Pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów 2020/21

Pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów 2020/21

Liga Mistrzów to zawsze wielkie emocje, a właśnie teraz się zaczynają!  Zwycięzcę poznamy podczas finału na stadionie Ataturka w Stambule 29 maja 2021 r., ale wcześniej czekają na półfinały. Kto weźmie w nich udział? Kiedy się odbędą pierwsze mecze? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania! Pamiętaj też, że w każde spotkanie możesz typować w zakładach bukmacherskich LV BET.

Półfinały tegorocznego turnieju Ligi Mistrzów zaplanowane są na 27 i 28 kwietnia. Tydzień później, a dokładniej 4 i 5 maja, rozegrane będą zaś rewanże. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wystąpi w finale.

Pary meczowe Ligi Mistrzów 2020/2021

Znamy już finalistów kwietniowych rozgrywek. W ½ finału Ligi Mistrzów 2020/2021 na boisko wyjdą Paris Saint-Germain przeciw Manchester City, a piłkarze Chelsea FC zmierzą się z futbolistami Realu Madryt. Pary meczowe gwarantują wspaniałe widowiska. I – trzeba przyznać – każde z nich jest na miarę finału!

Pierwszy awans do półfinałów zapewnili sobie Francuzi. W finałach Champions League po raz drugi z rzędu nie weźmie udziały Bayern Monachium. Co prawda Niemcy pokonali w ostatnim meczu PSG, ale to Francuzi awansowali dzięki wcześniejszemu zwycięstwu w Monachium. Drugi awans zaś należał do Anglików w barwach Chelsea, którzy w ćwierćfinałach wyeliminowali Porto. Dwa ostatnie spotkania ćwierćfinałów rozegrali Manchester City z Borussią Dortmund oraz Real Madryt z Liverpoolem. Pierwszy z tych meczy zakończył się wynikiem 3:1, zaś drugi remisem.

Zapowiadają się więc świetne półfinały, a – niezależnie od uczestników – jeszcze lepszy finał. Dwie drużyny angielskie, jedna hiszpańska i jedna francuska będą walczyły o tytuł mistrza. Poziom drużyn jest tak wyrównany i wysoki, że trudno jest typować zwycięzcę. Tu o wygranej zadecydują nie tylko umiejętności piłkarzy, ale przede wszystkim szczęście. Eksperci wskazują jednak, że w finale mogą znaleźć się PSG i Real. A Ty kogo typujesz na zwycięzcę półfinałów? Możesz obstawiać swojego faworyta w LV BET.

W poprzednim sezonie Champions League do półfinałów przeszły po dwa kluby z Niemiec i z Francji: Bayern Monachium (mistrz), RB Lipsk, Olympique Lyon oraz Paris Saint-Germain. Tylko ostatniej drużynie udało się powtórzyć ten wynik.

Terminarz Ligi Mistrzów 2020/2021

Do zakończenia rozgrywek Champions League pozostało już tylko pięć meczów. Jeszcze dwa z nich odbędą się w kwietniu, pozostałe zaś w maju. Tegorocznych mistrzów poznamy dopiero 29 maja.

27 kwietnia 2021 r. (wtorek), godz. 21:00

Paris Saint-Germain – Manchester City

28 kwietnia 2021 r. (środa) godz. 21:00

Real Madryt – Chelsea

4 maja 2021 r. (wtorek), godz. 21:00

Manchester City – Paris Saint-Germain

5 maja 2021 r. (środa), godz. 21.00

Chelsea – Real Madryt

29 maja 2021 r. (sobota), Stadion Ataturka w Stambule, godz. 21:00

Ligę Mistrzów będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP 1, Polsatu i Polsatu Sport Premium oraz online na platformach tvpsport.pl. i ipla.tv. Państwowa telewizja pokaże jedynie trzy z pięciu spotkań. Będą to środowe mecze półfinałowe oraz finał.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów 2020/2021

Bukmacher LV BET oferuje szeroki wybór rynków na każde wydarzenie futbolowe, więc możesz mieć pewność, że pozwoli na iście mistrzowskie możliwości typowania Ligi Mistrzów! Na każdy mecz, w tym spotkania półfinałowe, legalny bukmacher przedstawi ponad sto rynków – od tak podstawowych, jak kto wygra mecz, do szczegółowych, na przykład kto strzeli ostatniego gola w spotkaniu. Takich możliwości nie możesz ominąć! Sprawdzaj zakłady bukmacherskie LV BET i stawiaj swoje kupony na mistrzowską piłkę nożną.