Rennes kontra Metz: redakcyjne typy LV BET
Rennes wychodzi na boisko jako zdecydowany faworyt, a ich forma u siebie robi wrażenie. Metz to drużyna, która potrafi napsuć krwi, lecz w tym sezonie notuje sporo wpadek. Spodziewamy się, że to gospodarze zainicjują ofensywę już od pierwszego gwizdka. Druga połowa może przynieść więcej emocji, gdyż Rennes lubi zmieniać tempo gry po przerwie. Naszym zdaniem warto zwrócić uwagę na powyżej 1,5 bramki i na to, że Rennes wygra cały mecz z przewagą co najmniej jednej bramki.
Rennes – Metz, Kursy
| Zakład | Kurs |
|---|---|
| Zwycięstwo Rennes | 1.33 |
| Remis | 4.85 |
| Zwycięstwo Metz | 8.80 |
| Druga połowa – zwycięstwo Rennes | 1.60 |
| Druga połowa – remis | 2.95 |
| Druga połowa – zwycięstwo Metz | 6.50 |
| Azjatycki handicap Rennes -1 | 1.50 |
| Azjatycki handicap Metz +1 | 2.55 |
| Powyżej 1,5 bramki | 1.18 |
| Poniżej 1,5 bramki | 4.75 |
| Powyżej 2,5 bramki | 1.57 |
| Poniżej 2,5 bramki | 2.35 |
| Data meczu: | 2026-03-22 |
| Godzina: | 18:15 |
| Miejsce: | Rennes |
| Stadion: | Roazhon Park |
| Trener Metz: | S. Le Mignan |
| Trener Rennes: | F. Haise |
| Miejsce w tabeli Metz: | 0 |
| Miejsce w tabeli Rennes: | 0 |
Rennes – Metz, mecze drużyn h2h
| Data | Rennes | Wynik | Metz |
|---|---|---|---|
| 2022-03-20 | Rennes | 6 – 1 | Metz |
| 2021-10-17 | Metz | 0 – 3 | Rennes |
| 2021-03-20 | Metz | 1 – 3 | Rennes |
| 2020-12-23 | Rennes | 1 – 0 | Metz |
| 2019-12-04 | Metz | 0 – 1 | Rennes |
Rennes zdominował pięć ostatnich spotkań z Metz przed rokiem 2023, odnosząc komplet zwycięstw.
- Rennes zwycięstwa: 5 (100%)
- Remisy: 0 (0%)
- Metz zwycięstwa: 0 (0%)
Rennes – Metz, kto faworytem spotkania?
Przed nami starcie dwóch drużyn z Ligue 1. Według LV BET kursy jednoznacznie wskazują na gospodarzy – Rennes. Najniższy kurs na zwycięstwo Rennes (1.33) potwierdza, że bukmacher stawia właśnie na tę ekipę.
Analiza kursów LV BET
- Match Winner: Rennes – 1.33, remis – 4.85, Metz – 8.80
- Home/Away: Rennes (gospodarze) – 1.08, Metz (goście) – 6.25
- Second Half Winner: Rennes – 1.60, remis – 2.95, Metz – 6.50
- Asian Handicap (-1): Rennes – 1.50, Metz – 2.55
- Asian Handicap (-1.5): Rennes – 1.95, Metz – 1.83
- Goals Over/Under 2.5: Over – 1.57, Under – 2.35
Kluczowe wnioski:
- Najniższy kurs na zwycięstwo – Rennes jest bezdyskusyjnym faworytem.
- Bardzo niska wartość „Home/Away” potwierdza dużą siłę gospodarzy.
- Handicap (-1) premiuje przewagę Rennes co najmniej jedną bramką.
- Kursy na liczbę goli sugerują otwarte i ofensywne spotkanie.
Podsumowanie w tabeli
| Typ zakładu | Kurs na Rennes | Kurs na Metz |
|---|---|---|
| Match Winner (1X2) | 1.33 | 8.80 |
| Home/Away | 1.08 | 6.25 |
| Second Half Winner | 1.60 | 6.50 |
| Asian Handicap (-1) | 1.50 | 2.55 |
| Goals Over 2.5 | 1.57 | – |
Po lekturze tabeli wyłania się jasny obraz: kursy LV BET stawiają mocno na gospodarzy. Nawet w handicapie Rennes otrzymuje wyraźną przewagę, co pokazuje, że bukmacher oczekuje co najmniej jednobramkowej różnicy.
Dlaczego Rennes ma największe szanse?
- Niskie kursy na 1X2 – przy 1.33 trudno nie wskazać faworyta.
- Przewaga własnego boiska – kurs 1.08 na „Home” potwierdza dużą swobodę rywalizacji u siebie.
- Handicap na korzyść Rennes – niezależnie od rodzaju handicapu (+1, -1) bukmacher ciągle premiuje gospodarzy.
- Wyższe prawdopodobieństwo goli – kursy na Over 2.5 sugerują skuteczność ataku Rennes.
Ciekawe fakty i uwagi:
- Rennes w roli gospodarza zazwyczaj zyskuje przewagę, co odzwierciedla niski kurs „Home/Away”.
- Kurs na remis (4.85) jest niemal czterokrotnie wyższy od kursu na wygraną Rennes, co potwierdza opinię o dominacji gospodarzy.
- W drugiej połowie LV BET również widzi Rennes jako faworytów – kurs 1.60.
- Wysoki kurs na zwycięstwo Metz (8.80) pokazuje, że jakiekolwiek punkty gości będą dużą niespodzianką.
Podsumowując, według LV BET rolę głównego pretendenta do zwycięstwa w meczu Rennes – Metz pełni oczywiście Rennes. Kursy we wszystkich kluczowych zakładach jednoznacznie faworyzują gospodarzy, co przekłada się na typ: Rennes wygra, najlepiej nawet z przynajmniej jednobramkową przewagą.
