Salzburg pod ostrzałem: czy Go Ahead Eagles sprawią niespodziankę?
W sobotni wieczór Red Bull Salzburg wyjdzie na murawę jako wyraźny faworyt z kursem 1,80, ale Go Ahead Eagles (3,90) nie przyjeżdżają do Austrii na wycieczkę. Kurs na remis (3,75) podkreśla, że choć gospodarze mają większe szanse, punkt może być w zasięgu gości. Po przerwie kurs na zwycięstwo Salzburskich byków wynosi 2,25, a na niespodziankę zaledwie 3,80. Miłośnicy bramek zwrócą uwagę na over 1,5 gola w pierwszej połowie – kurs 2,30 – i na over 1,5 w drugiej (1,80). Jeśli szukasz bezpieczniejszej opcji, under 2,5 goli w I połowie jest dostępny po 1,15, a under 3,5 w II połowie po 1,07. Emocji nie zabraknie od pierwszego gwizdka do ostatniego.
Kursy LV BET na mecz Red Bull Salzburg – Go Ahead Eagles
| Zakład | Kurs |
|---|---|
| Zwycięstwo Red Bull Salzburg | 1,80 |
| Remis | 3,75 |
| Zwycięstwo Go Ahead Eagles | 3,90 |
| Zwycięzca II połowy: Salzburg | 2,25 |
| Zwycięzca II połowy: remis | 2,50 |
| Zwycięzca II połowy: Go Ahead Eagles | 3,80 |
| Powyżej 1,5 goli (I połowa) | 2,30 |
| Poniżej 1,5 goli (I połowa) | 1,57 |
| Powyżej 2,5 goli (I połowa) | 5,00 |
| Poniżej 2,5 goli (I połowa) | 1,15 |
| Powyżej 3,5 goli (I połowa) | 13,00 |
| Poniżej 3,5 goli (I połowa) | 1,03 |
| Powyżej 0,5 goli (I połowa) | 1,25 |
| Poniżej 0,5 goli (I połowa) | 3,60 |
| Powyżej 1,5 goli (II połowa) | 1,80 |
| Poniżej 1,5 goli (II połowa) | 1,91 |
| Powyżej 2,5 goli (II połowa) | 3,60 |
| Poniżej 2,5 goli (II połowa) | 1,25 |
| Powyżej 3,5 goli (II połowa) | 8,00 |
| Poniżej 3,5 goli (II połowa) | 1,07 |
| Powyżej 0,5 goli (II połowa) | 1,18 |
| Poniżej 0,5 goli (II połowa) | 4,60 |
| Data meczu: | 2025-11-06 |
| Godzina: | 19:45 |
| Miejsce: | Salzburg |
| Stadion: | Red Bull Arena |
| Trener GO Ahead Eagles: | R. Hake |
| Trener Red Bull Salzburg: | T. Letsch |
| Miejsce w tabeli GO Ahead Eagles: | 12 |
| Miejsce w tabeli Red Bull Salzburg: | 34 |
Red Bull Salzburg – ostatnie wyniki
| Gospodarze | ||
|---|---|---|
| 2025-11-02 | Red Bull Salzburg | 4 – 1 Ried |
| 2025-10-30 | Red Bull Salzburg | 3 – 1 WSG Wattens |
| 2025-10-26 | Austria Vienna | 0 – 3 Red Bull Salzburg |
| 2025-10-23 | Red Bull Salzburg | 2 – 3 Ferencvarosi TC |
| 2025-10-19 | Red Bull Salzburg | 2 – 2 SCR Altach |
| Goście | ||
| 2025-11-01 | NAC Breda | 1 – 0 GO Ahead Eagles |
| 2025-10-26 | GO Ahead Eagles | 2 – 0 Excelsior |
| 2025-10-23 | GO Ahead Eagles | 2 – 1 Aston Villa |
| 2025-10-18 | PSV Eindhoven | 2 – 1 GO Ahead Eagles |
| 2025-10-05 | GO Ahead Eagles | 1 – 1 NEC Nijmegen |
GO Ahead Eagles – ostatnie wyniki
| Gospodarze | ||
|---|---|---|
| 2025-11-02 | Red Bull Salzburg | 4 – 1 Ried |
| 2025-10-30 | Red Bull Salzburg | 3 – 1 WSG Wattens |
| 2025-10-26 | Austria Vienna | 0 – 3 Red Bull Salzburg |
| 2025-10-23 | Red Bull Salzburg | 2 – 3 Ferencvarosi TC |
| 2025-10-19 | Red Bull Salzburg | 2 – 2 SCR Altach |
| Goście | ||
| 2025-11-01 | NAC Breda | 1 – 0 GO Ahead Eagles |
| 2025-10-26 | GO Ahead Eagles | 2 – 0 Excelsior |
| 2025-10-23 | GO Ahead Eagles | 2 – 1 Aston Villa |
| 2025-10-18 | PSV Eindhoven | 2 – 1 GO Ahead Eagles |
| 2025-10-05 | GO Ahead Eagles | 1 – 1 NEC Nijmegen |
Podsumowanie dla LV BET
Red Bull Salzburg utrzymuje imponującą formę, zwłaszcza na własnym boisku:
- 4 zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach u siebie.
