Faza play off PlusLigi

Faza play off PlusLigi

Już za chwilę osiem najlepszych drużyn siatkarskich z Polski rozpocznie rywalizację w fazie play off PlusLigi! Znany jest terminarz najbliższych spotkań. Kto zostanie mistrzem? Jeszcze nie wiadomo, ale mistrzowskie emocje możesz poczuć już teraz. Wystarczy, że postawisz swój kupon w zakładach bukmacherskich LV BET! 

Osiem najlepszych drużyn fazy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi przystąpi do dalszych rozgrywek. Ćwierćfinały, półfinały oraz mecz o trzecie miejsce i finał będą grane do dwóch zwycięstw.  Eksperci typują, że tylko w jednej parze trudno będzie wskazać zwycięzcę, a w pozostałych meczach raczej nie ma co liczyć na niespodzianki. 

Uczestnicy fazy play off 2020/2021 PlusLigi

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle spotka się z MKS Ślepsk Malow Suwałki, które zapewne ogra. Inne rozstrzygnięcie będzie sensacją. Jastrzębski Węgiel wyjdzie zaś na boisko naprzeciw Jurajskim Rycerzom. Druga drużyna ligowej tabeli raczej nie powinna mieć problemu ze zwycięstwem z Aluron CMC Warta Zawiercie. Ciekawe spotkanie zapowiada się pomiędzy Treflem Gdańsk a Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Gdańszczanie osiągnęli do tej pory lepsze wyniki, jednak nie można zapomnieć, że Warszawianie mają w składzie wielu doświadczonych siatkarzy, którzy są w stanie powalczyć o zwycięstwo. Na koniec jest jeszcze jedna meczowa para. PGE Skra Bełchatów vs. Asseco Resovia może być najbardziej emocjonującym meczem ćwierćfinałów Polskiej Ligi Siatkówki, bo obie drużyny chcą powrócić do walki o mistrzowski tytuł. Ani Bełchatowianie, ani Rzeszowianie nie wzięli udziału w turnieju finałowym Pucharu Polski, więc wygrana PlusLigi to ostatnia możliwość na sukces w sezonie 2020/2021. 

Terminarz ćwierćfinałów PlusLigi

Pierwsze mecze play offów rozgrywane są na boisku drużyny, która zajęła lepsze miejsce w tabeli, a następnie następuje zmiana gospodarzy. Ćwierćfinały siatkarskiej PlusLigi zakończą się do 31 marca, półfinały zaś rozegrane zostaną od 3 do 10 kwietnia. Cztery dni później zaplanowano pierwszy finałowy mecz. Mistrza Polski poznamy zaś 17 lub 21 kwietnia. 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju nie ma co liczyć na udział kibiców w tych spotkaniach. Transmisje wszystkich meczów siatkówki można będzie jednak obejrzeć na kanale Polsat Sport. 

Ćwierćfinały PlusLigi:

21 marca 2021 r. (niedziela, godzina 14.45) 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Ślepsk Malow Suwałki 

28 marca 2021 r. (niedziela, godzina 14.45)

MKS Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 

21 marca 2021r. (niedziela, godzina 20.30) 

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie 

27 marca 2021 (sobota, godzina 14.45)

Aluron CMC Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel 

20 marca 2021r. (sobota, godzina 14.45) 

Trefl Gdańsk – Verva Warszawa Orlen Paliwa 

27 marca r. (sobota, godzina 17.30)

Verva Warszawa Orlen Paliwa – Trefl Gdańsk 

20 marca r. (sobota, godzina 20.30)

PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia 

27 marca 2021r. (sobota, godzina 20.30)

Asseco Resovia – PGE Skra Bełchatów 

Zakłady bukmacherskie na siatkówkę w LV BET

Legalny bukmacher oferuje w swoim serwisie internetowym najlepsze zakłady bukmacherskie na PlusLigę! Już dziś możesz obstawiać mecze ćwierćfinałowe i poczuć siatkarskie emocje. Jak kształtują się kursy? Analitycy bukmachera wskazują silnego zwycięzcę w meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (kurs 1.11) – Ślepsk Suwałki (6.25) oraz Jastrzębski Węgiel (1.35) – Aluron Virtu Warta Zawiercie (3.15). Bardziej wyrównane szanse mają zaś pozostali uczestnicy: Trefl-Gdańsk (kurs 2.07) – Verva Warszawa (1.75) i PGE Skra Bełchatów (kurs 1.7) – Asseco Resovia Rzeszów (2.15).  Korzystaj z możliwości LV BET Zakłady Bukmacherskie i postaw swoje typy na PlusLigę!