Poznaj szanse Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie!

Poznaj szanse Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie!

Kto będzie reprezentował Polskę na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie? Jakie mają szanse medalowe? To informacje ważne dla każdego kibica sportowego. Przygotowaliśmy te najważniejsze o igrzyskach Pekin 2022! Dzięki nim postawisz pewne zakłady na olimpiadę, a zabawę u bukmachera możesz rozpocząć już dziś. LV BET przygotował wyjątkową ofertę obstawiania, z której warto skorzystać i poczuć olimpijskie emocje.

Ceremonia otwarcia XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 odbędzie się 4 lutego, a zakończenia 20 lutego 2022 r. W tym czasie odbędzie się rywalizacja w 15 dyscyplinach i w 109 konkurencjach. Najlepsi zimowi sportowcy świata będą rywalizowali o medale.

Reprezentacja Polski w Pekinie

Dokładny skład biało-czerwonych, który uda się do Pekinu, poznamy dopiero pod koniec stycznia. Jak zauważają eksperci – na pewno będzie on szeroki, bo może być to aż kilkadziesiąt osób, i z dużymi szansami na wygraną. Potwierdził to Polski Komitet Olimpijski. Według ich informacji reprezentacja będzie liczyła około 60 osób, w tym 6 zawodników short tracku, 3 łyżwiarzy figurowych i 10 panczenistów. Dopóki nie jest znany dokładny skład reprezentacji pozostają tylko typy i domysły. A już wkrótce również postawisz swoje pierwsze olimpiada typy.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie do tej pory były Polakom dość szczęśliwie. Z pięciu ostatnich imprez wracali z medalami. Czy z Chin również przywiozą olimpijskie krążki? O tym przekonamy się już wkrótce!

Pierwsze prognozy na występy Polaków wydali już amerykańscy analitycy z grupy Gracenote Nielsen. Według nich Polacy przywiozą z Chin 5 medali olimpijskich. Gorsza wiadomość – tylko jeden złoty. Szansę ma na niego Piotr Żyła na skoczni normalnej. Trzy kolejne medale mogą przypaść również w skokach narciarskich. Analizy pokazały, że brąz trafi do Kamila Stocha na skoczni dużej oraz do Dawida Kubackiego na skoczni normalnej. Ostatni brązowy medal zdobędą skoczkowie w rywalizacji drużynowej.

Jedyną szansę na odznaczenie poza skokami Polacy mają w short tracku. Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie jedną z faworytek rywalizacji jest białostoczanka Natalia Maliszewska. W tym sezonie prezentuje bardzo dobrą formę i ma dużą szansę na zostanie drugą zawodniczką na świecie.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie: analizuj i obstawiaj

Rozpoczynając obstawianie warto sprawdzić przebieg ubiegłych Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbyły się w 2018 r. w południowokoreańskim Pjongczangu. Biało-czerwoni powrócili do kraju tylko z dwoma medalami olimpijskimi, po które sięgnęli skoczkowie. Mistrzowski tytuł na dużej skoczni obronił Kamil Stoch, a później wraz z Dawidem Kubackim, Stefanem Hulą i Maciejem Kotem zdobył jeszcze brąz w rywalizacji drużynowej. Wydaje się, że reprezentacja Polski będzie chciała w zbliżającej się imprezie uzyskać lepszy wynik. Tym bardziej, że szanse na to są spore. Eksperci wskazują, że szanse na medale mamy też w łyżwiarstwie szybkim, w snowboardzie i biathlonie. Wyróżnia się też Maryna Gąsienica-Daniel w narciarstwie alpejskim.

Gdyby udało się w każdej z tych dyscyplin zbliżyliśmy się do wyników z wcześniejszych zimowych olimpiad: z 2010 r. w. Vancouver i 2014 r. w Soczi. Z pierwszej Polacy przywieźli sześć medali, a z drugiej kolejne cztery. W sumie do tej pory Polacy wywalczyli podczas zimowych. Igrzysk 22 medale – po siedem złotych i srebrnych oraz osiem brązowych.

Czy zbliżająca się rywalizacja przyniesie kolejne medale. sportowcom? Typuj wyniki i postaw zakłady na olimpiadę w LV BET!

Olimpiada: zakłady bukmacherskie w LV BET

Chcesz obstawiać olimpiadę? Możesz zrobić to już dziś! W serwisie i aplikacji mobilnej. Bukmachera LV BET pojawiły się pierwsze możliwe do obstawiania rynki. To dwie możliwości: wytypowania reprezentacji, które zgarną w Pekinie najwięcej medali oraz tych, które zdobędą najwięcej złotych krążków. Wśród dostępnych opcji są też oczywiście Polacy. Ich szanse według analityków bukmachera na wygranie w tych dziedzinach są jednak niewielkie. Faworytem obu rywalizacji są zaś Norwegowie. Swoje olimpiada typy będziesz mógł postawić teraz, ale również później. Legalny bukmacher przygotowuje na te wyjątkowe wydarzenie zarówno zakłady przedterminowe, jak i zakłady live. Im bliżej do igrzysk tym więcej zakładów na olimpiadę będziesz miał do wyboru. Z których skorzystasz? To zależy wyłącznie od Ciebie! Szeroki wybór rynków, atrakcyjne kursy i ciekawe promocje – takie możliwości przygotował bukmacher LV BET na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022!