Najlepsza oferta na e-sport w LV BET! Zostaliśmy docenieni przez legalnych bukmacherów!

Najlepsza oferta na e-sport w LV BET! Zostaliśmy docenieni przez legalnych bukmacherów!

Nowy rok rozpoczęliśmy z wyróżnieniem.  Podczas Gali Legalnych Bukmacherów LV BET otrzymał wyróżnienie za najlepsza na polskim rynku ofertę zakładów bukmacherskich na e-sport. 

Nagrody Bukmacherskie 2022 to coroczne wyróżnienia przyznawane przez Legalnych Bukmacherów.  Nominacje trafiają do firm, które szczególnie rozwijały swoją ofertę, ale też pozwalali na skorzystanie z najlepszych zakładów bukmacherskich. W tym roku eksperci wybrali swoich faworytów w 15 kategoriach. O zwycięstwie decydowali jednak sami typerzy, którym serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy! 

– W tym roku nie było żadnych zaskoczeń w tej kategorii – statuetka powędrowała do bukmachera, który na esport stawia już od wielu lat. LV BET okazał się bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o liczbę rynków na poszczególne spotkania – tak rozpoczyna się opinia wystawiona LV BET przez Legalnych Bukmacherów. To prawdziwa laurka i najlepsze docenienie naszej pracy. 

Przykładamy wszelkich starań, aby nasza oferta na esport była szeroka, ale też bardzo atrakcyjna. Oferujemy liczne promocje i cashbacki, ale też zapewniamy transmisje i świetne zakłady live. Umożliwiamy typowanie najważniejszych dyscyplin, w tym CS:GO, LoL, DoTA 2, Valorant, StarCraft 2, King of Glory, Rainbow Six, Warcraft 3, Call of Duty czy Mobile Legends. Wszystko te możliwości możecie poznać w naszych mediach społecznościowych. 

– LV BET potwierdził, że sport elektroniczny jest niezwykle ważną częścią jego oferty i dlatego też, z wielką satysfakcją, przyznajemy mu tę nagrodę – czytamy w komunikacie Legalnych Bukmacherów, a my dziękujemy za docenienie! 

Coroczne nagrody bukmacherów i nominacje są bardzo ważne. Od 5 lat jesteśmy doceniani i przez specjalistów w branży bukmacherskiej, i przez typerów. Dzięki temu wiemy, że nasza praca ma sens!