Holandia – Katar | Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022

Holandia – Katar | Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022

Mecz Holandia – Katar obejdzie się raczej bez zaskoczenia. Na boisku spotka się faworyt grupy i najsłabszy jej uczestnik. Jaki będzie wynik tego spotkania? Obstawiaj Mistrzostw Świata w piłce nożnej Katar 2022 w LV BET już dziś!   

 • Mecz Holandia – Katar będzie zaplanowano na 29 listopada 2022 r. Początek o godz. 16.  
 • Faworytem meczu Holandia – Katar są piłkarze Oranje. Wydaje się, że debiutanci nie mają w tym starciu żadnych szans.  
 • Swoje typy bukmacherskie na mecz Holandia – Katar i inne pary meczowe możesz postawić w LV BET! Legalny bukmacher oferuje ponad 160 rynków na każde mundialowe spotkanie.  

Mecz Holandia – Katar odbędzie się 29 listopada 2022 r. o godz. 16 polskiego czasu. Piłkarze spotkają się na stadionie Al Bayt Stadium w Al-Khor. 

Holandia  

7 zwycięstw, 33 gole i pierwsze miejsce w grupie – tak w skrócie wyglądała droga Holendrów na mundial w Katarze. Podczas eliminacji nie zdobyli kompletu punktów w 3 spotkaniach – 2 zremisowali i 1 przegrali. Stracili tylko 8 goli. Awans poszedł ich łatwo i pewnie.  

Przed typowaniem występów Oranje warto jednak pamiętać i wziąć pod uwagę fakt, że obecna reprezentacja Holandii to dość młoda drużyna, która potrafi grać bardzo nierówno. Przykład – dwumecz z Turcją w 2021 r. W marcu przegrali 2:4, zaś w październikowym rewanżu wygrali aż 6:1. W ubiegłym roku zremisowali też z dwoma znacznie słabszymi od siebie zespołami Norwegii i Czarnogóry. Jeśli do listopada kadra wypracuje kilka kwestii będzie miała szansę na walkę o najwyższe miejsca na podium. Szczególnie, że w składzie znajduje się Memphis Depay, król strzelców kwalifikacji MŚ 2022. W meczach zdobył aż 12 bramek.  

 • Ranking FIFA: 16 
 • Trener: Louis van Gaal 
 • Największe gwiazdy: Memphis Depay  
 • Udział na mistrzostwach:10 

Katar  

Po drugiej stronie katarskiego boiska stanie reprezentacja gospodarzy. Katarczycy po raz pierwszy wezmą udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej; nigdy wcześniej nie przeszli przez eliminacje, a teraz dostali się do turnieju jako gospodarze.  

Reprezentacja Kataru nie jest potęgą piłkarską. Wydaje się, że w starciu z Holendrami nie mają oni żadnych szans. Na próżno w kadrze szukać znanych piłkarzy na najwyższym poziomie. Jedyną jej gwiazdą jest bezsprzecznie Akram Afif. Europejscy kibice mogą znać go z występów w La Lidze (Villarreal, Sporting Gijon).   

W marcu 2022 r. Katarczycy zagrali dwa mecze sparingowe, ale tymi z najniższych miejsc na europejskiej scenie. Zremisowali ze Słowenią, wygrali z Bułgarią. To jednak zupełnie inna liga niż Holendrzy. 

 • Ranking FIFA: 58 
 • Trener: Felix Sanchez  
 • Największe gwiazdy: Hassan Al-Haydos, Akram Afif 
 • Udział na mistrzostwach: 0 

Mistrzostwa Świata 2022 grupa A: Holandia – Katar  

Grupa A podczas tegorocznego mundialu to rywalizacja czterech reprezentacji: Ekwadoru, Senegalu, Holandii i Kataru. Do kolejnej fazy mistrzowskich rozgrywek awansują tylko dwa zespoły. Kto jest faworytem bukmacherów w tej grupie? Jej liderem jest kadra Holandii, a “najsilniejszym pretendentem” do zajęcia ostatniego miejsca w tabeli – Katar. Znacznie trudniej jest wytypować, kto zajmie drugie i trzecie miejsce. Ekwador czy Senegal? Tylko zwycięzca tej rywalizacji zaliczy awans, a przegrany będzie musiał pożegnać się z katarską rywalizacją.  

Grupy Mistrzostw Świata w piłce nożnej Katar 2022:  

Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 

XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 rozpoczną się 21 listopada 2022 r. Pierwszym turniejowym meczem będzie Senegal – Holandia, chociaż oficjalnie przez FIFA inaugurującym spotkaniem jest uznany drugi z meczów, czyli Katar – Ekwador. Zwycięzcę mistrzostw poznamy 18 grudnia 2022 r. w Lusajl. Właśnie tego dnia rozegrany zostanie finał MŚ 2022. Kto zostanie mistrzem? W Katarze tytułu bronić będzie reprezentacja Francji. Piłkarze zdobyli go podczas mundialu w 2018 r. w Rosji. 

W Katarze wystąpią 32 reprezentacje krajów z całego świata.  W sumie rozegrają 64 mecze.  Spotkania te odbędą się na 8 stadionach, które ulokowane są w 5 katarskich miastach. To ostatnie mistrzostwa, podczas których panują obecne zasady. Od kolejnej edycji znacznie zwiększy się liczba uczestników mundialu. Nowości jednak nie zabraknie już teraz – po raz pierwszy w historii mistrzostwa rozegrane będą na Bliskim Wschodzie, w państwie islamskim i do tego jesienią.  

Typy bukmacherów i kursy na mecz Holandia – Katar na Mistrzostwach Świata w Katarze 

Tegoroczni gospodarze na mistrzostwach świata w Katarze zadebiutują na imprezie tej rangi. Ani bukmacherzy, ani typerzy nie dają im dużych szans na sukces. Zupełnie inne podejście mają do ich rywali z Holandii. To mocni faworyci grupy. Czy listopadowe mecze przyniosą zaskoczenie? Wyniki wszystkich spotkań w ramach grupy A podczas mundialu możesz typować już dziś w LV BET! Legalny bukmacher udostępnia około 160 rynków na każde spotkanie. Z którego Ty skorzystasz?  

Zakłady bukmacherskie na mecze Holandia – Katar w LV BET 

Grupa A rozpocznie tegoroczne zmagania mundialowe. To właśnie od jej meczów możesz rozpocząć swoją przygodę z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej 2022 i obstawianiem! Szeroki wybór rynków znajdziesz w zakładach bukmacherskich LV BET. Sprawdź ofertę legalnego bukmachera i postaw swoje typy bukmacherskie na mecze grupowe, w tym na spotkanie Holandia – Katar.