Gibraltar Open 2022 – kto ma największą szansę na zwycięstwo w turnieju?

Gibraltar Open 2022 – kto ma największą szansę na zwycięstwo w turnieju?

Obstawiaj snooker w LV BET! Zbliża się świetna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem i postawić swoje snooker typy bukmacherskie. 24 marca rozpocznie się Gibraltar Open 2022. Czy Judd Trump znów zdominuje przeciwników?  A może jednak inny zawodnik przełamie jego dominację? Poznaj zakłady bukmacherskie snooker i postaw swoje szczęśliwe kupony na rywalizację na Gibraltarze!

Turniej snookera Gibraltar Open to jedno z wydarzeń w sezonie 2021/2022, który rozgrywany jest od 18 maja 2021 r., a zakończy się 2 maja 2022 r. Przed fanami i zawodnikami w kalendarzu znajdują się również takie wydarzenia jak m.in.  European Masters, Welsh Open, Turkish Masters oraz Tour Championship i Mistrzostwa Świata.

Turniej snookera 2022: Gibraltar Open

Od 24 do 26 marca 2022 r. – to właśnie wtedy odbędą się rozgrywki snookerowe, w których udział wezmą najlepsi zawodnicy świata. O wygraną powalczą w Europa Sports Complex podczas BetVictor Gibraltar Open 2022! Będzie to już ósma edycja zmagań. Do tej. pory na liście zwycięzców zapisali się Marco Fu (Hongkong) oraz Brytyjczycy: Shaun Murphy, Ray Day, Stuart Bingham oraz Judd Trump.

Tegoroczny turniej rankingowy będzie ostatnim wydarzeniem z serii BetVictor Snooker, która trwała przez cały sezon 2021/2022. Na zakończenie zmagań gracz, który znajdzie się na szczycie tej listy rankingowej otrzyma specjalną premię w wysokości 150 tys. funtów. W tej chwili prowadzi w nim Mark Allen, który przegonił Johna Higginsa i Luca Brecela. Wszystko wskazuje na to, że decydujący moment dla tej klasyfikacji odbędzie się na Gibraltarze.

Na liście startowej turnieju Gibraltar Open 2022 znajduje się obecnie ponad 120 zawodników z całego świata. Połowa z nich to najlepsi zawodnicy z poprzedniego sezonu. Wśród nich nie zabrakło oczywiście najlepszych snookerzystów i uczestników zeszłorocznych zawodów na styku Europy i Afryki – broniącego tytułu Judda Trumpa i Jacka Lisowskiego. Czy to właśnie oni znów powalczą o zwycięstwo? Przekonamy się już wkrótce! Niestety, nie znajdziemy na niej ani jednego Polaka.

Gibraltar Open 2021

Był to 12 rankingowy turniej ubiegłego sezonu. Od 1 do 7 marca zawodnicy rywalizowali w kompleksie sportowym Marshall Arena w Milton Keynes. Zawody miały odbyć się na Gibraltarze, ale w związku z pandemią koronawirusa zostały przeniesione do Wielkiej Brytanii. W finale spotkali się broniący tytułu Judd Trump i Jack Lisowski. Swoją dominację potwierdził ten pierwszy. Pokonanie rywala zajęło mu nieco ponad godzinę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0. Zgarnął 50 tys. funtów i bonus o wartości 150 tys. funtów za wygranie cyklu European Series. Judd Trump wygrał wtedy piąty rankingowy turniej w trwającym sezonie i 22 w karierze.

Snooker: zakłady bukmacherskie na Gibraltar Open w LV BET

Przed rozpoczęciem obstawiania zawodów na Gibraltarze warto sprawdzić kalendarz turniejów snookerowych 2022 oraz snooker wyniki. Uaktualniany na bieżąco ranking ułatwia postawienie typów. Ma realne odzwierciedlenie dyspozycji i możliwości zawodników. Obecnie (jeszcze przed German Masters) najwyższe miejsca zajmują w nim Mark Selby, Ronnie O’Sullivan i Judd Trump.

Najlepsze snooker zakłady bukmacherskie znajdziesz w LV BET! Legalny bukmacher udostępnia swoją ofertę w dwóch miejscach – bezpośrednio w serwisie na stronie internetowej oraz w aplikacji, którą możesz ściągnąć na swoje urządzenie mobilne. Szeroki wybór rynków czeka na Ciebie na każde ważne wydarzenie na świecie, a turniej Gibraltar Open na pewno się do nich zalicza! Nie zapomnij też skorzystać z promocji i bonusów, dzięki którym Twoje kupony będą jeszcze bardziej atrakcyjne. A kogo Ty wytypujesz na zwycięzcę tegorocznego. turnieju Gibraltar Open w LV BET? Zakłady bukmacherskie snooker czekają właśnie na Ciebie!