Grand Prix Abu Zabi Formuły 1

Grand Prix Abu Zabi Formuły 1

Zanosi się na ostrą walkę w końcówce sezonu!  Formuła 1 zawsze dostarcza wiele emocji. Zazwyczaj jednak podczas ostatnich wyścigów jest już znany pewny zwycięzca.  Tym razem jest inaczej, a to oznacza, że przed nami najciekawszy finał F1 od lat! Wszystko wskazuje na to, że wciąż panujący mistrz będzie musiał walczyć do ostatniego okrążenia w Abu Zabi. F1 wyniki warto sprawdzać na bieżąco, a przeprowadzona odpowiednia analiza sprawi, że z łatwością postawisz swoje typy bukmacherskie F1. Przyłącz się do gry z LV BET! To właśnie u tego operatora możesz liczyć na najlepsze zakłady bukmacherskie Formuła 1.

Zakończenie rywalizacji tegorocznego sezonu Formuły 1 zaplanowane jest na drugi weekend grudnia. Najlepsi kierowcy świata będą walczyli na torze Yas Marina Circuit w Abu Zabi. Początek wyścigów o godz. 14. Po jego zakończeniu odbędzie się uroczystość medalowa. Polscy kibice mogą śledzić przebieg wydarzenia na żywo dzięki transmisji w Polsacie.

Obstawianie F1 – na kogo stawiać?

Osiem punktów – tyle dzieli Maxa Verstappena i Lewisa Hamiltona w klasyfikacji na dwa wyścigi przed zakończeniem sezonu 2021 Formuły 1. Co oznacza to w praktyce? Sytuacja ta daje dwa wyjścia: Holender zostanie mistrzem świata już po Grand Prix Arabii Saudyjskiej albo Brytyjczyk obroni tytuł podczas Grand Prix w Abu Zabi. Zawodnicy muszą wykazać się maksymalnym skupieniem, bo na tym etapie rywalizacji nawet niewielki błąd będzie kosztował utratę tytułu.

Niespodziewana rywalizacja dwóch zawodników podczas zakończenia sezonu to radość dla fanów. Od siedmiu lat Lewis Hamilton i team Mercedesa są niezwyciężeni. Teraz Brytyjczyk odpiera atak jednego z najbardziej utalentowanych kierowców świata – Maxa Verstappena. W dotychczasowych wyścigach F1 Red Bull był szybszy od Mercedesa o… 0,014 sek. Obstawiając Formuła 1 zakłady online warto jednak pamiętać, że Hamilton nie odpuszcza i to właśnie on wygrał dwa ostatnie wyścigi. Na zakończenie sezonu czeka dodatkowa atrakcja – zupełnie nowy tor w Abu Zabi! Obiekt uchodzi za najdroższy tor wyścigowy świata. Po przebudowie, co prawda tylko w trzech miejscach, pozwoli kierowcom na zaciętą walkę. Długie proste, zniwelowane ciasne i kręte zakręty, wyjątkowe okoliczności – te emocje musisz poczuć we własnym domu!

F1 zakłady – analiza

Zakłady bukmacherskie Formuła 1 w LV BET to bardzo szeroka oferta. Przed postawieniem swoich typów bukmacherskich na wyścigi najszybszych kierowców świata warto przeprowadzić dokładną analizę możliwości zawodników. W przypadku Grand Prix Abu Zabi, ale też wcześniejszego w Arabii Saudyjskiej, większość typerów ograniczy się zapewne tylko do dwóch kierowców. Jak wyglądają ich szanse? Eksperci wskazują, że końcówka będzie należała do kierowcy niemieckiego teamu. To on ma większe doświadczenie, które ułatwi mu ostatni występ. Hamilton znany jest z mocnych nerwów, które po prostu pozwalają mu wygrywać w takich sytuacjach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jego bolid z wyścigu na wyścig spisuje się coraz lepiej. Formuła 1 kursy LV BET również stawiają Lewisa Hamiltona w roli zwycięzcy. Kupon na zwycięstwo tego zawodnika postawisz z kursem 1.72, a na Maxa Verstappena – 2.1.

Nie bez znaczenia pozostaje też wynik wcześniejszej rywalizacji w Arabii Saudyjskiej. Wytypować zwycięzcę tego wyścigu jest już znacznie trudniej. Z jednej strony kierowcy będą jeździli na torze ulicznym, a to domena Red Bulla. Z drugiej zaś jest to „najszybszy tor uliczny”, na którym samochody osiągają średnią prędkość wynoszącą aż 250 km/h. Długie proste jednak zapewne będą należały do Mercedesa.

Typuj F1 i Grand Prix Abu Zabi w LV BET!

F1 zakłady bukmacherskie warto stawiać u najlepszych! LV BET na pewno jest jednym z nich. Przyjazny serwis internetowy i aplikacja mobilna sprawią, że obstawianie F1 będzie łatwe. Odpowiednia analiza bukmacherska pozwoli na łatwe wskazanie zwycięzców każdego Grand Prix oraz całego cyklu. A to tylko jeden z rynków, z których możesz skorzystać. Bukmacher umożliwia m.in. wytypowanie najlepszego kierowcy oraz konstruktora, albo zwycięzców pojedynczo. Dostaniesz też szansę typowania zakładów specjalnych. Znajdziesz w nich możliwość odpowiedzi na wiele pytań, m.in. czy Hamilton wygra GP Arabii Saudyjskiej i GP Abu Zabi albo czy wskazany zawodnik zajmie określone miejsce. Pierwsze kuponu na Grand Prix w Abu Zabi postawisz już dziś korzystając z oferty długoterminowej, a podczas wyścigu również z zakładów live. Jesteś gotowy na przyłączenie się do wyścigu Grand Prix w Abu Zabi?