ESL Pro League Season 14

ESL Pro League Season 14

Czternasty sezon prestiżowej ligi prowadzonej przez ESL Pro Gaming już trwa! Globalne zmagania CS:GO przyciągają zespoły z całego świata, które walczą nie tylko o tytuł ESL Pro League, ale też kluczowe punkty na ESL Pro Tour Road. Która drużyna okaże się najlepszy tym razem? Typuj wyniki i stawiaj kupony bukmacherskie na ESL Pro League Season 14 w LV BET!

Tym razem drużyny powalczą na Malcie. W puli nagród znajduje się 750 tys. dolarów. Zwycięzca dostanie zaś 175 tys. dol. i 1 300 pkt. w rankingu Pro Tour.

Uczestnicy ESL Pro League Season 14

W mistrzostwach udział wezmą 24 drużyny. Połowa z nich jest stałymi partnerami ligi. Dostają one bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek. Kolejnych siedmiu uczestników może liczyć na zaproszenia na podstawie światowego rankingu ESL.  W 14. sezonie Pro League udział wezmą też drużyny, które wygrają w turniejach: ESEA S36 EU Premier, ESEA S37 EU Premier, ESEA S36 NA Premier oraz ESEA S36/37 AU Premier.

Obecnie na liście uczestników znajdują się: Natus Vincere, Astralis, G2, Liquid, Complexity, Vitality, mousesports, Entropiq, NIP, FaZe, fnatic, Evil Geniuses, ENCE, Bad News Bears.

Wszystkie zespoły zostaną podzielone na trzy grupy po 6 zespołów w każdej. Rozgrywki rozpoczną się od fazy grupowej, po której nastąpi faza play-in, a następnie play-off. W fazie wstępnej udział wezmą 1. zespoły z każdej grupy. Przyjmie ona format drabinki pojedynczej eliminacji z więcej niż 3 meczami. Zwycięzcy tych meczów awansują do półfinałów, a przegrani do ćwierćfinałów.

Drużyny, które zajmą 2. i 3. miejsca, przejdą zaś do pierwszej rundy play offów. Tu rywalizacja będzie przeprowadzana w systemie drabinki pojedynczej eliminacji.

Wszystkie mecze ESL Pro League Season 14 rozgrywane będą w formacie bo3, zaś wielki finał odbędzie się w formacie bo5.

Terminarz ESL Pro League Season 14

Mistrzowskie starcia najlepszych drużyn CS:GO Global Deffensive mają być rozegrane od 16 sierpnia do 12 września. Niestety, nie jest znany jeszcze dokładny harmonogram rozgrywek. Gdy zostanie ogłoszony na pewno o tym poinformujemy. To, kiedy i kto wystąpi na Malcie będzie wiadomo dopiero za jakiś czas. Co ważne – organizatorzy przewidują, że turniej odbędzie się w formule LAN.

Możesz mieć pewność, że już wkrótce w serwisie internetowym LV BET znajdą się najlepsze zakłady bukmacherskie na ESL Pro League Season 14. Będziesz mógł typować nie tylko zwycięzców poszczególnych meczów, ale przede wszystkim zwycięzcę sezonu. Jesteś gotowy na wielkie emocje? Przyłącz się do nich i postaw swój kupon bukmacherski na ESL Pro League Season 14!