Dowiedz się wszystkiego o Turnieju Czterech Skoczni

Dowiedz się wszystkiego o Turnieju Czterech Skoczni

Turniej Czterech Skoczni to co roku wielkie święto narciarskie. Zanosi się na to, że w tym będzie smutnym świętem, w którym udziału nie wezmą kibice. To jeszcze nie jest pewna informacja, ale eksperci wskazują, że to najbardziej realny scenariusz. A kogo typują na zwycięzcę 70. edycji Turnieju Czterech Skoczni? Jakie szanse mają Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła? Obstawianie skoków narciarskich możesz rozpocząć już dziś w zakładach bukmacherskich LV BET. Coroczny Turniej Czterech Skoczni sportowcy rozpoczną 29 grudnia w Oberstdorfie, ale typowanie skoków narciarskich rozpoczniesz znacznie wcześniej!

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu organizatorów Turnieju Czterech Skoczni, ale całe środowisko narciarskie obstawia, że impreza rozpocznie się bez udziału kibiców. Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a rząd Bawarii podjął decyzję, że do końca 2021 roku fani nie będą mogli uczestniczyć w imprezach sportowych. Bayern Monachium już poinformował o zamknięciu trybun. Podobnie może być w Oberstdorf. Na pocieszenie pozostaje myśl, że kibice mają szansę pojawić się na trybunach podczas kolejnych konkursów turniejowych – w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen.

Skoki narciarskie – Turniej Czterech Skoczni

Skoki narciarskie w sezonie 2021/2022, w tym Turniej Czterech Skoczni polscy kibice mogą oglądać w Eurosporcie i w TVN. Na pewno wielu czeka na te wydarzenie. Dlaczego? Bo poprzednia edycja Turnieju Czterech Skoczni należała do Polaków, który zdominowali podium. Klasyfikację końcową wygrał Kamil Stoch, a trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki. Jednego można być pewnym: Biało-czerwoni bardzo chcą powtórzyć tamten sukces. Ale do tego potrzebne jest wkręcenie się w skoki i najlepsza forma. Jeden zły skok może zakończyć marzenia o kolejnym triumfie. Czy będzie to łatwe? Patrząc na początek sezonu 2021/2022 raczej nie. Eksperci wskazują, że faworytami tegorocznej rywalizacji są Japończyk Ryoyu Kobayashi i Niemiec Karl Geiger. Te informacje na pewno ułatwią skoki narciarskie obstawianie.

Terminarz: Turniej Czterech Skoczni

 • 29 grudnia 2021 Oberstdorf (Niemcy)
 • 01 stycznia 2022 Garmisch-Partenkirchen (Niemcy)
 • 04 stycznia 2022 Innsbruck (Austria)
 • 06 stycznia 2022 Bischofshofen (Austria)

Turniej Czterech Skoczni 2021/22. Program konkursów

 • 28.12 – Oberstdorf – kwalifikacje, transmisja: Eurosport 1, godzina: 16:30
 • 29.12 – Oberstdorf – konkurs, transmisja: TVN, Eurosport 1, godzina: 16:30
 • 31.12 – Garmisch-Partenkirchen – kwalifikacje, transmisja: Eurosport 1, godzina: 14:00
 • 01.01  – Garmisch-Partenkirchen – konkurs, transmisja: TVN, Eurosport, godzina: 14:00
 • 03.01 – Innsbruck – kwalifikacje, transmisja: Eurosport, godzina: 13:30
 • 04.01 – Innsbruck – konkurs, transmisja: TVN, Eurosport 1, godzina: 13:30
 • 05.01 – Bischofshofen – kwalifikacje, transmisja: Eurosport 1, godzina: 16:30
 • 06.01 – Bischofshofen – konkurs, transmisja: TVN, Eurosport 1, godzina: 16:45

Skoki narciarskie: obstawianie w LV BET

Uwielbiasz skoki narciarskie? LV BET również! To właśnie w serwisie tego bukmachera znajdziesz najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich na wszystkie konkursy rozgrywane w ramach Pucharu Świata 2021/2022, w tym na 70. Turniej Czterech Skoczni. W serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej postawisz swoje kupony na wiele ciekawych rynków. Będą one dostępne jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Najpopularniejsze to typ na zwycięzcę całego turnieju, ale też poszczególnych konkursów. Oprócz tego typerzy mogą wskazać zawodników, którzy staną na podium, wskazać miejsce, które zajmie konkretny skoczek czy porównać występy dwóch sportowców. Bukmacher umożliwia też wytypowanie odległości oddanych skoków. Wszystkie te możliwości oferują zakłady długoterminowe. Typowanie skoków narciarskich w LV BET jest też możliwe dzięki zakładom live. Tylko od Ciebie zależy, które z nich wybierzesz i na kogo postawisz!

Skoki obstawianie. Faworyci Pucharu Świata 2021/2022

Kryształowa Kula to marzenie każdego skoczka narciarskiego. Polacy z konkursu na konkurs się rozkręcają i fani mają nadzieję, że do Turnieju Czterech Skoczni będą już w pełni formy. Tym bardziej, że marzenia o Kryształowej Kuli dla Polaka wciąż się oddalają i to znacznie. Typerzy i eksperci wskazują, że dwóch z nich ma realną szansę na wygraną tegorocznego sezonu – Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Kamil Stoch w zeszłym roku był trzeci na świecie. Wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych skoczków. Kibice mają też nadzieję, że po słabych ubiegłorocznych występach w tym roku znów wróci do czołówki kwalifikacji. Na razie jednak Polacy zajmują odległe miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Wśród faworytów eksperci wskazują też dwóch innych zawodników. Pierwszym z nich jest Markus Eisenbichler, który obecnie zajmuje trzecie miejsce. W sezonie 2020/2021 Pucharu Świata w skokach narciarskich był drugi. Ma wielkie możliwości może powalczyć z najlepszymi. Drugi to Stefan Kraft, który Kryształową Kulę zgarnął już dwukrotnie. Rok temu był dopiero 17, a w tym na pewno będzie walczył o wygraną. A kogo Ty wytypujesz w LV BET?