BLAST Premier World Final

BLAST Premier World Final

Counter Strike GO – LV BET to idealne połączenie! Z możliwości obstawiania powinien skorzystać każdy wielbiciel tej klasycznej gry. Tym bardziej, gdy zdarza się taka okazja – pod koniec roku odbędzie się BLAST Premier World Final 2021. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie wśród fanów e-sportów. Jak obstawiać mecze CS:GO? Oto kilka podpowiedzi, dzięki którym postawisz swoje zakłady bukmacherskie CS: GO i wygrasz!

CS: GO BLAST Premier World Final 2021 to podsumowanie ligi organizowanej przez RFRSH. Przez cały rok najlepsze teamy e-sportowe świata spotykają się podczas BLAST Premier series, które podzielone są na dwa sezony (wiosenny i jesienny). W ubiegłym roku rozgrywki odbyły się pod nazwą Global Final 2020. Do światowego finału przechodzi 8 drużyn, zwanych pro teams.

Obstawiaj BLAST Premier 2021

Tegoroczny finał BLAST Premier: World Final 2021 rozegrany zostanie w duńskiej Kopenhadze. Nie jest znana dokładna lokalizacja, bo ta uzależniona jest od sytuacji pandemicznej w kraju. Pierwsze mecze zaplanowane są na 14 grudnia 2021 r., a ostatnie na 19 grudnia 2021 r.  Już wiadomo, że nie zobaczą ich na żywo kibice. Oficjalnie poinformowali o tym włodarze BLAST’a. Podczas tegorocznych finałów zabraknie fanów, bo sytuacja epidemiologiczna staje się coraz bardziej niepewna.

Do finałów w ramach BLAST Premier przechodzi osiem najlepszych zespołów z całego świata. Wybierane są one podczas największych turniejów, które rozgrywane są w Europie, Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii. Są to zwycięzcy: sezonu wiosennego i jesiennego, Flashpoint 3 i Flashpoint 4, ESL Pro League sezonu 13 i 14, PGL Stockholm Major oraz Global Leaderboard Lider.

Typuj występy uczestników BLAST Premier 2021

Znamy już osiem teamów, które powalczą o zwycięstwo podczas grudniowego finału. Wśród najlepszych drużyn znalazły się:

  • NiP – Ninjas in Pyjamas to stali uczestnicy najważniejszych imprez CS:GO na świecie. Walczyć o wygraną będą: device (Nicolai Reedtz), Plopski (Nicolas Gonzalez Zamora), REZ (Fredrik Sterner), hampus (Hampus Poser) i es3tag (Patrick Hansen).
  • Gambit Esports – Rosjanie prezentują się w ostatnim czasie dość dobrze. Wygrali Spring Finals 2021. O zwycięstwo powalczyli i powalczą w finałach: nafany (Vladislav Gorshkov), SH1R0 (Dmitriy Sokolov), interz (Timofey Yakushin), Ax1Le (Sergey Rykhtorov) i Hobbit (Abay Khasenov)
  • Astralis. –  to rekordzista w historii. CS:GO. Jako pierwsza wygrała 4 duże turnieje, w tym 3 pod rząd. Została też pierwszym zwycięzcą Intel Grand Slam Season 1. W jej składzie zobaczyć można Xyp9x (Andreas Hojsleth), gla1ve (Lukas Rossander), k0nfig (Kristian Wienecke), blameF (Benjamin Bremer) oraz Lucky (Philip Ewald).
  • Team Liquid – jedna z najstarszych drużyn e-sportowych, ale w CS:GO występuje od 2015 r. Obecnie w składzie występują: Stewie2K (Jake Yip), FalleN (Gabriel Toledo), EliGE (Jonathan Jablonowski), NAF (Keith Markovic) oraz Grim (Michael Wince).
  • NaVi – czyli Natus Vincere – awans do finałów zaliczyli dzięki wrześniowej wygrane w ESL Pro League Season. W skład teamu wchodzą: s1mple (Ołeksandr Kostylow), electronic (Denis Sharipov), Boombl4 (Kirill Mikhailov), Perfecto (Ilya Zalutskiy) oraz B1T (Valery Vakhovsky)
  • G2 Esports – to drużyna, która przeciętne wyniki miesza z najlepszymi występami. W ostatnich meczach prezentują się bardzo dobrze, zaliczając jedną przegraną w 10 meczach. W teamie występują: NiKo (Nikola Kovać), huNter- (Nemanja Lovać), AmaNEk (Francois Delaunay), nexa (Nemanja Isaković) oraz JaCKZ (Audric Jug)
  • Heroic – Awans do światowych finałów zapewnili sobie już w kwietniu, dzięki zwycięstwu ESL Pro League Season 13. W tych barwach wystąpią: (Martin Lund), cadiaN (Casper Møller), TeSeS (René Madsen), sjuush (Rasmus Beck) i refrezh (Ismail Ali).
  • Vitality – zawodnicy tego teamu dostały się do grudniowych rozgrywek dzięki kwalifikacji w tabeli BLAST Premier World Leaderboard 2021. Reprezentować go będą ZywOo (Mathieu Herbaut), shox (Richard Papillon), apEX (Dan Madesclaire), misutaaa (Kevin Rabier) oraz Kyojin (Jayson Nguyen Van).

Jak obstawiać mecze CS: GO?

Typowanie wyników turniejów e-sportowych, w tym Counter Strike nie różni się od typowania innych sportów. Aby postawić pewny kupon niezbędna jest dokładna analiza bukmacherska. Statystyki, tabele, wynik z ostatnich spotkań, forma zawodników – to tylko niektóre z informacji istotnych dla każdego typera. Najlepsze możliwości obstawiania znajdziesz w LV BET. W. serwisie i aplikacji znajdziesz szeroki wybór rynków – od wskazania zwycięzcy, przez wytypowanie wyniku, wyniku z handicapem, po wiele zakładów na mapę, w tym na sumę map. Możesz też ograniczyć się statystyk indywidualnych graczy. Ranga tego spotkania jest najwyższa, a to oznacza, że możesz liczyć ich szczytową formę i zaciętą walkę! Postaw. Poznaj zakłady bukmacherskie CS: GO i typuj BLAST Premier World Final 2021.