Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich etap 4: Niemcy – Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich etap 4: Niemcy – Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125) konkurs indywidualny

Drugi z konkursów Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2023/2024 rozegrany zostanie w Garmisch-Partenkirchen. Poznaj uczestników zmagań, harmonogram i plan transmisji zawodów. Obstawiaj wyniki w zakładach bukmacherskich LV BET!

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich: Niemcy – Garmisch-Partenkirchen harmonogram

Rekord skoczni ustanowił 1 stycznia 2021 r. Dawid Kubacki, gdy wylądował na 144 m. Najdłuższy oddany skok zaś na obiekcie Große Olympiaschanze należy do Andersona Jacobsena, który wylądował metr dalej niż Polak (31 grudnia 2014 r.) Kolejna szansa na pobicie tego rekordu już wkrótce. Konkursowe skoki najlepsi sportowcy świata oddadzą 1 stycznia 2024 r. w ramach Turnieju Czterech Skoczni.

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Garmisch-Partenkirchen – konkurs indywidualny

Środa, 27.12.2023
18:00 – Odprawa techniczna (w Oberstdorfie)

Niedziela, 31.12.2023
11:45 – Oficjalny trening
13:45 – Kwalifikacje

Poniedziałek, 01.01.2024
12:30 – Seria próbna
14:00 – Pierwsza seria konkursowa (KO)

Faworyci Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Garmisch-Partenkirchen

W ubiegłym sezonie Pucharu Świata rozegrana została 71. edycja Turnieju Czterech Skoczni, w której zwyciężył Halvor Egner Granerud, a na niższych stopniach podium znaleźli się: Dawid Kubacki i Anze Lanisek. 1 stycznia 2023 r. rozegrany został drugi konkurs z cyklu, tym razem w Garmisch-Partenkirchen. Po raz drugi najlepszy był Halvor Egner Granerud, a za nim uplasowali się Anze Lanisek i Dawid Kubacki.

Wszystko wskazuje na to, że w zbliżającej się edycji Norweg nie powtórzy swojego sukcesu. Halvor Egner Granerud przed rozpoczęciem PŚ twierdził, że jest w dobrej dyspozycji i wprowadza poprawki, które pozwolą mu osiągać jeszcze większe odległości na skoczni. Pierwsze występy zweryfikowały jednak jego plany. Konkurs w Lillehammer i w Ruce okazał sporym rozczarowaniem. Inauguracyjne zmagania zakończył na 16. i 10. pozycji, w Lillehammer, przed własną publicznością był 15. na normalnej skoczni i 17. na skoczni dużej. Obecnie zajmuje 16. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wśród faworytów zbliżających się zawodów typerzy wymieniają świetnie spisujących się dotychczas Stefana Krafta i Karla Geigera.

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w sezonie 2023/2024:

1.     Stefan Kraft – 509 pkt.

2.     Andreas Wellinger – 380 pkt.

3.     Karl Geiger – 353 pkt.

4.     Pius Paschke – 283 pkt

5.     Jan Hoerl – 236 pkt.

6.     Ryoyu Kobayashi – 223 pkt.

7.     Stephan Leyhe – 202 pkt.

8.     Daniel Tschofenig – 188 pkt.

9.     Anze Lainsek – 178 pkt.

10.  Gregor Deschwanden – 174 pkt.

20. Piotr Żyła – 56 pkt.

24. Dawid Kubacki – 46 pkt.

37. Paweł Wąsek – 8 pkt.

43. Kamil Stoch – 3 pkt.

Gdzie można oglądać transmisję Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w Garmisch-Partenkirchen?

Konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich to jedne z najchętniej oglądanych rywalizacji sportowych w Polsce. Fani nie mają problemu z obejrzeniem transmisji w telewizji czy znalezieniem streamu online.

Kwalifikacje i skoki konkursowe oddane w Garmisch-Partenkirchen możesz oglądać na żywo i typować ich wyniki w zakładach bukmacherskich LV BET. Kiedy odbędą się zawody?

31 grudnia 2023 r.

godz. 13.30

Eurosport: TCS w Garmisch-Partenkirchen – kwalifikacje

godz. 13.35

Player: TCS w Garmisch-Partenkirchen – kwalifikacje

1 stycznia 2024 r.

godz. 13.45

Eurosport, TVN: TCS w Garmisch-Partenkirchen – konkurs indywidualny

godz. 13.50

Player: TCS w Garmisch-Partenkirchen – konkurs indywidualny

Obstawianie Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich w LV BET

Turniej Czterech Skoczni rozgrywany jest od 1953 r. Przez lata w zawodach skocznie gościły najlepszych zawodników świata. Możesz mieć pewność, że w tej edycji również tak będzie! Kto zapisze się do historii? Swoje typy bukmacherskie na wyniki tej rywalizacji będziesz mógł postawić przed rozpoczęciem zawodów w Austrii i Niemczech w zakładach bukmacherskich LV BET.  Po zakończeniu pierwszego turniejowego konkursu w Oberstdorf nie powinieneś mieć problemu z określeniem formy i możliwości zawodników A to bardzo ważne informacje, która z pewnością ułatwią Ci wskazanie zwycięzców kolejnych zmagań, w tym właśnie w Garmisch, a później w Innsbrucku i Bischofshofen. Oprócz aktualnej formy warto jednak sięgnąć również po inne dane, m.in. dotyczące występów w poprzednich konkursach trwającego sezonu czy edycjach turnieju. Poznaj też cele skoczków i ich sztabów na najbliższy sezon. Dokładna analiza bukmacherska posiadanych danych pozwoli Ci na postawienie pewnych typów bukmacherskich. Wskaż zwycięzcę konkursu lub całego turnieju w LV BET i wygrywaj!

Typy i zakłady na Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich w LV BET

Wygranie w LV BET wcale nie musi być trudne! W serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera znajdziesz szeroki wybór rynków na zawody rozgrywane na dużej skoczni. Będziesz mógł wskazać zwycięzcę, ale też skoczków, którzy zajmą kolejne miejsca w zawodach. Przez cały Turniej Czterech Skoczni będziesz mógł też obstawiać zawodnika, do którego trafi Złoty Orzeł, czyli tego, który zwycięży turniej. Nie zapomnij również skorzystać z promocji i bonusów – zarówno tych ogólnych, jak i dedykowanych specjalnie na tę dyscyplinę sportu. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swoje szczęśliwe kupony i wygrasz!