Austria – Macedonia Płn. | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Austria – Macedonia Płn. | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz, w którym można spodziewać się wszystkiego. Obie drużyny nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w imprezach tej rangi, ale mają zapał i chęci do walki. Sprawdziliśmy, jak może wyglądać rywalizacja Austria – Macedonia Płn. na Euro 2020 Będzie to jedno z pierwszych spotkań drużyn z grupy C. Zobacz, jak kształtują się aktualne kursy i typy w zakładach bukmacherskich LV BET.

Mecz Austria – Macedonia Północna odbędzie się w niedzielę 13 czerwca 2021 r. o godz. 18. Rozegrany będzie na Arena National w Bukareszcie. Drużyny znajdują się w grupie C. Znalazły się w niej również Holandia i Ukraina.

Euro 2020: Austria

Reprezentacja Austrii weźmie udział w Mistrzostwach Europy już po raz trzeci. W 2016 r. zakwalifikowali się do meczów grupowych. Tym razem również się udało. Podczas eliminacji do Euro 2021 zajęli drugie miejsce w swojej grupie, zaraz za Polską.

Jakie szanse w turnieju ma Austria? To równy zespół, który gra na swoim poziomie. Daleko mu do potęg i pretendentów do medali. Nie zapominajmy jednak, że piłka nożna jest nieprzewidywalna i konsekwencja może doprowadzić do zaskakujących wyników. Zaskoczenia raczej nie będzie w meczu z Macedonią Północną i Austriacy wygrają.

Euro 2020: Macedonia Płn.

Macedonia miała znacznie dłuższą drogę do fazy grupowej niż jej przeciwnicy. Zajęli trzecie miejsce w grupie, a awans wywalczyła w play-offach. Eksperci wskazują, że w reprezentacji jest jeden piłkarz zasługujący na wyróżnienie. To Goran Pandev. On sam jednak nie udźwignie całej gry. Szanse na zwycięstwo z Austrią, a tym bardziej na awans z grupy tej drużyny są nikłe. Szybciej po prostu przeszkodzą innym drużynom w realizacji planów niż narzucą swoje warunki gry.

Gdzie oglądać mecz Austria – Macedonia Płn. na Euro 2020 / Euro 2021?

Mecz ten, podobnie jak pozostałe spotkania tegorocznych Mistrzostw Europy, będzie można zobaczyć w telewizji na kanałach TVP i na stronie internetowej tvp.sport.pl. To właśnie telewizja publiczna wykupiła prawa transmisji wszystkich spotkań rozgrywanych podczas Euro 2020. Dla polskich kibiców oznacza to jedno – łatwość i pewność transmisji.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Austria – Macedonia Płn. w LV BET

Obie reprezentacje spotkają się ze sobą po raz trzeci w historii. Wcześniej zagrali ze sobą wyłącznie w ramach eliminacji do Euro 2020. Oba starcia zakończyły się wygraną Austriaków – w Skopje 4:1, a w Wiedniu 2:1.

Teraz znów Austria jest faworytem spotkania, przynajmniej według bukmacherów. W serwisie internetowym LV BET możesz postawić kupon na tę drużynę (kurs 1.55). wytypowanie Macedonii zaś będzie po kursie 7, a remis 3.95.

Zakłady bukmacherskie na mecz Austria – Macedonia Płn. w LV BET

Wskazanie zwycięzcy meczu Austria – Macedonia na Euro 2020 / Euro 2021 to nie jedyna możliwość obstawiania tego spotkania w LV BET. W serwisie bukmachera znajdziesz prawie 300 różnych rynków na zakłady długoterminowe. Po pierwszym gwizdku sędziego będziesz mógł też skorzystać z oferty zakładów na żywo. Spotkanie, mimo że nie ma najwyższym poziomie, to zapowiada się bardzo emocjonująco. Nie ma co liczyć w nim na dużą liczbę goli, a szczególnie ze strony Macedonii, która ma bardzo słaby atak. Czy Austria nadrobi te braki? Przyłącz się do gry i typuj Mistrzostwa Europy w piłce nożnej już dziś!