IEM Katowice 2021

IEM Katowice 2021

2020.03.01 Katowice
Esport e-sport e sport Intel Extreme Masters IEM Katowice 2020 Final Counter-Strike: Global Offensive CSGO G2 Esports and Natus Vincere
N/z G2 Esports and Natus Vincere podium puchar widok scena ilustracja ilustracyjne
Foto Norbert Barczyk / PressFocus

IEM Katowice 2021 zostanie rozegrany w dniach 16 lutego – 28 lutego. To jedna z najważniejszych imprez w esportowym kalendarzu. Co roku do katowickiego Spodka zjeżdżały się dziesiątki tysięcy kibiców spragnionych największych esportowych emocji. Czy znów w turnieju głównym zobaczymy polską ekipę? O tym przekonamy się już wkrótce. Legalny bukmacher LV BET oferuje na spotkania IEM Katowice 2021 ciekawe zakłady i kursy, z których trzeba skorzystać!

Szesnaście czołowych zespołów z całego świata powalczy o nagrodę główną w wysokości 400 tysięcy dolarów podczas kolejnej edycji legendarnych zawodów IEM Katowice 2021. W rundzie wstępnej o miejsce w turnieju głównym powalczy także ekipa Wisły Kraków All in! Games. Zespół „Białej Gwiazdy” trafił tam dzięki zdobyciu wicemistrzostwa Polski ESL.

Awans do turnieju głównego IEM Katowice 2021

By trafić do turnieju głównego i przedostać się przez tzw. „play-iny” należy wygrać dwa mecze. W pierwszej rundzie Wisła Kraków All in! Games zmierzy się z Virtus.pro. Zwycięstwo sprawi, że Polacy będą o jedną wygraną od awansu – z lepszym z pary Ninjas in Pyjamas – Team Complexity. Porażka nie przekreśla jednak szans na grę w IEM Katowice. Wisła Kraków musi jednak wtedy wygrać aż dwa mecze w drabince przegranych. Spotkania zostaną rozegrane 16 i 17 lutego 2021 roku.

Zespół Wisły Kraków All in! Games

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem „Białej Gwiazdy” na międzynarodowym podwórku jest Grzegorz „SZPERO” Dziamałek. Wielokrotnie występował na najważniejszych imprezach na całym świecie grając w barwach takich drużyn jak m.in. ESC Gaming, Gamers2, Dobry&Gaming, Lounge Gaming, Kinguin czy AGO Esports. Do turnieju Wisła Kraków przystąpi z nowym nabytkiem Krzyśkiem „Goofym” Górskim. Ten swoją klasę pokazywał już podczas meczu z GamerLegion podczas 36. sezonu ESEA Premier. Pozostałą trójkę tworzą Patryk „ponczek” Wites, Grzegorz „jedqr” Jędras i Olek „hades” Miśkiewicz.

Zakłady bukmacherskie na IEM Katowice 2021

Legalny bukmacher LV BET aktywnie angażuje się w rozgrywki europejskie, przygotowując obszerną ofertę nie tylko na najważniejsze imprezy i najpopularniejsze esportowe dyscypliny! Sprawdź już dziś, jakie możliwości i kursy przygotowano z okazji turnieju IEM Katowice 2021. Kupon możesz postawić nie tylko na stronie lvbet.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Na LV BET znajdziesz najciekawsze kursy nie tylko na mecze Wisły Kraków, ale także pozostałych drużyn walczących podczas turnieju play-in i głównego IEM Katowice 2021.