Major League Baseball All-Star Game – dowiedz się więcej o 92 edycji!

Major League Baseball All-Star Game – dowiedz się więcej o 92 edycji!

Major League Baseball All-Star Game to coroczny profesjonalny mecz baseballowy rozgrywany pomiędzy gwiazdami American League (AL) i National League (NL). Wyznacza on symboliczny półmetek każdego sezonu MLB. Zawodników wyjściowych do drużyny All-Star wybierają fani. Menedżerowie wybierają miotaczy, a gracze i menedżerowie wybierają rezerwy. Obie ligi mają przerwę All-Star na dwa dni przed meczem i w tym czasie nie odbywają się żadne mecze sezonu regularnego. Najwięcej razy w Meczach Gwiazd wystąpił Hank Aaron – 25 razy. 

Major League Baseball All-Star Game  

W tym roku rozegrany będzie 92. Mecz Gwiazd Major League Baseball. W najważniejszym spotkaniu w roku udział biorą najlepsze zespoły American League (AL) a National League (NL) w Major League Baseball (MLB). Gospodarzem tego meczu będą Los Angeles Dodgers. Baseballiści zagrają na Dodger Stadium. Mecz rozegrany będzie 19 lipca 2022 roku. 

Los Angeles Dodgers będzie gospodarzem Meczu Gwiazd MLB po raz czwarty w historii. Wcześniej rozgrywane były w 1949 r. na Ebbets Field na Brooklynie (gdy klub występował jako Brooklyn Dodgers), w 1959 r. w Los Angeles Memorial Coliseum oraz w 1980 r. na Dodger Stadium.  

W ramach All Star Game na zawodników i kibiców czeka kilka dni pełne zabawy i emocji! Ich początek zaplanowano na 15 lipca 2022 r. Dwa dni później odbędzie się 2022 MLB Draft, a najważniejsze wydarzenie zaplanowane jest na wieczór 19 lipca. 

Wciąż mało wiemy o tegorocznym Meczu Gwiazd. Kto zagra w w 92. edycji All-Star Game? Trwa głosowanie. Organizatorzy ogłosili, że w American League przewodniczył będzie Dusty Baker z Houston Astros, a w National League – Brian Snitker z World Champion Atlanta Braves. 

MLB: co to jest?  

Major League Baseball, czyli w skrócie MLB to najważniejsza amerykańska liga baseballu. W 2022 r. przystąpiło do niej 30 drużyn. Tworzą one dwie dywizje: American League oraz National League. W każdej dywizji gra po 15 zespołów, które dodatkowo podzielone są na trzy ligi: AL East, AL Central, AL West w American League oraz NL East, NL Central oraz NL West w National League. Każde wielkie miasto Stanów Zjednoczonych ma w MLB swój zespół, a niektóre nawet dwa (np. Los Angeles czy Nowy York). W zasadniczej części sezonu drużyny rywalizują w grupach, a z każdej dywizji do dalszych faz rozgrywek awansują po dwa najlepsze zespoły oraz cztery drużyny z najlepszym wynikiem punktowym. W play offach rywalizuje więc 16 najlepszych zespołów, a drabinka jest ułożona w taki sposób, aby w finale spotkały się dwie drużyny z innych dywizji. Wielki finał określamy mianem World Series Major League Baseball. Co roku rozgrywany jest też „Letni Klasyk”, czyli Mecz Gwiazd ligi MLB. Uczestników tego wyjątkowego spotkania wybierają fani, trenerzy i zawodnicy. 

W ubiegłym roku odbył się on 13 lipca 2021 r. na Coors Field. Drużyną goszczącą było Colorado Rockies. 

Mecz baseballa – jak typować?  

Co wziąć pod uwagę podczas typowania baseballu? Mecze ligowe rządzą się innymi prawami niż All-Stars Game. W regularnych rozgrywkach ważne jest miejsce rozgrywania spotkania, ilość występów, a w konsekwencji zmęczenie zawodników, serie, pogodę czy wcześniejsze wyniki. Podczas meczu „na półmetku” najważniejsza wydaje się być dyspozycja zawodników i umiejętność szybkiego dostosowania się do pozostałych zawodników. Dzięki tym czynnikom mogą osiągnąć sukces i zapewnić zabawę na najwyższym poziomie! Jej wyniki możesz obstawiać u legalnego bukmachera LV BET.  

Zakłady bukmacherskie na Major League Baseball All-Star Game w LV BET 

Baseball nie jest popularnym sportem w Polsce, jednak nie brakuje jego zagorzałych fanów. Właśnie dla nich i dla najlepszych typerów bukmacher online LV BET przygotował specjalną ofertę zakładów bukmacherskich na baseball! Znajdziesz je w serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej, a postawienie kuponu będzie wymagało dosłownie kilku kliknięć. Pamiętaj, że wcześniej warto przeprowadzić analizę szans i sprawdzić przewidywania ekspertów. Informacje te ułatwią Ci podjęcie decyzji, która z drużyn zwycięży. Chcesz podjąć to wyzwanie? Sprawdź dostępne rynki bukmacherskie i obstawiaj Major League Baseball All-Star Game w LV BET!