Ukraina – Macedonia Płn. | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Ukraina – Macedonia Płn. | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz drugiej kolejki, w którym obie drużyny najprawdopodobniej powalczą o pierwsze punkty. Po trudnych rywalach przyjdzie pora na mecz dwóch drużyn grupy C, które mają najmniejsze szanse na wygraną. Walka między nimi więc będzie bardzo zacięta. Oto podstawowe informacje o meczu Austria – Macedonia Północna, które musi znać każdy typer. Najlepsze zakłady bukmacherskie na te spotkanie dostaniesz w zakładach bukmacherskich LV BET.

Mecz Austria – Macedonia Północna odbędzie się w czwartek 17 czerwca 2021 r. o godz. 15. Miejscem rywalizacji będzie Arena National w Bukareszcie. Drużyny znajdują się w grupie C. Znalazły się w niej również Holandia i Austria.

Euro 2020: Ukraina

Dla piłkarzy Ukrainy mecz z Macedonią Północną będzie drugim w fazie grupowej Euro 2021. Według analiz typerów przystąpi ona do rozgrywek bez punktów. W pierwszym spotkaniu będzie bowiem rywalizowała ze znacznie mocniejszym od siebie zespołem Holandii. Macedończycy zaś są w ich zasięgu i na pewno powalczą o komplet punktów. Trzeba przyznać, że Ukraina dysponuje znacznie większym potencjałem, ale też ma doświadczenie w międzynarodowych turniejach. Na Mistrzostwach Europy zadebiutowała w 2012 r., gdy obok Polski była organizatorem turnieju. Te i kolejne zmagania zakończyła na poziomie grupy. Obecnie Ukraina znajduje się na 24. Miejscu rankingu FIFA.

Euro 2020: Macedonia Płn.

Dla Macedonii Północnej czerwcowe występy będą debiutem w Mistrzostwach Europy. Eliminacje nie były proste, bo awans Macedończykom przyniosły dopiero baraże. Jaką formę zaprezentują piłkarze w meczach grupowych? O tym można przekonać się oglądając mecze sparingowe. Do tej pory rozegrali jeden – ze Słowacją i pechowo zremisowali (gol przeciwników padł w doliczonym czasie gry). Macedończycy nie zaprezentowali najlepszej gry. Przed nimi jeszcze jeden sparing. Tym razem zmierzą się z Kazachstanem.

Macedonia Północna zajmuje 62. pozycję w rankingu FIFA. Dość odległe miejsce w porównaniu do rywali.

Gdzie oglądać mecz Ukraina – Macedonia Płn. na Euro 2020 / Euro 2021?

Wszystkie mecze fazy grupowej i rozgrywek pucharowych tegorocznych Mistrzostw Europy można będzie śledzić na kanałach Telewizji Polskiej. Transmisje będą dostępne w TVP1, TVP2 oraz w TVP Sport. Telewizja udostępni również darmowy streaming w internecie.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Ukraina – Macedonia Płn. w LV BET

A jak wyglądają kursy na mecz Ukraina – Macedonia Płn. na Euro 2020 / Euro 2021 w LV BET? Szala zwycięstwa w zakładach bukmacherskich przesuwa się na rzecz Ukrainy. Kupon na zwycięstwo reprezentacji tego kraju postawisz z kursem 1.62, a na Macedończyków – 6.25. Bukmacher umożliwia też obstawienie remisu (kurs 3.75).

Mecz podczas zbliżających się Mistrzostw Europy będzie pierwszym pojedynkiem w historii tych krajów w międzynarodowym turnieju. Tym bardziej można sądzić, że obie drużyny będą chciały zwyciężyć, a więc dostarczą wiele emocji! Poza tym Ukraina i Macedonia spotkały się na boisku w swojej historii cztery razy. Dwa zwycięstwa, remis i porażka – tak wygląda bilans ze strony Ukraińców. Po raz ostatni drużyny zagrały ze sobą podczas eliminacji do Euro 2016. Mecz zakończył się zwycięstwem Ukrainy 2:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina – Macedonia Płn. w LV BET

Z serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET już dziś znajdziesz prawie 290 rynków na mecz Ukraina – Macedonia Płn. na Euro 2021. Kolejne możliwości typowania czekają na typerów już w trakcie spotkania. Bukmacher oprócz zakładów długoterminowych udostępni również zakłady live. A Ty kogo wskażesz jako zwycięzcę spotkania? Postaw swój kupon bukmacherski i przyłącz się do zabawy!