Turniej Masters Snooker 2021

Turniej Masters Snooker 2021

Nie każdy sport jest bardzo kontaktowy i dzięki temu niektóre rozgrywki wydają się być niezagrożone mimo pandemii. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że jednym z takich wydarzeń jest Masters Snooker 2021, który ma rozpocząć się 10 stycznia 2020 r. w Londynie. Jeśli tak się stanie przez tydzień najlepsi zawodnicy będą walczyli o tytuł mistrza! Dziś jednak nikt nie wie, co będzie działo się na początku stycznia. Pewnym jest jednak to, że w serwisie legalnego bukmachera LV BET nie zabraknie możliwości obstawiania tego wydarzenia!

Masters to nierankingowy turniej, do którego zawodnicy są zapraszani przez organizatorów. To jedyna możliwość, aby w nim zagrać. Na początku przyszłego roku zmierzą się ze sobą już po raz 47. Tytułu bronić będzie Anglik, Stuart Bingham. Zawodnicy walczą o wysokie nagrody, a najwyższa z nich wynosi aż 250 tys. funtów!

Zawodnicy Masters 2021

Znana jest nie tylko lista zaproszonych sportowców, ale też pary meczowe. Będą to:

  • Stuart Bingham – Tthepchiya Un-Nooh
  • Shaun Murphy – Mark Williams
  • Mark Selby – Stephen Maguire
  • Neil Robertson – Yan Bingtao
  • Judd Trump – David Gilbert
  • Kyren Wilson – Jack Lisowski
  • John Higgins – Mark Allen
  • Ronnie O’Sullivan – Ding Junhui

W sumie rozegranych zostanie 15 meczów. Ostatni, finałowy, odbędzie się 17 stycznia 2021 r. w Aleksandra Palace (podobnie jak wcześniejsze spotkania).

W najbliższych zawodach nie wystąpi Ali Carter, finałowy konkurent Stuarta Binghama z poprzedniego roku. Ich starcie było wyjątkowo emocjonujące, tym bardziej, że dla Binghama był to pierwszy finał Masters, a do tego przy stole stanął wraz z nim mistrz świata z 2015 r. Stuard Bingham pobił też pewien rekord – jest najstarszym snookerzystom, który zwyciężył w historii Masters.

Według ekspertów to zeszłoroczny mistrz jest obecnym faworytem Masters 2021. Jego występ w UK Championship pokazuje, że Brytyjczyk wciąż utrzymuje najwyższą formę i jest żądny wygrywania. Jeśli turniej się odbędzie to znów powalczy o zwycięstwo. Ostatnie dni jednak pokazują, że epidemia koronawirusa może pokrzyżować te plany. Wielka Brytania zamyka się od świata, kolejne kraje wprowadzają zakazy lotów do UK. Organizacja Masters 2021 może okazać się więc niemożliwa.

Londyński snooker w LV BET

Legalny bukmacher LV BET w swojej ofercie posiada szeroki wybór rynków na snookera, w tym na turniej Masters 2021 rozgrywany w Londynie. To prestiżowe wydarzenie przyciąga oczy fanów z całego świata, również z Polski. I chociaż dyscyplina ta nie jest bardzo popularna w naszym kraju to już w zakładach bukmacherskich – owszem. LV BET o tym wie i docenia potrzeby swoich klientów! O każdej porze, niezależnie od miejsca możesz typować zwycięzcę londyńskiego turnieju i grać razem z najlepszymi zawodnikami! Postaw swój kupon na to wydarzenie już dziś w serwisie internetowym bądź aplikacji mobilnej. Kilka kliknięć dzieli Cię od wygranej!