High League 7

High League 7

Przed nami kolejna gala High League! Organizatorzy zapowiadają, że siódma odsłona będzie z jedną z najgorętszych w historii polskich freak-fightów. W okrągłej klatce wystąpić mają dobrze znani widzom zawodnicy, ale też debiutanci. Karta walk wciąż jednak jest do zapełnienia. Poza tym podczas High League 7 odbędzie się jeszcze jedno wydarzenie – HIGH LEAGUE Grand Prix, w którym udział wezmą legendy tych starć. Co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem typowania walk w oktagonie? Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje typy bukmacherskie na galę High League 7 w LV BET!

Co trzeba wiedzieć o High League 7?

High League to polska federacja organizująca gale freak fighterów. Pojedynki odbywają się głównie na zasadach MMA, ale czasami zawodnicy walczą też w boksie oraz kick-boxingu. W oktagonie stają m.in. celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. Twarzą federacji jest raper Malik Montana. Pierwsza gala federacji odbyła się w styczniu 2021 r. Już na czerwiec zaplanowane jest siódme wydarzenie.

Kiedy odbędzie się High League 7?

Gala High League 7 odbędzie się 17 czerwca 2023 r. Będzie to druga impreza tej organizacji w tym roku. Jej termin ujawniony został na początku szóstej odsłony gali.

Oktagon znajdzie się w krakowskiej Tauron Arena Kraków. Będzie to drugie wydarzenie, które federacja zorganizuje w tym miejscu.

Co warto wiedzieć o uczestnikach?

Karta walk High League 7 nie jest jeszcze znana. Fani i eksperci typują już nazwiska zawodników, którzy mogą wejść do oktagonu.  Wśród nich pojawia się między innymi broniący pasa niskorosłych Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, Alberto Simao, Paweł „Tybori” Tyburski i Josef Bratan. Ten ostatni rzucił wyzwanie Adrianowi „Medusie” Salamonowi.

Jedynym pewnym zawodnikiem, którego można będzie zobaczyć na gali High League 7, jest Marcin Najman. „El Testosteron” w marcu pokonał Pawła Jóźwiaka przez decyzję sędziów. Najman zadebiutował we freakowych organizacjach w 2019 r. i od tej pory jej stałym ich bywalcem, a nawet – jedną z najpopularniejszych postaci w tym świecie.  Od tego czasu El Testosteron stoczył dziewięć pojedynków, z których wygrał pięć. Triumfował w pojedynka z takimi zawodnikami jak Piotr „Bonus BGC” Witczak, Mirosław „Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski czy Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk. Przegrał zaś z Piotrem Piechowiakiem, Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem i Pawłem Jóźwiakiem.

W czerwcu zaś weźmie udział w turnieju HIGH LEAGUE Grand Prix. Przeciwnik Najmana nie jest jeszcze znany.

HIGH LEAGUE Grand Prix to wydarzenie, w którym udział wziąć mogą wyłącznie freak-fightowe legendy. Zawodnicy powalczą na zasadach MMA. Podczas HIGH League zaplanowane są ćwierćfinały zmagań, półfinały na kolejnej gali, a finał na – jeszcze później, bo na HIGH LEAGUE 9. Rywale zostaną wyłonieni drogą losowania. 17 czerwca nastąpi rozpoczęcie turnieju HIGH League Grand Prix. To zupełnie nowe przedsięwzięcie w polskich freak-fightach. Do rywalizacji podejdzie ośmiu zawodników. Organizatorzy zapowiadają, że będą to wyłącznie największe gwiazdy świata freak-fightów. Walki będą odbywały się na zasadach MMA w limicie czasowym trzy rundy po trzy minuty. Nie będzie obowiązywał limit wagowy. Podczas najbliższej gali zaplanowane są ćwierćfinały turnieju. Na kolejnej zaś odbędą się półfinały, a finałowe starcie można będzie oglądać na gali HIGH League 9. Zwycięzca tego pojedynku zostanie pierwszym mistrzem turniejowym HIGH League. Wiadomo już, że zgarnie on tytuł, ale też nagrodę. Ta jednak owiana jest tajemnicą.

Fanów interesuje najbardziej karta walk High League 7. Ta niestety wciąż jest nieznana.

Gdzie można obejrzeć High League 7?

Wcześniejsza gala High League była transmitowana wyłącznie w internecie. Tym razem też tak będzie. Stream z wydarzenia będzie dostępny jako PPV. Można będzie znaleźć go na stronie Highlive.tv.

Najtańsza opcja dostępu do transmisji na żywo kosztuje 29,99 zł.  W wariancie BASIC fani otrzymują możliwość obejrzenia wydarzenia w jakości 720p i 24-godzinnego zapisu wideo z show. Opcja PREMIUM jest droższa, ale też pozwala na obejrzenie transmisji na żywo w jakości HD 1080p oraz skorzystania z szeregu bonusów!

Jak stawiać zakłady na High League 7 w LV BET?

Przed rozpoczęciem walk na Tauron Arena Kraków możesz poczuć fighterskie emocje w LV BET! Legalny bukmacher pozwala na obstawianie wszystkich pojedynków na galach organizowanych przez federację High League. Kluczową informacją jest teraz karta walk. Dopiero, gdy poznamy uczestników tego wydarzenia, będzie można rozpocząć analizę bukmacherską. To ona jest kluczem do pewnego typowania!

Typy i zakłady bukmacherskie na High League 7 w LV BET

Swoje typy bukmacherskie na walki freak fighterów, w tym walki organizowane przez High League 7, możesz postawić w LV BET. Legalny bukmacher umożliwia postawienie kuponów w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Najczęściej możesz wskazać zwycięzcę każdego z zaplanowanych pojedynków. Najważniejsze walki jednak pozwalają też na skorzystanie z innych rynków, np. ilość rozegranych rund czy sposób zakończenia. Nie zapomnij też poznać dostępne promocje i bonusy. Dzięki nim Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca, a Twoje wygrane – jeszcze wyższe! Jesteś gotowy na podjęcie nowego wyzwania? Obstawiaj High League 7 w LV BET i wygrywaj!