Elisa Invitational Winter 2021

Elisa Invitational Winter 2021

Elisa Invitational Winter 2021 to impreza organizowana przez fińską organizację Elisa Esports. Mimo problemów i organizatorów, i niektórych drużyn, obecnie trwają kwalifikacje do play-offów. Kto przejdzie do najważniejszej rozgrywki? Postaw swoje zakłady bukmacherskie CS:GO i rozpocznij obstawianie w LV BET! Z nami dowiesz się, jak obstawiać mecze CS:GO i postawisz swój kupon bukmacherski na esporty.

Counter Strike to jedna z najpopularniejszych gier esportowych na świecie. To typowa gra-strzelanka. Rozgrywka trwa maksymalnie 30 rund, a każda z nich 2 minuty. Na ekranie rywalizują dwie drużyny złożone z 5 graczy: terroryści i antyterroryści. Zadaniem tych pierwszych jest podłożenie bomby w strategicznych punktach, zaś drugich – udaremnienie zamachów. Zwycięzcy muszą wygrać co najmniej 16 rund. Podczas rozgrywki zawodnicy muszą nie tylko walczyć, ale też wykonywać wiele innych ruchów, m.in. kupić broń.

Format rozgrywek podczas Elisa Invitational Winter 2021

W Elisa Invitational Winter 2021 udział weźmie 8 drużyn. Cztery z nich są zaproszone przez organizatorów, a kolejne cztery to zwycięzcy kwalifikacji w Skandynawii. Te odbyły się w Norwegii, Szwecji i Finlandii. Elisa Esport planowała też rozgrywki w Danii, jednak zostały one odwołane ze względu na problemy z ich organizacją. Kwalifikacje rozegrane zostały w dn. 8-14 listopada 2021 r.

Podczas dalszych rozgrywek osiem drużyn podzielonych zostanie na dwie grupy. Rywalizacja będzie duża, bo tylko dwa najlepsze zespoły z każdej grupy zaliczą awans do fazy finałowej. Do nich dołączą też cztery zaproszone zespoły. Finały będą rozegrane w fińskiej miejscowości Tampere. Najważniejsze mecze rozpoczną się 3 marca 2022 r. łączna pula nagród w turnieju wyniesie 100 tys. dolarów.

Zawodnicy Elisa Invitational Winter 2021

Poznaliśmy już drużyny, które fińska organizacja zaprosiła na Elisa Invitational Winter 2021 Main Qualifier. Wśród nich znalazło się kilku mocnych zawodników. W głównych kwalifikacjach zobaczymy Enttropiq, Sprout, ECSRATIC, Dignitas, AGO, HAVU, Eternal Fire, Team BLINK i LookingForOrg. Co ciekawe – zespół z Australii przeniósł się nawet do Wielkiej Brytanii, aby lepiej przygotować się do zbliżających się europejskich turniejów esportowych. Wymienione wcześniej drużyny powalczą w dalszym etapie z drużynami: 777 Esports, Savage, Fnatic Rising, Lynn Vision Gaming, Team Finest, AGF Esport oraz ENTERPRISE. Do rozrywek mieli też przystąpić zawodnicy w teamu GORILLAZ, jednak wycofali się z uwagi na trudności w składzie.

Warto zauważyć, że do rozgrywek zakwalifikowali się Polacy z AGO. Będzie to ich pierwszy sprawdzian w tym roku. Podczas rozgrywek zabraknie Miłosza. „mLha” Knasiaka, który przeszedł do MOUZ. Zakłady bukmacherskie CS:GO na Polaków będziesz mógł postawić w LV BET!

Dalsze kwalifikacje będą rozgrywane online. Potrwają od 17 stycznia do 10 lutego 2022 r. To właśnie po ich zakończeniu poznamy osiem najlepszych teamów, które awansują do play-offów.

Counter Strike GO: zakłady na Elisa Invitational Winter 2021

W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET możesz liczyć na najlepsze możliwości typowania! Gracze, których interesuje Counter Strike GO obstawianie powinni sprawdzić oferowane możliwości. Obecnie znajdziesz wśród nich mecze rozgrywane w ramach Elisa Open Soumi: Conquer Gaming – myllysoula, HAVU Gaming – KOVA Esports oraz SAWO – TOOMUCHVIDEOGAMES. Przed rozpoczęciem play-offów na pewno znajdziesz tam również możliwość obstawiania kolejnych meczów, ale też uczestników i zwycięzców finałowego spotkania. Kto wygra w tym roku?  Postaw swoje typy na Elisa Invitational Winter 2021 w LV BET!