PDC Cazoo Masters

PDC Cazoo Masters

Jak co roku nowy sezon rozgrywek w rzutki rozpocznie się od PDC Masters! W tym roku wydarzenie to nazywa się dokładnie PDC Cazoo Masters – oczywiście ze względów sponsorskich. Będzie to 11. Edycja nierankingowego turnieju organizowanego przez Professional Darts Corporation. Kto i kiedy wystąpi w Marshall Arena w Milton Keynes? Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje typy bukmacherskie na najlepszych zawodników darta już wkrótce w zakładach LV BET! 

Najważniejsze informacje o turnieju PDC Cazoo Masters

Turniej PDC Cazoo Masters rozegrany będzie w dniach 27-29 stycznia 2023 r. 24 najlepszych zawodników zmierzy się w tradycyjnie w Marshall Arena w Milton Keynes. Przez trzy dni będą walczyli o zwycięstwo! najlepszy zawodnik otrzyma mistrzowski tytuł i wielkie pieniądze. W ubiegłej edycji zwycięzca zgarnął 60 tys. funtów. Kolejni sportowcy na podium otrzymali 25 tys. funtów, 17,5 tys. funtów. Ty również możesz wygrać, wystarczy że postawisz swoje typy bukmacherskie w LV BET!

Kto weźmie udział?

Wciąż czekamy na dokładną listę graczy, którzy podejdą do rywalizacji w styczniu. Do gry przystąpi na pewno 24 najlepszych zawodników. 8 z nich automatycznie zakwalifikuje się do drugiej rundy rozgrywek i od tego etapu rozpocznie swoje zmagania. W ubiegłym sezonie zadebiutowali: Dirk van Dujuvenbode, Ryan Searle, Luke Humphries i Gabriel Clemens. A kto tym razem wystąpi w PDC Cazoo Masters po raz pierwszy?

Wydaje się, że kilku zawodników może być pewnych udziału w tej imprezie już dziś. Wśród nich znajdują się: Gerwyn Price, Peter Wright czy mistrz Joe Cullen. Liczymy na to, że do rywalizacji przystąpi Krzysztof Ratajski. W ubiegłym roku z zawodów wyeliminował go Steve Lennon.

W ubiegłorocznych rozgrywkach do obrony tytułu podszedł Jonny Clyton. Nie udało mu się to, bo Dave Chisnall wyeliminował go już w półfinale (11:6). W finale turnieju jednak musiał on uznać wyższość Joe Cullena (11:9). Rywalizacja ta była ostatnią z wykorzystaniem rzutek Unicorn. PDC zakończyło bowiem 25-letnią współpracę z tą firmą.

Harmonogram PDC Cazoo Masters

Rozgrywki PDC Cazoo Masters rozpoczną się 27 stycznia 2023 r. Zawody w piątek rozpoczną się o godz. 19. Rozegranych zostanie 8 rund. Kolejnego dnia zaplanowane są dwie sesje: popołudniowa i wieczorna (godz. 12.45 i godz. 19). W sumie 8 meczów rozegranych będzie w ramach drugiej rundy. Ostatniego dnia w sesji popołudniowej (godz. 12.45) rozegrany będzie finał. 29 stycznia 2023 r. poznamy nowego mistrza!

Kto ma największą szansę na zwycięstwo?

Według bukmacherów największe szanse na zwycięstwo w styczniowych zmaganiach ma

Michael van Gerwen (kurs 1.06). Jego najmocniejszymi przeciwnikami będą Gerwyn Price (kurs 1.7) i Peter Wright (kurs 1.82). Wśród faworytów rozgrywek są też: Michael Smith, Jonny Clayton, Dimitri van den Bergh, Luke Humphries, Josh Rock, Dirk van Duijvenbode, Nathan Aspinall, Danny Noppert, Joe Cullen, Gary Anderson, Dave Chisnall, Damon Hetai Rob Cross. A Ty na kogo postawisz swój kupon?

Gdzie można oglądać transmisję PDC Cazoo Masters?

Najważniejsze turnieje w darta na świecie transmituje Telewizja Polska. To zazwyczaj tylko nie całe zawody, a jedynie część spotkań, które możesz oglądać w TVP Sport oraz w serwisie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej. Wybrane mecze udostępnia też Eurosport. Zaletą dla każdego typera, szczególnie początkującego, jest komentarz w języku polskim.

PDC Cazoo Masters można też oglądać online. Legalny i pewny, ale też płatny dostęp dostaniesz na stronie internetowej organizacji PDC – www.livepdc.tv.

Obstawianie PDC Cazoo Masters 2023 w LV BET

Dart już dawno wyszedł z klubów i zadomowił się na salonach. Dziś to bardzo emocjonująca, typowo sportowa rozgrywka. Początek roku dla zawodników zawsze kojarzy się z rywalizacją w Milton Keynes! Ty też możesz się do niej przyłączyć! Zacznij od przygotowania – poznaj sport, ale też zawodników. Sprawdź ostatnie wyniki turniejów i poznaj cele sportowców na nadchodzący sezon. Dzięki temu będziesz mógł postawić pewne typy bukmacherskie na darta w LV BET!

Typy i zakłady na PDC Cazoo Masters 2023 w LV BET

Swoje szczęśliwe kupony postawisz niezależnie od czasu i miejsca. Wystarczy dostęp do internetu i urządzenie, z którego możesz skorzystać. Swoje kupony postawisz bezpośrednio w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej. Obsługa ich jest bardzo intuicyjna. Sprawdź dostępne rynki i kursy. Poznaj też oferowane promocje i bonusy. W LV BET znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na mistrzowski turniej PDC Cazoo Masters 2023 i wygrasz!