Jak stawiać zakłady na darta w serwisie LV BET?

Jak stawiać zakłady na darta w serwisie LV BET?

Chcesz rozpocząć obstawianie darta? Poznaj najważniejsze informacje o tej dyscyplinie sportu w poradniku legalnego bukmachera LV BET!

Dart w Polsce znany jest jako lotki. To gra, w której zawodnik ma za zadanie trafić rzutkami w tarczę zawieszoną na ścianie. Chociaż dla wielu kojarzy się z popularną rozgrywką z baru to dziś dart jest grą ze ściśle określonymi zasadami, a zawodnicy prezentują mistrzowski poziom. 

Obstawianie darta

Przed postawieniem swoich typów bukmacherskich na darta warto się najpierw odpowiednio przygotować. Niezbędne jest poznanie zawodników. W tej dyscyplinie sportu najlepsi zawodnicy prezentują bardzo wyrównany poziom. Często ci sami zawodnicy latami wygrywają turnieje. Jeśli zdarzy się sytuacja, że znacznie niżej sklasyfikowany zawodnik wygra z liderem jest to zaskoczeniem. Aby dowiedzieć się, o pozycji dartera, wystarczy sprawdzić ranking światowy Order of Merit PDC. Warto wiedzieć, że o pozycji w nim nie decydują zdobyte punkty czy wygrane turnieje, a… zarobiona kwota pieniędzy.

Przed rozpoczęciem obstawiania typer powinien sprawdzić wyniki turniejów oraz predyspozycję graczy w ostatnich zawodach. Jak w każdym sporcie, tak i w darcie, nie da się utrzymać wysokiej formy przez cały czas. Można jednak spotkać się z zawodnikami, którzy we wszystkich rozgrywkach są faworytami. Jeśli chcesz ograniczyć się do typowania tylko jednego zawodnika przydatne jest porównanie H2H. Doświadczenie pokazuje, że niektórzy darterzy są wiecznymi rywalami i w starciu ze sobą wypadają zupełnie inaczej niż z innymi graczami. Ważny jest też styl gry przeciwnika – szybko rzucający darterzy często nie wytrzymują wolnego tempa i na odwrót.

Do pewnego typowania darta przyda się też bardziej szczegółowa wiedza o tej dyscyplinie sportu oraz jej zawodnikach. W grę wchodzą takie niuanse jak sympatia najlepszych graczy do największych i najważniejszych imprez, kolejność rzutów zawodników, gdzie faworyzowany jest zawsze ten pierwszy. Podczas turnieju zaś analizie należy poddać średnie zawodników uzyskane z trzech lotek, procenty lotek kończących partie czy predyspozycje do trafiania maksów. Brzmi strasznie? Wcale tak nie jest! Fani tego sportu na pewno nie będą mieli problemu z obstawianiem darta w LV BET!

Wydarzenia darterskie

Kolebką darta jest Wielka Brytania. To właśnie w tym kraju odbywają się najważniejsze turnieje, chociaż z roku na rok dyscyplina ta staje się coraz popularniejsza w całej Europie. Znakomitych graczy nie brakuje nie tylko na Wyspach, ale też w Belgii czy Niemczech. Wśród Polaków największe sukcesy odnosi Krzysztof Ratajski. Jego zwycięstwo sprawiło, że coraz więcej fanów ogląda najważniejsze turnieje w darta, ale też coraz częściej zaglądają do zakładów bukmacherskich. Jakie wydarzenia możesz obstawiać w LV BET? To m.in.:

 • Mistrzostwa Świata PDC
 • The Masters
 • Premier League Darts
 • UK Open
 • World Matchplay
 • World Grand Prix
 • Champions League of Darts
 • Mistrzostwa Europy
 • World Series od Darts Finals
 • Grand Slam of Darts
 • Players Championship
 • Players Championship Finals
 • Modus Darts Online Live League.

Na wszystkie te wydarzenia legalny bukmacher wyróżnia zakłady długoterminowe oraz krótkoterminowe. Dokładne możliwości warto sprawdzać na bieżąco w serwisie internetowych lub w aplikacji mobilnej LV BET.

Typy darts

Obstawianie darta nie różni się zbytnio od typowania innych dyscyplin sportu. Dyscyplina ta oferuje podobne możliwości. Jakie zakłady są najpopularniejsze?

 • Zwycięzca pojedynku – dart oferuje przeważnie pojedynki, w których typować można wyłącznie zwycięzcę i. przegranego. Wyjątkiem jest Premier League Darts, w którym możliwy jest też remis
 • Handicap – klasyczne wydanie, w którym bukmacher określa liczbę wygranych legów/setów
 • Under/over – typ ten odnosi się do maksów rzuconych przez zawodników. Może się odnosić do jednego zawodnika, jak i całego spotkania

A które Ty zdecydujesz się obstawiać?

Darts: zakłady bukmacherskie w LV BET

Skoro już wiesz, jak obstawiać lotki, czas na sprawdzenie dostępnej oferty! Najlepsze zakłady bukmacherskie znajdziesz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Oferta zmienia się na bieżąco, dostosowując do turniejów.  Możesz mieć pewność, że pojawią się w niej wszystkie najważniejsze wydarzenia! Na każdy z nich dostaniesz szeroki wybór rynków bukmacherskich i atrakcyjne kursy. Nie zwlekaj dłużej i postaw swoje darts zakłady bukmacherskie w LV BET!