Six Nation Rugby 2022

Six Nation Rugby 2022

Rugby to jeden ze sportów chętnie wybierany przez typerów. Teraz czas na emocje na najwyższym poziomie! Zbliża się Six Nations – najważniejszy turniej w Europie! Swoje rugby typy bukmacherskie możesz postawić już dziś. Legalny bukmacher LV BET przygotował wyjątkową na to wydarzenie. Kto ma szansę na wygraną? Oto informacje, które ułatwią postawić Ci rugby zakłady.

Do rywalizacji w ramach Six Nations co roku przystępują drużyny z Anglii, Francji, Irlandii, Włoch, Szkocji i Walii. Jak wyglądały rugby wyniki w 2021 r.? Triumfowali. Szkoci, którzy odebrali mistrzowski tytuł Anglikom. Teraz bukmacherzy i eksperci wskazują innego faworyta. Ubiegłoroczne mistrzostwa były jednym z najbardziej konkurencyjnych w historii. Osiem z piętnastu meczów zakończyło się wygranymi o siedem punktów lub mniej. Rywalizacja była tam zacięta, że finaliści wyłonieni byli dopiero w dniu finału. Poprzednia edycja przyniosła też rekordową widownię telewizyjną.

Terminarz Six Nations 2022

W pierwszym dniu mistrzostw będzie można zobaczyć dwa mecze. Pierwszy rozegrany będzie w Dublinie. Na boisku zmierza się Irlandia i Walia. Tego samego dnia w Edynburgu Szkoci zmierza się z Anglią. Dzień później Francuzi zmierzą się z Włochami na Stade de France.

Rugby powróci w weekend – kolejna dawka emocji dostarczy mecz Walia – Francja. Super Sobota odbędzie się 19 marca 2022 r. Walijczycy zagrają przeciwko Włochom, a Irlandczycy przeciwko Szkocji. Ostatnim spotkaniem będzie mecz Francja – Anglii.

1. kolejka

5 lutego 2022 r.

 • Irlandia – Walia (Aviva Stadium, Dublin)
 • Szkocja – Anglia (Murrayfield Stadium, Edynburg)

6 lutego 2022 r.

 • Francja – Włochy (Stade de France, Saint-Denis)

2. kolejka

12 lutego 2022 r.

 • Walia – Szkocja (Millennium Stadium, Cardiff)
 • Francja – Irlandia (Stade de France, Saint-Denis)

13 lutego 2022 r.

 • Włochy – Anglia (Stadio Olimpico, Rzym)

3. kolejka

26 lutego 2022 r.

 • Szkocja – Francja (Murrayfield Stadium, Edynburg)
 • Anglia -Walia (Twickenham Stadium, Londyn)

27 lutego 2022 r.

 • Irlandia – Włochy (Aviva Stadium, Dublin)

4. kolejka

11 marca 2022 r.

 • Walia – Francja (Millennium Stadium, Cardiff)

12 marca 2022 r.

 • Włochy – Szkocja (Stadio Olimpico, Rzym)
 • Anglia – Irlandia (Twickenham Stadium, Londyn)

5. kolejka

19 marca 2022 r.

 • Walia – Włochy (Millennium Stadium, Cardiff)
 • Irlandia – Szkocja (Aviva Stadium, Dublin)
 • Francja – Anglia (Stade de France, Saint-Denis)

Rozgrywki w lutym 2022 r. będą 23. edycją Pucharu Sześciu Narodów.  Udział weźmie w nich sześć państw, a mecze będą rozegrane w sześciu miastach

Każdy mecz będzie punktowany.  Zwycięzca meczu otrzymuje cztery punkty, a za remis przyznawane są dwa punkty. Konto nie zwiększy się w przypadku przegranej. Podczas rywalizacji uczestnicy mogą też dostać punkt bonusowy za zdobycie co najmniej czterech przyłożeń lub przegraną nie więcej niż siedmioma punktami. Drużyna, która pokona wszystkich rywali, zdobywa tzw. Wielkiego Szlema i trzy dodatkowe punkty w klasyfikacji. Wszystkie mecze turniejowe możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich! Postaw swoje typy rugby LV BET!

Rugby typy bukmacherskie w LV BET postawisz nie tylko na główny turniej, ale też inne odznaczenia, przyznawane podczas turnieju. Pierwsze z nich trafia do najsłabszego zespołu rozgrywek – to tzw. drewniana łyżka. Drużyny z Wysp Brytyjskich zaś klasyfikowane są w ramach tzw. „Home Nations”.

Rugby: zakłady na Six Nations 2022

Chcesz postawić swoje rugby typy bukmacherskie? Możesz to zrobić w LV BET! Wcześniej przygotuj się do obstawiania – sprawdź rugby wyniki oraz przewidywania ekspertów. W postawieniu rugby zakładów pomoże też dokładna analiza kursów bukmacherskich. A te w LV BET są bardzo atrakcyjne! Kto wygra Six Nations 2022? Czekamy na Twoje typy!