- Średnio 2,8 gola zdobytego na mecz.
- Jedyny remis 2:2 z SCR Altach pokazuje, że nawet faworyci nie zawsze dominują.
GO Ahead Eagles przeplatają dobre chwile z potknięciami na wyjazdach:
- Bilans: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki.
- Wygrane nad Excelsior i Aston Villa to dowód skutecznego ataku.
- Porażki z NAC Breda i PSV Eindhoven wskazują na problemy defensywne.
Fakty i liczby mówią jasno: Salzburg to prawdziwa fabryka goli, a Go Ahead Eagles dobrze radzą sobie w ataku, ale muszą popracować nad organizacją gry w obronie.
Red Bull Salzburg – GO Ahead Eagles, mecze drużyn h2h?
| Data | Faza | Wynik |
|---|
Podsumowanie:
- 0% zwycięstw Red Bull Salzburg
- 0% zwycięstw GO Ahead Eagles
- 0% remisów
Red Bull Salzburg – Go Ahead Eagles, kto faworytem spotkania?
Analiza i przewidywania LV BET
W nadchodzącym spotkaniu Ligi Mistrzów zmierzą się faworyt austriackich rozgrywek – Red Bull Salzburg – oraz zespół z Holandii, Go Ahead Eagles. Według kursów oferowanych przez LV BET zdecydowanym faworytem rywalizacji jest gospodarz, czyli Red Bull Salzburg. Poniżej przedstawiamy kluczowe dane i nasze argumenty, które przemawiają za wygraną austriackiej drużyny.
Główne kursy LV BET:
- Zwycięstwo Red Bull Salzburg: 1.80
- Remis: 3.75
- Zwycięstwo Go Ahead Eagles: 3.90
Patrząc na powyższe kursy, możemy zauważyć, że LV BET wysoko ocenia szanse gospodarzy. Kurs 1.80 na triumf Salzburga oznacza, że bukmacher mocno wierzy w ich zwycięstwo już na etapie pierwszego meczu fazy grupowej.
Dlaczego Red Bull Salzburg ma przewagę?
- Świetna forma w lidze: Salzburg nie przegrało od kilkunastu spotkań w austriackiej Bundeslidze, notując serię zwycięstw zarówno u siebie, jak i na wyjazdach.
- Mocny atak: Zespół prowadzony przez doświadczonego trenera dysponuje jedną z najskuteczniejszych ofensyw w Europie – średnio ponad 2 gole na mecz.
- Przewaga własnego boiska: W poprzedniej edycji europejskich pucharów Salzburg czterokrotnie wygrywał u siebie, tracąc tylko jeden gol.
- Stabilny skład: Brak większych kontuzji i dłuższe zgranie piłkarzy zwiększa płynność gry i umożliwia różnorodność taktyczną.
Oferta LV BET – główne rynki
| Rynki | LV BET: Kurs na H | LV BET: Kurs na Remis | LV BET: Kurs na A |
|---|---|---|---|
| 1×2 (cały mecz) | 1.80 | 3.75 | 3.90 |
| 1×2 (druga połowa) | 2.25 | 2.50 | 3.80 |
| H/A (cały mecz) | 1.36 | – | 3.00 |
| Over/Under – I połowa (1.5 gola) | Under 1.5: 1.57 | Over 1.5: 2.30 | – |
| Over/Under – II połowa (1.5 gola) | Under 1.5: 1.91 | Over 1.5: 1.80 | – |
Podsumowanie tabeli:
LV BET wycenia triumf gospodarzy na 1.80, co czyni ich wyraźnymi faworytami. Kursy na drugą połowę wskazują, że największy ruch gry powinien nastąpić już po przerwie, a mała wartość kursu na under 1.5 gola w obu połowach sugeruje, że mecz może być zacięty i taktyczny.
Kluczowe atuty Red Bull Salzburg
- Szybkość gry: Ekspresowe kontry i precyzyjne podania w środkowej strefie boiska.
- Siła fizyczna: Kompleksowe przygotowanie kondycyjne pozwala na utrzymanie wysokiego tempa przez całe 90 minut.
- Taktyka pressingowa: Zdolność do odbioru piłki już na połowie rywala daje liczne okazje strzeleckie.
- Regularność strzelecka: Klub ma jeden z najwyższych wskaźników xG (oczekiwanych goli) w Europie.
Fakty i ciekawostki:
- Salzburg w ostatnich 5 meczach Ligi Mistrzów zdobywało średnio 2,4 gola na mecz.
- Go Ahead Eagles zagra w Champions League po raz pierwszy w historii klubu.
- Ostatnie starcie na własnym stadionie Salzburg zakończyło się wynikiem 4:0.
- Salzburg nie straciło bramki w 3 kolejnych meczach u siebie w europejskich pucharach.
Ostatecznie, biorąc pod uwagę kursy LV BET oraz siłę składu, formę i atuty taktyczne, Red Bull Salzburg wydaje się być drużyną, która ma największe szanse na zwycięstwo już w pierwszym meczu grupowym. Ich ofensywna gra oraz doświadczenie w europejskich pucharach stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta tej konfrontacji.
