BLAST Premier: Spring Showdown 2022

BLAST Premier: Spring Showdown 2022

BLAST Premier Spring Showdown 2022 zbliża się wielkimi krokami! Europejskie eliminacje zorganizuje polska agencja, podczas rywalizacji również nie zabraknie polskich zawodników. Jak będzie wyglądał zbliżający się turniej? Sprawdź najważniejsze informacje i typy bukmacherskie na BLAST Premier Spring Showdown 2022 znajdziesz w LV BET! 

BLAST Premier to profesjonalna liga e-sportowa Counter-Strike: Global Offensive. Każdy rok rozgrywek podzielony jest na dwa sezony, wiosenny i jesienny. Każdy sezon trwa około czterech miesięcy. W fazie grupowej bierze udział 12 drużyn, ale do finałów przechodzi tylko połowa z nich. Zwycięzca finałów każdego sezonu bierze udział w finałach światowych pod koniec roku. Stawka rywalizacji jest więc bardzo wysoka!

BLAST Premier Spring Showdown 2022

To już staje się tradycją. Polska agencja gamingowa Fantasyexpo ponowni zorganizuje eliminacje do Zakłady bukmacherskie na BLAST Premier Spring Showdown 2022. W turnieju wezmą udział drużyny w Europy Zachodniej, w tym z Polski, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Irlandii, Niemiec, Szwajcarii, Lichteinsteinu, Luksemburgu i Beneluksu. Ze zapowiedzi wynika, że odbędzie się on jeszcze w marcu, a dokładnie w dniach 25-27 marca.

Oprócz ekip z etapu otwartego udział w rywalizacji wezmą też drużyny, które dostaną zaproszenie od organizatorów. Będą to m.in. No Limit Gaming Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego czy ENCE z Pawłem „dych” Dychą i Olkiem „hadesem” Miśkiewiczem oraz MAD Lions Jakuba „kubena” Gurczyńskiego i Michała „MICHY” Mullera. Do BLAST Premier Spring Showdown 2022 przejdzie tylko jedna z ośmiu uczestniczących w eliminacjach drużyn. W sumie w turnieju udział weźmie ponad 100 krajów. Pula nagród w tegorocznej rywalizacji wyniesie prawie 2,5 mln dolarów. Zawody przeprowadzone będą online. Mecze rozegrane będę w dn. 19-23 kwietnia.

Na. Przełomie stycznia i lutego odbyły się zmagania grupowe, czyli BLAST Premier Spring Groups 2021. Udział wzięło w nich 12 teamów, podzielonych na trzy grupy: A – BIG, Complexity Gaming, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, B – Astrarlis, MIBR, Natus Vincere, OG, C – Evil Geniuses, FaZe Clan, Team Liquid, Team Vitality. Do dalszej rywalizacji przeszło sześć z nich, a dokładniej MIBR, Ninjas in Pyjamas, Astralis, Complexity Gaming, Team Liquid oraz Evil Geniuses. Kto z nich okaże się najlepszy w tej rywalizacji i przejdzie do finałów? Typuj swoich zwycięzców w LV BET!

Counter-Strike: Global Offensive

CS: GO, czyli Counter-Strike Global Offensive to typowa gra-strzelanka. Udział w niej biorą dwie drużyny składające się z 5 graczy każda, które mają przeciwstawne cele. Jedni to terroryści chcący wysadzić strategiczne cele, drudzy zaś to antyterroryści, których zadaniem jest udaremnienie ich działań. Rozgrywka składa się z maksymalnie 30 rund po 2 minuty każda. Wygrywa ta drużyna, która wygra co najmniej 16 rund. Kto wygra w zbliżającym się turnieju BLAST Premier?

Turniej CS:GO

Każdy turniej e-sportowy przyciąga wielu graczy i jeszcze więcej fanów. Counter Strike to zdecydowanie najpopularniejsza gra, którą chętnie wybierają typerzy w zakładach bukmacherskich LV BET. Każde wydarzenie w ramach BLAST Premier to wielkie wydarzenie. Jak będzie wyglądała rywalizacja w. tym roku?

Harmonogram BLAST Premier 2022:

  • Spring Groups: 28 stycznia – 6 lutego (online)
  • Spring Showdown: 20–24 kwietnia (online)
  • Spring Final: 14–19 czerwca (arena)
  • Fall Groups: 19–28 sierpnia (studio)
  • Fall Showdown: 19–23 października (online)
  • Fall Final: 22–27 listopada (arena)
  • World Final: 14–18 grudnia (arena)

Dlaczego o nim piszemy? W serwisie LV BET możesz typować wszystkie te wydarzenia! Legalny bukmacher za każdym razem udostępni szeroką ofertę rynków i atrakcyjne kursy na CS:GO.

Zakłady bukmacherskie na BLAST Premier Spring Showdown 2022

Swoje typy bukmacherskie na BLAST Premier Spring Showdown 2022 oraz inne wydarzenia CS:GO możesz postawić już dziś w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Typuj, kto zwycięży w poszczególnych meczach i przejdzie do finałowego starcia! Poznaj e-sport i pozostań z nim na dłużej. Doskonałą okazją do tego jest obstawianie BLAST Premier Spring Showdown 2022 w LV BET!