Arena Grand Prix – Puchar Polski w pływaniu

Arena Grand Prix – Puchar Polski w pływaniu

Już wkrótce wystartuje jedna z najważniejszych imprez pływackich w Polsce, czyli Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu! Już teraz możesz rozpocząć przygotowania do obstawiania występów najlepszych zawodników. Pierwsza część rywalizacji już w lutym. Sportowcy wystąpią w Lublinie. Poznaj najważniejsze informacje o GP i postaw swoje typy bukmacherskie na pływanie w zakładach online LV BET.

Najważniejsze informacje o Pucharze Polski w pływaniu

Tegoroczny cykl Pucharu Polski będzie podzielony na trzy bloki:

  • Arena Grand Prix – Puchar Polski, 25-26 lutego 2023 r., Lublin – 50 m
  • Arena Grand Prix Puchar Polski, 25 – 26 marca 2023 r., Oświęcim – 50 m
  • Finał Arena Grand Prix Puchar Polski, czerwiec 2023 r. (data i miejsce nieustalone) – 50 m

W każdej z tych lokalizacji rozegrane będą zawody zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Arena Grand Prix – Puchar Polski terminarz

Arena Grand Prix, czyli zawody Pucharu Polski zagoszczą w Lublinie w dniach 25 i 26 lutego. 2023 r. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie 50 m w pływalni AQUA przy al. Zygmuntowskich.

Wydarzenie podzielone zostanie na trzy bloki:

  •   BLOK I – 25 lutego 2023 – rozgrzewka 7.30, zawody 9.00
  •   BLOK II – 25 lutego 2023 – rozgrzewka 15.30, zawody 17.00
  •   BLOK III – 26 lutego 2023 – rozgrzewka 7.30, zawody 9.00

Rywalizacja mężczyzn będzie odbywała w następujących konkurencjach:

100 m st. dowolnym, 50 m st. klasycznym, 200 m st. motylkowym, 100 m st. grzbietowym, 200 m st. zmiennym, 400 m st. dowolnym, 200 m st. dowolnym, 100 m st. klasycznym, 50 m st. motylkowym, 200 m st. grzbietowym, 800 m st. dowolnym, 400 m st. zmiennym, 50 m st. dowolnym, 200 m st. klasycznym, 100 m st. motylkowym, 50 m st. grzbietowym.

Kobiety zaś będą rywalizowały:

400 m st. zmiennym, 50 m st. dowolnym, 200 m st. klasycznym, 100 m st. motylkowym, 50 m st. grzbietowym.

Faworyci Arena Grand Prix

Grand Prix Polski to kolejny sprawdzian, na który stawia się najlepiej pływacy w Polsce. Na zawodników czeka najpierw Lublin. Następnie odbędzie się Grand Prix Puchar Polski w pływaniu Oświęcim. Finałowe zmagania zaplanowane są na czerwiec, jednak wciąż nie znamy dokładnego terminu ani miejsca tej rywalizacji.

Wśród zawodników, którzy powalczą o najwyższe miejsce na podium, jest Adrian Czuba. W rywalizacji kobiet zaś fani liczą na świetny występ Kornelii Fiedkiewicz. Zawodniczka ta stanęła na 3. podium Euro Meet w Luksemburgu na dystansie 50 m stylem dowolnym, uzyskując jeden z najlepszych wyników w swoim życiu.

Na dokładną listę startową musimy jeszcze poczekać. Można być pewnym, że w ramach zawodów Arena Grand Prix pojawią się u nas najlepsi, krajowi zawodnicy.

Jak obstawiać Arena Grand Prix w LV BET?

Puchar Polski to jedna z najważniejszych imprez pływackich w naszym kraju. Przed rozpoczęciem typowania zwycięzców tej imprezy warto wcześniej się przygotować. Najważniejsze podczas analizy bukmacherskiej są aktualne informacje. Te znajdziesz m.in. w mediach społecznościowych zawodników. Przygotowania, forma i cele mogą okazać się kluczowe w rywalizacji, zarówno sportowców, jak i typerów. Porównaj statystyki poszczególnych pływaków i wyciągnij odpowiednie wnioski – to pozwoli Ci na postawienie pewnych typów i zwycięstwo! Pamiętaj jednak, że w pływaniu często decyduje dyspozycja dnia.

Zakłady bukmacherskie na Arena Grand Prix w LV BET

Typowanie zwycięzcy, zakłady head to head oraz top 3, czyli wytypowanie miejsc na podium to podstawowe możliwości obstawiania pływania. Znajdziesz je w zakładach bukmacherskich. LV BET! Sprawdzaj ofertę legalnego bukmachera na bieżąco w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Jest ona aktualizowania na bieżąco. Możesz mieć pewność, że przed każdym. wielkim wydarzeniem pojawią się tam nowe możliwości typowania. Korzystaj z atrakcyjnych rynków oraz kursów i wygrywaj wraz z najlepszymi sportowcami podczas Grand Prix Polski w LV BET!