaj zawodnicy, którzy od trzech lat walczą o trofeum Alexa Higginsa. Za każdym razem tytuł zdobywał Judd Trump, który w najważniejszym starciu pokonywał Ronniego O’Sullivana wynikiem 9-7. Sprawdzanie na bieżąco snooker wyniki pomogą Ci postawić swoje typy bukmacherskie na to wydarzenie. Każda analiza przybliży Cię do postawienia pewnych typów na BetVictor Northern Ireland Open 2021 i przyłączenie się do zabawy.

Zakłady bukmacherskie na BetVictor Northern Ireland Open 2021 w LV BET

Wszystkie mecze, które odbędą się w ramach BetVictor Northern Ireland Open 2021, będziesz mógł obstawiać w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET. W ofercie znajdziesz możliwość postawienia zakładów przedmeczowych, ale też typowania wyniki snooker na żywo, podczas ich trwania. Jedną z możliwości obstawiania będzie wskazanie swojego faworyta tego turnieju. Czy będzie to proste? Typerzy i eksperci wskazują, że niekoniecznie. Możliwe, że nastąpi zmiana na fotelu lidera. Kto tym razem triumfuje w Belfaście? Snooker w LV BET czeka właśnie na Ciebie! W serwisie legalnego bukmachera masz możliwość obstawiania innych dyscyplin sportowych, sprawdź ofertę kursów na blackjack i poker i obstawiaj już dziś!