Mistrzostwa Świata FIFA 2022 grupa D | Katar 2022

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 grupa D | Katar 2022

Grupa D podczas Mistrzostw Świata Katar 2022 to rywalizacja piłkarzy z Francji, Danii oraz Tunezji. W walce o ostatnie miejsce w tej grupie zwyciężyła drużyna z Australii. Kto ma największą szansę na zwycięstwo na Mundialu 2022? Poznaj faworyta bukmacherów i obstawiaj mundial w zakładach bukmacherskich LV BET! 

 1.  W grupie D Mistrzostw Świata 2022 rywalizację w Katarze rozpocznie Francja, Dania, Tunezja oraz zwycięzca baraży interkontynentalnych, Australia.
 2. Francja i Dania – to faworyci bukmacherów w grupie D tegorocznego mundialu. Obie reprezentacje zajmują wysokie miejsca w rankingu FIFA i mają szansę na wygraną.
 3. Znasz już nasze typy bukmacherskie na mecze grupy D. Swoje możesz postawić już dziś w LV BET!

21 listopada 2022 r. rozpoczną XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze. Najlepsi piłkarze będą walczyli do 18 grudnia. Jesienne rozgrywki zaplanowano po raz pierwszy w historii turnieju.  Powód jest dość prozaiczny – temperatury latem na Bliskim Wschodzie dochodzą do 50 stopni Celsjusza! To najwyższy czas, abyś razem z nami przygotował się do typowania mundialu w zakładach bukmacherskich LV BET! Wybierz interesujące Cię zespoły lub mecze. Początkowo w Katarze wystąpią 32 reprezentacje piłkarskie z całego świata. Losowanie wyłoniło 8 grup po cztery zespoły, które rozpoczną grę.  Do dalszego etapu rozgrywek  przejdą tylko dwie drużyny z każdej grup, w sumie 16 reprezentacji. Na które warto postawić w LV BET? Pomożemy Ci podjąć decyzję!

Mistrzostwa Świata grupa D – najważniejsze informacje dla kibica

Losowanie grup na tegoroczny mundial odbyło się 1 kwietnia 2022 r. Podczas tego wydarzenia znane były 3 drużyny, które wystąpią w Katarze: Francja, Dania i Tunezja. Na końcu dołączyła do nich jeszcze jedna – Australia.

Drużyna Ranking FIFA Konfederacja FIFA Miejsce w eliminacjach
Francja 3 UEFA Zwycięzca grupy D
Australia 42 AFC zwycięzca barażu interkontynentalnego
Dania 11 UEFA Zwycięzca grupy F
Tunezja 35 CAF Zwycięzca 5 dwumeczu 3. rundy kwalifikacyjnej

Francja

Mistrzowie świata 2018 wracają na boiska, aby obronić posiadany tytuł! Eksperci i bukmacherzy pewnie wskazują ich jako zwycięzców grupy D, ale też wymieniają w gronie 3 drużyn, które mają największe szanse na zwycięstwo tegorocznych mistrzostw. Czy Paul Pogba, Kylian Mbappe i Antoine Griezzman wraz z kolegami z zespołu tego dokonają?

Australia

Australia trafiła do grupy D po zwycięstwie w meczu z Peru. W finale interkontynentalnego barażu w konkursie jedenastek pokonali Peru 0:0 (5:4) i zapewnili sobie miejsce w fazie grupowej w Katarze. Jak kształtują się ich szanse na mundialu? Sprawdź typy bukmacherów w serwisie LV BET!

Dania

Obok Francuzów to właśnie Duńczycy są wskazywani jako drudzy zwycięzcy grupy. W poprzedniej edycji mistrzostw odpadli dopiero w 1/8 finału. Ze świetnej strony piłkarskiej pokazali się na ubiegłorocznym Euro 2020. Czy tym razem również pokonają przeciwników?

Tunezja

Tunezyjczycy wystąpią podczas Mistrzostw Świata już po raz 6. Do tej pory jednak nie udało im się wyjść z grupy. Nic nie wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej. Bukmacherzy wskazują, że trafili na znacznie silniejszych rywali w grupie i nie mają szans na awans.

Stadiony grupy D na mundialu w Katarze

Grupa D rozegra mecze na 3 stadionach: Education City Stadium, Al Janoub Stadium i Stadium 974.

Education City Stadium

 • Miejscowość: Ar-Rajjan
 • Pojemność: 43 350
 • Mecze: 6 meczów grupowych, 1/8 finału, ćwierćfinał

Al Janoub Stadium

 • Miejscowość: Al-Wakra
 • Pojemność: 40 000
 • Mecze: 6 meczów grupowych, 1/8 finału

Education City Stadium

 • Miejscowość: Ar-Rajjan
 • Pojemność: 43 350
 • Mecze: 6 meczów grupowych, 1/8 finału, ćwierćfinał

Terminarz meczów grupy D:

 • Dania – Tunezja (22 listopada, godz. 14:00, Education City Stadium)
 • Francja – Australia (22 listopada, godz. 20:00, Al Janoub Stadium)
 • Tunezja – Australia (26 listopada, godz. 11:00, Al Janoub Stadium)
 • Francja – Dania (26 listopada, godz. 17:00, Stadium 974)
 • Tunezja – Francja (30 listopada, godz. 16:00 Education City Stadium)
 • Australia – Dania (30 listopada, godz. 16:00, Al Janoub Stadium)

Typy bukmacherów i kursy na grupę D na Mistrzostwach Świata 2022

Francuzi i Duńczycy – to obecnie faworyci rywalizacji w ramach grupy D podczas jesiennego mundialu. Ci pierwsi są też jednym z trzech zespołów, którzy mają największe szanse na triumf. Typy na zwycięzców możesz postawić już dziś w LV BET! Jak wyglądają kursy na faworytów?  W najmocniejszej trójce turnieju znalazł się Brazylia (kurs 5.5), Francja (kurs 6.5) oraz Anglia (kurs 6.5).

Zakłady bukmacherskie na faworytów grupy D w LV BET

Grupa D na mistrzostwach świata w Katarze ma mocnego faworyta (Francję). W obecnej chwili trudno jest określić sytuację wśród jej uczestników. Wydaje się, że jedynie Tunezyjczycy podejdą do spotkań ze świadomością, że po trzech meczach zakończą swoją katarską przygodę. Postaw swój kupon bukmacherskie w LV BET na uczestników grupy D i przyłącz się do rywalizacji w ramach Mistrzostw Świata w Katarze!