Counter-Strike: Global Offensive-Thunderpick World Championship 2023

Counter-Strike: Global Offensive-Thunderpick World Championship 2023

Profesjonalni esportowcy grający w CS:GO w tym roku mają przed sobą jeszcze wiele wyzwań. Jednym z nich będzie turniej Thunderpick World Championship 2023. Poznaj najważniejsze informacje o tej rywalizacji, a bez problemu postawisz pewne typy bukmacherskie na Counter Strike: Global Offensive w LV BET.

Najważniejsze informacje o turnieju Counter-Strike: Thunderpick World Championship 2023

27 października – 5 listopada 2023 r. to właśnie w tych dniach 16 drużyn powalczy w ramach turnieju Thunderpick World Championship. W poprzednich Mistrzostwach Świata CSGO pula nagród wynosiła około 100 000 dolarów lub mniej. Jednak w tym roku Thunderpick zdecydował się na znaczne zwiększenie wysokości nagrody – do 600 000 dolarów. Zostanie ona rozdzielona pomiędzy pięć najlepszych zespołów. Cztery z nich otrzymają po 25 000 dolarów, a zwycięzca – aż 500 000 dolarów.

Za drużynami z Europy już pierwsze kwalifikacje do turnieju. Udział w nich wzięli również Polacy – jako rozstawieni wystąpili esportowcy z 9INE, a nierozstawieni Anomymo Esports, Let Us Cook, Team Singularity, ThunderFlash i Turów Zgorzelec Esport. Żadna z drużyn nie doszła jednak do ćwierćfinałów. Warto pamiętać, że 9INE przystępowali do turnieju Thunderpick World Championship 2023 Europe Series 1 jako jeden z najsilniejszych zespołów. Pożegnali się z nim już po pierwszym meczu. Zespół prowadzony przez Piotra „nawrota” Nawrockiego przegrał z francuskim Looking4Org. Na drugiej mapie Polacy prowadzili 14:8, ale ostatecznie nie udało im się doprowadzić do wygranej. W najważniejszym meczu zmierzyli się zawodnicy BIG i MOUZ. Oba zespoły awansowały na turniej Thunderpick World Championship. Warto pamiętać, że w ekipie niemieckiej występuje m.in. Kamil „siuhy” Szkaradek. Drugie europejskie kwalifikacje odbędą się w dniach 4-18 września 2023 r.

W pierwszych północnoamerykańskich eliminacjach zaś awans zaliczyli esportowcy reprezentujący Wildcard Gaming oraz M80, zaś w drugich Forsaken i Nouns Esports.

Poprzednie edycje i kilka słów o historii Thunderpick World Championship

To pierwsza edycja zawodów pod tą nazwą. Przed rozpoczęciem typowania nie możesz więc przeprowadzić analizy w oparciu o zeszłoroczne wyniki. W ubiegłych latach odbywały się na to zmagania online Thunderpick Bitcoin Series, które miały na celu promowanie bitcointów. W finałowym starciu w 2022 r. spotkali się esportowcy K23 – ECSTATIC. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. W puli nagród znalazło się 75 tys. dolarów, z czego zwycięzcy otrzymali 40 tys. dol. W tym roku do zdobycia jest znacznie więcej, a więc nie będzie zaskoczeniem, że do rywalizacji podejdą lepsze zespoły, które zaprezentują wyższy poziom.

Uczestnicy Thunderpick World Championship 2023

Obecnie znamy osiem drużyn, które zakwalifikowały się do gry w turnieju online. Są to: Heroic, ENCE, MOUZ, Complexity, BIG, M80, Wildcard i Nouns.

Harmonogram Thunderpick World Championship 2023

W tym turnieju nie ma szansy na błędy i jedna porażka eliminuje zespół z rozgrywek. Cały turniej ma być rozegrany w wirtualnej rzeczywistości.

Z szesnastu drużyn połowa będzie rozstawionych, a połowa musi przejść przez kwalifikacje. Rywalizację rozpoczną od fazy grupowej, następnie play-offy pojedynczej eliminacji (cztery najlepsze drużyny z fazy grupowej rozstawione w ćwierćfinale. Zwycięzcy wcześniejszych pojedynków będą rywalizowali w finale. Czeka na nich zarówno nagroda pieniężna, jak i awans do finałów Mistrzostw Świata CS:GO.

Obstawianie Counter-Strike: Global Offensive-Thunderpick World Championship 2023 w LV BET

CS:GO to jedną z najpopularniejszych gier strzelanek na rynku od lat. Ma stałych fanów, którzy z chęcią też stawiają swoje typy w zakładach bukmacherskich. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z typowaniem wystarczy odpowiednio się przygotować. Analiza bukmacherska w przypadku e-sportów nie różni się od analizy sportów tradycyjnych. Podstawą jest więc poznanie zasad rozgrywek oraz ich uczestników. Warto wiedzieć, jaki mają styl gry, jakie taktyki stosują, w jakich sytuacjach najlepiej się spisują. Ważne są też wcześniejsze wyniki osiągane w tegorocznych turniejach, ale też poprzednich edycjach typowanych turniejów. Sięgnij po wskazania bukmacherów, innych typerów oraz specjalistów. Wszystko to pozwoli Ci na postawienie pewnych typów bukmacherskich w LV BET.

Typy i zakłady bukmacherskie na CS:GO i esport w LV BET

Turniej esportowy Counter Strike: Global Offensive Thunderpick World Championship 2023 – to wydarzenie rozgrzewa fanów esportu! Najlepsze zakłady bukmacherskie na rywalizację sportowców znajdziesz w LV BET. Legalny bukmacher pozwala na postawienie kuponów w dwóch miejscach: w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, a post5awisz swoje typy. Do wyboru dostaniesz szeroki wybór rynków, m.in. na zwycięzcę meczu, turnieju, wskazać zespół, który wygra minimum jedną mapę, dokładny wynik spotkania czy triumfatorów wskazanej mapy. Nie zapomnij też skorzystać z promocji i bonusów. To dzięki nim będziesz miał szansę na jeszcze większe emocje, a co najważniejsze – wyższe wygrane. Podejmij nowe wyzwanie. Postaw swoje typy bukmacherskie na esport w LV BET i wygrywaj!