Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich etap 4: Niemcy – Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualny nocny

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich etap 4: Niemcy – Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualny nocny

Od konkursu w Oberstdorfie skoczkowie narciarscy rozpoczną swoje zmagania w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Kto stanie na najwyższym podium zawodów? Poznaj najważniejsze informacje o nocnym konkursie w Oberstdorfie i postaw swoje typy na skoki w zakładach bukmacherskich LV BET.

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich: Niemcy – Oberstdorf harmonogram

242,5 m – to rekord skoczni w Oberstdorfie ustanowiony przez Domena Prevca 29 grudnia 2020 r. Czy na zakończenie 2023 r. zobaczymy kolejny, rekordowy skok? Przekonaj się o tym 29 grudnia 2023 r. O godz. 17.15 rozpoczną się nocne zmagania na skoczni HS137 w Oberstorfie. Poznaj dokładny harmonogram tych rozgrywek, a będziesz mógł obstawiać na żywo zmagania zawodników w zakładach bukmacherskich LV BET.

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Oberstdorfie – konkurs indywidualny nocny

Środa, 27.12.2023
18:00 – Odprawa techniczna

Czwartek, 28.12.2023
14:00 – Oficjalny trening
16:30 – Kwalifikacje

Piątek, 29.12.2023
15:45 – Seria próbna
17:15 – Pierwsza seria konkursowa (KO)

Faworyci Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Oberstdorfie

W ubiegłym sezonie Pucharu Świata rozegrana została 71. Edycja Turnieju Czterech Skoczni. W rywalizacji najlepszy był Halvor Egner Granerud, a na podium stanęli też Dawid Kubacki i Anze Lanisek. Po konkursie w Oberstdorfie rozegranym 29 grudnia 2022 r. na podium stanęli: Halvor Egner Granerud, Piotr Żyła i Dawid Kubacki.

Obecny sezon fenomenalnie rozpoczął Stefan Kraft. Austriak wygrał cztery początkowe konkursy sezonu 2023/2024. W Klingenthal był drugi oraz dziewiąty. Ten weekend należał za to do Karla Geigera, który zwyciężył zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Bohaterem został też Gregor Deschwander. 32-latek po raz pierwszy w swojej karierze stanął na drugim miejscu podium. Szwajcar przez 12 lat wziął udział w 231 konkursach i w końcu wywalczył srebro.

Niestety, Polaków nie znajdziemy wśród faworytów zbliżających się konkursów, w tym Turnieju Czterech Skoczni. Biało-czerwoni nie radzą sobie zbyt dobrze. Kibice wciąż czekają na przełamanie. O cierpliwość i zaufanie poprosił sam Kamil Stoch. Zawodnik znany jest z tego, że w poprzednich sezonach potrzebował czasu na wejście na najwyższe obroty. Czy już wkrótce nastąpi przełamanie polskich skoczków? Obstawiaj w LV BET!

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w sezonie 2023/2024:

1.     Stefan Kraft – 509 pkt.

2.     Andreas Wellinger – 380 pkt.

3.     Karl Geiger – 353 pkt.

4.     Pius Paschke – 283 pkt

5.     Jan Hoerl – 236 pkt.

6.     Ryoyu Kobayashi – 223 pkt.

7.     Stephan Leyhe – 202 pkt.

8.     Daniel Tschofenig – 188 pkt.

9.     Anze Lainsek – 178 pkt.

10.  Gregor Deschwanden – 174 pkt.

20. Piotr Żyła – 56 pkt.

24. Dawid Kubacki – 46 pkt.

37. Paweł Wąsek – 8 pkt.

43. Kamil Stoch – 3 pkt.

Gdzie można oglądać transmisję Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Oberstdorfie?

P9olscy kibice bez problemu mogą oglądać rywalizację skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata 2023/2024. Transmisja dostępna jest w Eurosporcie i TVN, zaś stream online znajdziesz w serwisie Player.pl. Konkurs w K w telewizji obejrzało aż 2,29 mln widzów. Ty również możesz śledzić zmagania i obstawiać wyniki na żywo w zakładach bukmacherskich LV BET.

Terminarz TCS w Oberstdorfie:

28 grudnia 2023 r.

godz. 16.15

Eurosport: TCS w Oberstdorfie – kwalifikacje

godz. 16.20

Player: TCS w Oberstdorfie – kwalifikacje

29 grudnia 2023 r.

godz. 17.00

Eurosport, TVN: TCS w Oberstdorfie – konkurs indywidualny

godz. 17.05

Player: TCS w Oberstdorfie – konkurs indywidualny

Obstawianie Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w LV BET

Turniej Czterech Skoczni od 1953 r. przyciąga najlepszych sportowców. Rywalizują o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich, ale też wyjątkową nagrodę – Złotego Orła. Jest on dla wielu skoczków tak samo ważny jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa świata. Co roku przed rozpoczęciem zmagań w czterech konkursach fani i typerzy chcą wskazać przyszłego zwycięzcę. Kto nim zostanie? Aby trafnie odpowiedzieć na to pytanie niezbędna jest analiza bukmacherska. Możliwości zawodnika, forma, doświadczenie, cele – te informacje musisz poznać. Warto też sprawdzić opinie ekspertów czy wskazania innych typerów. Informacje te pozwolą Ci na zminimalizowanie ryzyka i pewną wygraną w LV BET. Pamiętaj też, że wszystkie te informacje ułatwią Ci typowanie kolejnych zawodów cyklu, czyli Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen.

Typy i zakłady na Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich w LV BET

Szukasz najlepszych zakładów bukmacherskich na Turniej Czterech Skoczni, w tym na konkurs nocny Oberstdorf? Poznaj ofertę LV BET! Legalny bukmacher oferuje szeroki wybór zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Będziesz mógł wskazać zwycięzcę, czyli skoczka, który zdobędzie największą liczbę punktów. Wskażesz zawodnika, który zajmie drugie miejsce czy stanie na najniższym miejscu podium. Możesz wybrać zakłady H2H, porównujące wyniki dwóch sportowców. Poznaj też wiele innych rynków bukmacherskich w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej. Tam też postawisz swoje szczęśliwe kupony i skorzystasz z promocji i bonusów. Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Podejmij je w LV BET!