Turniej snookerowy German Masters 2021/2022

Turniej snookerowy German Masters 2021/2022

German Master to turniej uwielbiany przez snookerzystów. Doceniają berlińską publiczność i halę Tempodrom. Uchodzi ona za jedno z najlepszych miejsc do rozgrywania turniejów snookera. Już 26 stycznia 2022 r.  najlepsi zawodnicy świata po raz kolejny wystąpią w Berlinie i powalczą o zwycięstwo. Swoje snooker typy bukmacherskie postawisz w LV BET.

Turniej German Master odbędzie się w dniach 26-30 stycznia 2022 r. w centrum Berlina. Na zawodników czeka pula nagród wynosząca 400 tys. funtów, z czego 80 tys. trafi do zwycięzcy. Mistrzowskiego tytułu bronił będzie Judd Trump. To właśnie od jest niepokonany od dwóch edycji. Czy w tym roku wygra po raz trzeci z rzędu?  Snooker zakłady bukmacherskie postawisz jeszcze przed tym wydarzeniem!

German Masters 2021

Rok temu turniej rozegrany został w dniach 27-31 stycznia 2021 r. w Marshall Arena w Milton Keynes. W niemieckim turnieju, wyjątkowo rozgrywanym w Anglii, w finale spotkali się Judd Trump wraz z Jackiem Lisowskim. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 9:2. Dla Trumpa była to czwarta rankingowa wygrana w sezonie; zdobył 21 rankingowy tytuł w karierze. Dało mu to mocne prowadzenie w rankingu snookera. W półfinałach wystąpili też Barry Hawkins i Tom Ford.

German Masters 2022

Będzie to dziewiąty rankingowy turniej snookerowy w sezonie 2021/2022. Jeszcze niedawno wraz z 3 innymi turniejami tworzył cykl European Series (wraz z European Masters, Snooker Shoot Out oraz Gibraltar Open). Teraz to oddzielne wydarzenia, a każde z nich zyskało większe pule nagród oraz specjalny dodatkowy bonus pieniężny dla zawodnika, który zdobędzie w tych turniejach najwięcej punktów rankingowych (wynosi on 150 tys. funtów).

Do rywalizacji podczas German Masters podejdzie 64 zawodników. Do turnieju dostali się oni we wcześniejszych kwalifikacjach, które odbyły się w dniach 18-26 października 2021 r. w Chase Leisure Center w Cannock (Anglia). Udział wzięło w nich 128 zawodników, a awansowała tylko połowa. Każdy z zawodników musiał wygrać 2 mecze, rozgrywane w formacie do 5 wygranych frejmów.

Snooker: typy bukmacherskie na Germany Masters

Kto wystąpi w Berlinie? Znani są już wszyscy zawodnicy oraz pary meczowe. Pierwszym snookerzystą na liście jest mistrz Judd Trump. W zbliżającej się edycji nie turnieju zabraknie zeszłorocznego finalisty. W pierwszych berlińskich meczach rywalizować ze sobą będą: Judd. Trump – Gao Yang, Anthony McGill – Zhou Yuelong, Tom Ford – Stephen Maguire, Zhao Xinton – Mark Williams, Kyren Wilson – Jimmy Roberston, Michael Georgiou – Craig Steadman, Zhang Anda – Luca Brecel, Ricky Walden – Neil Robertson, Andrew Higginson – Liang Wenbo, Liam Highfield – Fan Zhengyi, Lu Haotian – Mark Allen, Kurt Maflin – Shaun Murphy, Nappo Saengkham – Ryan Day, Sam Craigie. – Ken Doherty, David Gilbert – Yan Bingtao, Barry Pinches – Mark Selby. Na kogo postawisz snooker typy bukmacherskie?

Snooker: zakłady bukmacherskie na German Masters w LV BET

Snooker to wyjątkowa gra bilardowa, skierowana wyłącznie po prawdziwych gentlemanów. W Polsce jest dyscypliną niszową, a największą popularnością cieszy się popularnością w Wielkiej Brytanii. Jest też sportem, na który z powodzeniem możesz postawić swoje snooker typy bukmacherskie. W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET znajdziesz szeroką ofertę zakładów na wszystkie najważniejsze wydarzenia snookerowe, w tym na German Masters 2022. To przede wszystkim rynki na zwycięzcę – zarówno każdego meczu, jak i turnieju. Możesz też obstawić liczbę frejmów czy zakłady H2H. Obstawiać możesz jeszcze przed styczniową rywalizacją – skorzystaj ze snooker zakładów długoterminowych i przyłącz się do gry!