Masters Snooker 2022

Masters Snooker 2022

Jeden z turniejów, na który trzeba mieć zaproszenie, a te dostają tylko najlepsi. Już po raz 48 najlepsi snookerzyści będą walczyli o mistrzowski tytuł podczas The Masters. W ubiegłym roku niektórym zawodnikom przeszkodził koronawirus i nie wzięli udziału w rywalizacji. Czy w tym przebiegnie ona bez takich problemów? Postaw swoje snooker typy bukmacherskie. W LV BET i przyłącz się do gry!

The Masters to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów snookerowych na świecie. Od 2021 r. oficjalnie nosi nazwę Betfred Masters. Mimo że to rywalizacja nierankingowa cieszy się dużym uznaniem wśród graczy, bo skupia jedynie najlepszych zawodników. zaproszenia do rywalizacji otrzymuje bowiem 16 pierwszych osób światowego rankingu. Na zwycięzców czekają też rekordowo wysokie nagrody (większą pulę mają tylko mistrzostwa świata).

Masters Snooker 2021

Był to 47. turniej w historii. Od 10 do 17 stycznia 2021 r. zawodnicy rywalizowali ze sobą w Marshall Arena w Milton Keynes w Anglii. Tytułu bronił Anglik Stuart Bingham; nie udało się. W półfinale z byłym mistrzem, a później również w finale, triumfował Yan Bingtao. Drugie miejsce zajął John Higgins. Ta edycja przejdzie do historii z jeszcze jednego powodu – epidemia koronawirusa wykluczyła z rywalizacji wielu zawodników, w tym lider światowego rankingu snookera Judd Trump czy Jack Lisowski, który zajmował 14. miejsce. Wydaje się, że w najbliższych rozgrywkach również mogą wystąpić takie problemy.

Masters 2022

Najbliższe rozgrywki Masters odbędą się w dniach 9-16 stycznia 2022 r. rywalizacja powróci do swojej tradycyjnej siedziby, czyli londyńskiego Alexandra Palace. Nie jest jeszcze znana pełna lista 16. graczy, bo przez zawodnikami jeszcze trzy punktowane imprezy – Northern Ireland Open, English Open i UK Championship. Kto może być pewny uczestnictwa w Masters? Po pierwsze: Yan Bingtao, który awans zapewniło sobie głównie występami na początku tego roku. Zwycięzca ubiegłorocznej imprezy znacznie gorzej zaprezentował się podczas sezonu. Pewny występu może być też Mark Selby – ze względu na czwarty tytuł świata. I to by było na tyle, bo pozostałych zawodników dzieli niewielka różnica. O występy muszą więc powalczyć m.in. Mark Allen, Martin Gould, Ali Carter czy Ryan Day. Sprawdzaj snooker wyniki, a szybko poznasz listę zawodników podczas Masters 2022. Dzięki temu szybko postawisz swoje zakłady bukmacherskie snooker.

Analizy i typy bukmacherskie na Masters Snooker 2022

W ofercie legalnego bukmachera LV BET znajdziesz szeroki wybór rynków na snookera. Najpopularniejsze to typy na zwycięzcę – zarówno poszczególnych meczów, jak i całego turnieju. Zwycięzcę Masters 2022 będziesz mógł wskazać na długo przed imprezą! Przygotowania do typowania możesz zacząć już dziś. Dokładna analiza bukmacherska pozwoli na pewne obstawianie. Aktualna forma zawodnika, umiejętności, ale też historyczne wyniki – takie informacje są niezbędne. Warto też wziąć pod uwagę wskazania ekspertów i innych typerów. Snooker zakłady bukmacherskie to ciekawa oferta, z której musisz skorzystać!

Zakłady bukmacherskie na Masters Snooker 2022 w LV BET

Angielski turniej jest jednym z najważniejszych wydarzeń snookerowego świata. To prestiżowe wydarzenie przyciąga najlepszych graczy, ale też wielu kibiców. W Polsce może nie jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa, ale w zakładach bukmacherskich już tak. O każdej porze dnia i nocy, niezależnie od miejsca, możesz wytypować zwycięzcę turnieju Masters Snooker 2022 i przyłączyć się do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami snookera na świecie. Postaw swój kupon już na to wydarzenie w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej LV BET!